شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه کامل بعد از عروسی

1. با سلام
    من یه سالی هست که تو عقدم و چند ماه دیگه عروسیمه .و تا الان رابطه جنسی کامل نداشتم (رابطه جنسی با دخول )
    چند تا سوال داشتم اول اینکه میخواستم بدونم اگه بخوام فقط اولین رابطه جنسی کاملم بعد ازعروسیم رو بدون جلوگیری انجام بدم باید تو چه روزی اینکارو کنم که مطمئن باشم احتمال حاملگی ندارم ؟ من اطلاعات کاملی راجع به روزهای امن دارم اما چند ماهی میشه که پریودم نامنظمه و نمیدونم اگه منظم نشه چطوری روزهای بی خطر رو محاسبه کنم !  
    دوم  اینکه شنیدم بار اول که منی داخل ریخته میشه به دلیل مبارزه بدن با ماده خارجی حاملگی صورت نمیگیره این درسته ؟
    یه سوال دیگه هم اینکه یکروز قبل و یکروز بعد از پریودی که احتمال حاملگی نیست اگه رابطه جنسی کامل بدون جلوگیری داشته باشم بازم خطرناکه ؟ چون من پریودم 7 روزست اما از روز 5فقط لکه بینی دارم اگه تو سه روزه آخر بی خطره همون موقع انجامش بدم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید