شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قسمت اضافی به اندازه یک نخود چسبیده به بیضه

1. با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت دكتر عزيز

ممنون كه سايت به اين خوبي رو راه اندازي كرده ايد تا ما جوانان بتوانيم در مورد مشكلات جنسي با شما در ارتباط بوده و راهنمايي كسب كنيم.

من در بيضه سمت چپ يك قسمت اضافي به اندازه يك نخود چسبيده به بيضه مشاهده ميكنم و تا حالا هم متوجه نشده بودم .لطفا بنده را راهنمايي كنيد كه اين بيماري هست يا نه؟ و اگر هست راه درمان چيه؟
    در ضمن من ورزشكارم  قدم 175 وزنم 72  و سنم 18 سال است. ممنون منتظر پاسخ شما هستم.

يا علي

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. 10471047 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت دكتر عزيز

ممنون كه سايت به اين خوبي رو راه اندازي كرده ايد تا ما جوانان بتوانيم در مورد مشكلات جنسي با شما در ارتباط بوده و راهنمايي كسب كنيم.

من در بيضه سمت چپ يك قسمت اضافي به اندازه يك نخود چسبيده به بيضه مشاهده ميكنم و تا حالا هم متوجه نشده بودم .لطفا بنده را راهنمايي كنيد كه اين بيماري هست يا نه؟ و اگر هست راه درمان چيه؟
    در ضمن من ورزشكارم  قدم 175 وزنم 72  و سنم 18 سال است. ممنون منتظر پاسخ شما هستم.

يا علي

سلام دوست عزیز...
    هرچه سریع تر به یک ارولوژیست برای درمان بیضه مراجعه کنید.... امید وارم دیر نشده باشد...
    عوامل به وجود آمدن این گونه موارد...
    پیدا کردن توده در هنگام انجام معاینه بیضه توسط خود به چه معنی است؟
    توده ها همیشه سرطانی نیستند. با این حال، اگر شما متوجه توده، بزرگ شدن، حساسیت هنگام لمس و یا دیگر تغییرات غیر قابل توضیح در بیضه خود شدید، حتما به ارولوژیست مراجعه کنید. این تغییر ممکن است نشانه ای از عفونت در بیضه (اپیدیدیمیت یا ارکیت) یا تورشن بیضه (وضعیتی که در آن طناب بیضه در داخل کیسه بیضه چرخیده و منجر به قطع جریان خون و در صورت عدم درمان ظرف مدت حداکثر ۶ ساعت باعث از بین رفتن بافت بیضه می شود.
    اگر برای شما تشخیص ابتلا به سرطان بیضه داده شود، خبر خوب آن است که اگر سرطان های بیضه را زود و در مراحل اولیه تشخیص و درمان کنیم بیش از ۹۵٪ قابل درمان بوده و بیمار اصطلاحا شفا می یابد. با این حال، اگر تشخیص و درمان سرطان بیضه به تاخیر بیفتد ممکن است به سرعت گسترش یابد.
    سرطان بیضه تقریبا همیشه فقط در یکی از بیضه ها رخ می دهد. تنهادر ۲٪ از مردان مبتلا به سرطان بیضه، تومور در بیضه دیگر نیز رخ می دهد. درمان سرطان بیضه به طور معمول مستلزم عمل جراحی و برداشتن بیضه مبتلا می باشد. در حالی که این فکر باعث می شود بسیاری از مردان نگران شوند، ولی مطمئن باشید که یک بیضه سالم برای عملکرد جنسی و باروری کافی است.
    منبع:
    http://www.drjabbari.com/%D9%85%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D8%B6%D9%87/

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید