شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال باردارى با پيشاب در دوره ى تخمك گذارى

1. سلام
    خسته نباشيد
    من و نامزدم تو آخرين روز پريودم و 2 بار ديگه به فاصله ى ٤ روز بعد پريود نزديكى داشتيم و دخول كامل انجام شد ولى منى داخله واژن ريخته نشد . چند روزه نگران شديم كه شايد با پيش آب احتماله حاملگى باشه ، الان ١٨ روز از روز آخر پريودم ميگذره و هنوز موقعه پريوده بعديم نرسيده . ميخواستم ببينم اگه حامله باشم بايد چى كار كنم؟
    ميتونم با مصرفه قرص جلوگيرى كنم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Fatemehshahin نوشته است: سلام
    خسته نباشيد
    من و نامزدم تو آخرين روز پريودم و 2 بار ديگه به فاصله ى ٤ روز بعد پريود نزديكى داشتيم و دخول كامل انجام شد ولى منى داخله واژن ريخته نشد . چند روزه نگران شديم كه شايد با پيش آب احتماله حاملگى باشه ، الان ١٨ روز از روز آخر پريودم ميگذره و هنوز موقعه پريوده بعديم نرسيده . ميخواستم ببينم اگه حامله باشم بايد چى كار كنم؟

احتمال باردارى با پيشاب خىلى کمه اما صفر نىست  مصرف قرص الان دىگه بى فاىده است..

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام و خسته نباشید.من دوره قبلیم یعنی مهر ماه از قرص اورژانسی استفاده کردم و 7 روز بعد یعنی 2 مهر پریود شدم.در ابان ماه 25 ابان قرص اورژانسی استفاده کردم و در 2 تا الان که 5 ابان ماه هست ببخشید لکه بینی دارم لکه های قهوه ای و گاهی خیلی کم صورتی.با توجه به اینکه رابطه نداشتیم و هیچ دخولی نبوده و فقط شک کردم که دست ایشون ممکنه با پیش اب خیس بوده باشه قرص استفاده کردم چون انزال نداشتن و هیچ ابی هم نبود.الان 10 روزه که بعد مصرف قرص پریود نشدم و لک خیلی کم هست بنظرتون باید چکار کنم؟ گاهی درد پریود هم دارم.خواهش میکنم ج بدید .احتمال بارداری مطمینم نیست ولی تاخیر پریودم منو به شک میندازه سیکلام معمولا 32 روزه هست نرمالش و 6 روزه.

4. oormazdooroor نوشته است: سلام و خسته نباشید.من دوره قبلیم یعنی مهر ماه از قرص اورژانسی استفاده کردم و 7 روز بعد یعنی 2 مهر پریود شدم.در ابان ماه 25 ابان قرص اورژانسی استفاده کردم و در 2 تا الان که 5 ابان ماه هست ببخشید لکه بینی دارم لکه های قهوه ای و گاهی خیلی کم صورتی.با توجه به اینکه رابطه نداشتیم و هیچ دخولی نبوده و فقط شک کردم که دست ایشون ممکنه با پیش اب خیس بوده باشه قرص استفاده کردم چون انزال نداشتن و هیچ ابی هم نبود.الان 10 روزه که بعد مصرف قرص پریود نشدم و لک خیلی کم هست بنظرتون باید چکار کنم؟ گاهی درد پریود هم دارم.خواهش میکنم ج بدید .احتمال بارداری مطمینم نیست ولی تاخیر پریودم منو به شک میندازه سیکلام معمولا 32 روزه هست نرمالش و 6 روزه.

سلام دوست عزیز
    من توضیحات و پرسش شما را خوندم تا شاید به یک نکته جدید برسم اما راستش از خط اول توضیحاتتون گیج شدم دوست خوبم امروز 5 آبان بود و هنوز که 25 آبان نیومده!!!!! فکر کنم باید یه کم توضیحاتتون را اصلاح کنید تا دوستان هم بخوبی متوجه سوالتون بشند و بتونید به جواب برسید...پاینده باشید.

5. oormazdooroor نوشته است: سلام و خسته نباشید.من دوره قبلیم یعنی مهر ماه از قرص اورژانسی استفاده کردم و 7 روز بعد یعنی 2 مهر پریود شدم.در ابان ماه 25 ابان قرص اورژانسی استفاده کردم و در 2 تا الان که 5 ابان ماه هست ببخشید لکه بینی دارم لکه های قهوه ای و گاهی خیلی کم صورتی.با توجه به اینکه رابطه نداشتیم و هیچ دخولی نبوده و فقط شک کردم که دست ایشون ممکنه با پیش اب خیس بوده باشه قرص استفاده کردم چون انزال نداشتن و هیچ ابی هم نبود.الان 10 روزه که بعد مصرف قرص پریود نشدم و لک خیلی کم هست بنظرتون باید چکار کنم؟ گاهی درد پریود هم دارم.خواهش میکنم ج بدید .احتمال بارداری مطمینم نیست ولی تاخیر پریودم منو به شک میندازه سیکلام معمولا 32 روزه هست نرمالش و 6 روزه.

امکان  باردارى نىست .نگران نباشىد
    شما چون مهر هم از روش اورژانس استفاده کردىد وضعىت هورمونىتون بهم ريخته وممکنه پرىودتون عقب هم بىافته .نگران نباشىد در ضمن  لکه ها اثر قرصها هم  هست .رابطه شما هم در زمانى بوده که امکان  تخمک گذارى خيلى کمه

6. سلام و خسته نباشید.من دوره قبلیم یعنی 28شهریور از قرص اورژانسی استفاده کردم و 7 روز بعد یعنی 2 مهر پریود شدم.در این دوره 25مهر قرص اورژانسی استفاده کردم و در2 ابان تا الان که 5 ابان ماه هست ببخشید لکه بینی دارم لکه های قهوه ای و گاهی خیلی کم صورتی که همیشگی نیست.با توجه به اینکه رابطه نداشتیم و هیچ دخولی نبوده و من لباس تنم بود فقط شک کردم که دست ایشون ممکنه با پیش اب خیس بوده باشه و به من زدن قرص استفاده کردم چون انزال نداشتن و هیچ ابی هم نبود.الان 10 روزه که بعد مصرف قرص پریود نشدم و لک خیلی کم هست بنظرتون باید چکار کنم؟ گاهی درد پریود هم دارم.خواهش میکنم ج بدید .احتمال بارداری مطمینم نیست ولی تاخیر پریودم منو به شک میندازه سیکلام معمولا 32 روزه هست نرمالش و 6 روزه.

7. سلام و خسته نباشید. برای اولین بار با نامزدم رابطه داشتم که دخول نداشتیم و مایع منی هم جای دیگری تخلیه شد . 2 مرتبه در یک شب اتفاق افتاد. هر دو مرتبه هم  خودم رو پاک کردم  و شستم من در روز 22 بودم .پریود منظم هم دارم. رابطه محافظت نشده بود. به خاطر ترس از احتمال وجود اسپرم در مایع قبل از مایع منی و احتمال اینکه اسپرمی حوالی باشه حدود 40 ساعت بعد 2 تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2 تا دیگه قرص اچ دی مصرف کردم.احتمال بارداری داره این شرایط؟

8. سلام، 26 ساله هستم، دوره پریودم حداکثر 35 روزه هست، روز 16 دوره ام رابطه سطحی داشتم که دخول صورت نگرفته، اما احتمال برخورد پیشاب به واژنم هست، قرص اورژانس یک ساعت بعدش مصرف کردم، آزمایش بتا هم 20 روز بعد از رابطه انجام دادم که منفی بود، 7 روز از زمان پریودیم میگذره و پریود نشدم، احتمال حاملگی هست؟
    علائم پریودی مثا کمر درد و حساس شدن سینه ها رو دارم اما پریودی اتفاق نیفتاده، نیاز هست دوباره تست بتا بدم؟

9. tina7000 نوشته است: سلام و خسته نباشید. برای اولین بار با نامزدم رابطه داشتم که دخول نداشتیم و مایع منی هم جای دیگری تخلیه شد . 2 مرتبه در یک شب اتفاق افتاد. هر دو مرتبه هم  خودم رو پاک کردم  و شستم من در روز 22 بودم .پریود منظم هم دارم. رابطه محافظت نشده بود. به خاطر ترس از احتمال وجود اسپرم در مایع قبل از مایع منی و احتمال اینکه اسپرمی حوالی باشه حدود 40 ساعت بعد 2 تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2 تا دیگه قرص اچ دی مصرف کردم.احتمال بارداری داره این شرایط؟

سلام دوست گلم
    رابطه شما در روزهای پرخطر تخمک گذاری نبوده ضمن اینکه رابطه سطحی بوده و شما هم خودتو پاک کردی و قرص هم که مصرف کردی، احتمال بارداری با این شرایط خیلی خیلی خیلی کمه و تقریبا صفر هست.

10. saman_saman نوشته است: سلام، 26 ساله هستم، دوره پریودم حداکثر 35 روزه هست، روز 16 دوره ام رابطه سطحی داشتم که دخول صورت نگرفته، اما احتمال برخورد پیشاب به واژنم هست، قرص اورژانس یک ساعت بعدش مصرف کردم، آزمایش بتا هم 20 روز بعد از رابطه انجام دادم که منفی بود، 7 روز از زمان پریودیم میگذره و پریود نشدم، احتمال حاملگی هست؟
    علائم پریودی مثا کمر درد و حساس شدن سینه ها رو دارم اما پریودی اتفاق نیفتاده، نیاز هست دوباره تست بتا بدم؟

سلام دوست من
    رابطه شما در روز آخر روزهای پرخطر تخمک گذاری بوده، اما رابطه سطحی بوده قرص هم که مصرف کردی، آزمایش هم بعد از 20 روز  اشتباه نشون نمیده...عقب افتادن پریودت بخاطر استرس و مصرف قرص ضدبارداری هست که هورمونهای بدن را موقت به هم میریزه.. البته علایم بارداری و پریودی هم اکثرا شبیه به هم هستند اما به احتمال زیاد در شرف پریود هستی....تا چند روز دیگه صبر کن اگر پریود نشدی دوباره آزمایش بده....درکل احتمال بارداری با پیشاب همراه با مصرف قرص اورژانسی بعد از رابطه خیلی خیلی کمه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. Fatemehshahin نوشته است: سلام
    خسته نباشيد

سلام دوست عزیز
    مصرف قرص بی فایده بوده.... الان می تونید با کاغذ های پرهاش سنج تست کنید که آیا حامله شده اید یا نه

12. oormazdooroor نوشته است: سلام و خسته نباشید.من دوره قبلیم یعنی مهر ماه از قرص اورژانسی استفاده کردم و 7 روز بعد یعنی 2 مهر پریود شدم.در ابان ماه 25 ابان قرص اورژانسی استفاده کردم و در 2 تا الان که 5 ابان ماه هست ببخشید لکه بینی دارم لکه های قهوه ای و گاهی خیلی کم صورتی.با توجه به اینکه رابطه نداشتیم و هیچ دخولی نبوده و فقط شک کردم که دست ایشون ممکنه با پیش اب خیس بوده باشه قرص استفاده کردم چون انزال نداشتن و هیچ ابی هم نبود.الان 10 روزه که بعد مصرف قرص پریود نشدم و لک خیلی کم هست بنظرتون باید چکار کنم؟ گاهی درد پریود هم دارم.خواهش میکنم ج بدید .احتمال بارداری مطمینم نیست ولی تاخیر پریودم منو به شک میندازه سیکلام معمولا 32 روزه هست نرمالش و 6 روزه.

سلام دوست عزیز
    این همه قرص در تاخیر پریود شما کم اثر نیست..... پس جای نگرانی نیست

13. oormazdooroor نوشته است: سلام و خسته نباشید.من دوره قبلیم یعنی 28شهریور از قرص اورژانسی استفاده کردم و 7 روز بعد یعنی 2 مهر پریود شدم.در این دوره 25مهر قرص اورژانسی استفاده کردم و در2 ابان تا الان که 5 ابان ماه هست ببخشید لکه بینی دارم لکه های قهوه ای و گاهی خیلی کم صورتی که همیشگی نیست.با توجه به اینکه رابطه نداشتیم و هیچ دخولی نبوده و من لباس تنم بود فقط شک کردم که دست ایشون ممکنه با پیش اب خیس بوده باشه و به من زدن قرص استفاده کردم چون انزال نداشتن و هیچ ابی هم نبود.الان 10 روزه که بعد مصرف قرص پریود نشدم و لک خیلی کم هست بنظرتون باید چکار کنم؟ گاهی درد پریود هم دارم.خواهش میکنم ج بدید .احتمال بارداری مطمینم نیست ولی تاخیر پریودم منو به شک میندازه سیکلام معمولا 32 روزه هست نرمالش و 6 روزه.

سلام .
    جای نگرانی نیست....

14. tina7000 نوشته است: سلام و خسته نباشید. برای اولین بار با نامزدم رابطه داشتم که دخول نداشتیم و مایع منی هم جای دیگری تخلیه شد . 2 مرتبه در یک شب اتفاق افتاد. هر دو مرتبه هم  خودم رو پاک کردم  و شستم من در روز 22 بودم .پریود منظم هم دارم. رابطه محافظت نشده بود. به خاطر ترس از احتمال وجود اسپرم در مایع قبل از مایع منی و احتمال اینکه اسپرمی حوالی باشه حدود 40 ساعت بعد 2 تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2 تا دیگه قرص اچ دی مصرف کردم.احتمال بارداری داره این شرایط؟

سلام.
    وقتی دخول انجام نشده ... جای نگرانی دیده نمیشه .

15. saman_saman نوشته است: سلام، 26 ساله هستم، دوره پریودم حداکثر 35 روزه هست، روز 16 دوره ام رابطه سطحی داشتم که دخول صورت نگرفته، اما احتمال برخورد پیشاب به واژنم هست، قرص اورژانس یک ساعت بعدش مصرف کردم، آزمایش بتا هم 20 روز بعد از رابطه انجام دادم که منفی بود، 7 روز از زمان پریودیم میگذره و پریود نشدم، احتمال حاملگی هست؟

سلام.
    تعداد قرص مشخص نیست..... لطفا در مورد ساعت های اولیه خوردن قرص بیشتر توضیح داده شود....
    ولی با توجه به ادامه مطالب گفته شده مورد خاصی دیده نمی شود و جای نگرانی نیست....

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید