شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل بزرگ قبل از ازدواج

1. با سلام
    دوستان من و نامزدم بعد از سه سال دوستی هفته ی پیش با هم نامزد کردیم. و قراره بزودی عقد کنیم. من واقعا دوستش دارم . اما یه مشکل خیلی بزرگ باهاش دارم
    ما توی مدت دوستی بارها رابطه جنسی رو تجربه کردیم ، اون قبلا خیلی متمایل تر بود و حتی گاهی خودش پیشنهاد میداد، البته من بر خلاف جثه ی بزرگ و عضلانی ام آلت متوسطی دارم و مدت رابطه جنسیم جدای از زمان عشقبازیه قبل از دخول !!! از زمان دخول تا به ارگاسم رسیدن بیش از ۸ تا ۱۰ دقیقه طول نمیکشه و سریع ارضا میشم با اینحال من باز تمایل خیلی زیادی دارم
    اما تازگی ها احساس میکنم نامزدم خیلی خیلی بی میل شده و خیلی دیر به دیر نزدیکی داریم، بطوریکه حتی با بی میلی اجازه میده ببوسمش. و الان دوماهه به هر بهانه ای از خلوت کردنو تنها شدن با من تفره میره تا موقعیت رابطه جنسی بوجود نیاد.
    یکی دوبار باهاش دوستانه علت این واپس زدنو جویا شدم چون من خیلی خیلی دارم اذیت میشم که میگه سرد نشده و فکرش درگیره و نمیتونه همبستر بشه و البته منم اصلا تحت فشارش نگذاشتم ولی با خودم میگم مگه میشه آدم دوماه فکرش درگیر باشه و هیچ شکلی از رابطه رو نخواد؟؟
    گاهی میگم نکنه بخاطر سایز آلتم دیگه دوست نداره؟؟ یا نکنه.بخاطر اینه که من گاهی زود ارضا میشم؟؟ اصلا به کل اعتماد به نفسمو دارم از دست میدم
    ولی وقتی نزدیکی های قبلی ام با دیگران ( قبل از آشنایی با ایشون) رو مقایسه میکنم ... از خودم میپرسم پس چرا تمام کسانی که با من همبستر بودند همیشه قبل از من چندین بار به ارگاسم میرسیدند و بارها از قوی بودن و سایز آلت من رضایت داشتند و چطور الان من نمیتونم اون حس اوج لذت و در همسر آینده ام بوجود بیارم؟؟

خواهش میکنم راهنماییم کنید.ممنونم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. پيشنهاد می کنم با هم به يک مشاور مراجعه کنيد.

و شايد لازم باشه يک جلسه مشاور ، با ايشون تنها صحبت کنه.

شايد مشکلی وجود داره که به رابطه جنسی مربوط نمی شه. شايد ايشون از ازدواج منصرف شده و نمی دونه چه کار کنه.

شايد ...
    ....

شما اعتماد به نفس خودتون رو از دست نديد مشکل از شما نيست حتا اگر ايشون تمايلش به ازدواج رو از دست داده باشه.

شايد هم فقط استرس ازدواج و تهيه سور و سات ازدواج ذهنش رو درگير کرده که لازم هست شما هم دردی کنی و بهش زياد فشار نياری و بيشتر باهاش همراهی کنی و در مورد مهيا شدن برای ازدواج و آينده باهاش بيشتر صحبت کنی .

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام
    دوست عزیز
    1. در طول 3 سال طبیعیه یکم این روابط برا ایشون عادی بشه!
    2. شاید شما از رابطه های قبلیتون برا ایشون صحبت کردین و ایشون ناراحت شدن! همین موردی که بالا اشاره کردین خب ناخوداگاه هر دختریو ناراحت میکنه که همسر اینده ش قبلا خصوصی ترین روابط بینشونو با یکی دیگه تجربه کرده!!!
    3. هر چقدرم که زمان اشنایی پیش از ازدواج طولانی باشه اسم عقد و تعهد و مسئولیت که پیش میاد ناخوداگاه ادم تو فکر میره و دهنش درگیر میشه و نمیتونه رو این قبیل مسائل فوکوس کنه! شما باید الان ایشونو درک کنین! به هر حال ذهنش درگیره!!! به هر حال خانومام حساس ترن، شما بهتره یکم ملایم برخورد کنین با ایشون و بیشتر به لحاظ احساسی همراهیشون کنین.
    4. به رفتار خودتون رجوع کنین ببینین این اواخر یا کلا تو این مدت ایرادی توش بوده یا نه؟ معمولا بحث ازدواج که میشه ارزیابی ها از طرف مقابل شروع میشه؛ میزان مسئولیت پذیریتون،آینده نگری تون، مدیریت روابطتون، درک متقابلتون، همراهی با ایشون، قائل بودنتون به رشد شخصیتیتون، توجه به ایشون و . . . با ایشون بحثی داشتین که بخواین حرف حرف شما باشه و این قبیل مسائل. فک میکنم بهتره الان یکم مهربون تر با ایشون برخورد کنین.
    5. یه بحث دوستانه و در کنارش مراجعه به مشاوره و متخصص زنان بهتره که انجام بشه مخصوصا حالا که دارین ازدواج میکنین. زیادم رو این موضوع حساس نشین و پافشاری نکنین تو این برحه، به نظرم بهتر خواهد بود.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  4. teenman

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    رفیق امیدوارم حرفم غلط باشه ولی بدون اینکه چیزی بهش بگی یک مقدار وقت بزرا تا بفهمی پای کسی دیگه وسطه اومده یا نه شاید از ازدواج پشیمونه یا کسی دیگه سره راهش اومده!
    اول بهتره بدون اینکه به خودش چیزی بگی خودت دنبال علت بگرد انقدر روی خودت وسواس نداشته باش دنباله دلیل دیگه هم باش
    راستی هیچ وقت زود هم قضاوت نکن هیچ معلوم حرفه من درست باشه شاید صرفا ناراحتی داره یا افسردگی پس نباید زود قضاوت کرد اول دلیلش رو پیدا کن بعد نتیجه گیری کن.
    حرفه بنده نباید باعث بشه قضاوت  عجولانه یا نادرستی راجبش داشته باشی
    از یک مشاور که خانوم باشه  کمک بگیر.

5. mhrn نوشته است: با سلام
    دوستان من و نامزدم  بعد از سه سال دوستی هفته ی پیش با هم نامزد کردیم. و قراره بزودی عقد کنیم. من واقعا دوستش دارم . اما یه مشکل خیلی بزرگ باهاش دارم
    ما توی مدت دوستی بارها رابطه جنسی رو تجربه کردیم ، اون قبلا خیلی متمایل تر بود و حتی گاهی خودش پیشنهاد میداد، البته من بر خلاف جثه ی بزرگ و عضلانی ام آلت متوسطی دارم و مدت رابطه جنسیم جدای از زمان عشقبازیه قبل از دخول !!! از زمان دخول تا به ارگاسم رسیدن بیش از ۸ تا ۱۰ دقیقه طول نمیکشه و سریع ارضا میشم با اینحال من باز تمایل خیلی زیادی دارم
    اما تازگی ها احساس میکنم نامزدم خیلی خیلی بی میل شده و خیلی دیر به دیر نزدیکی داریم،  بطوریکه  حتی با بی میلی  اجازه میده ببوسمش. و الان دوماهه به هر بهانه ای از خلوت کردنو تنها شدن با من تفره میره تا موقعیت رابطه جنسی بوجود نیاد.
    یکی دوبار باهاش دوستانه علت این واپس زدنو جویا شدم چون من خیلی خیلی دارم اذیت میشم  که میگه سرد نشده و فکرش درگیره و نمیتونه همبستر بشه و البته منم اصلا تحت فشارش نگذاشتم  ولی با خودم میگم مگه میشه آدم دوماه فکرش درگیر  باشه و  هیچ شکلی از رابطه رو نخواد؟؟
    گاهی میگم نکنه بخاطر سایز آلتم دیگه دوست نداره؟؟ یا نکنه.بخاطر اینه که من گاهی زود ارضا میشم؟؟ اصلا به کل اعتماد به نفسمو دارم از دست میدم
    ولی وقتی نزدیکی های قبلی ام با دیگران ( قبل از آشنایی با ایشون) رو مقایسه میکنم ... از خودم میپرسم پس چرا  تمام کسانی که با من همبستر بودند همیشه قبل از من چندین بار به ارگاسم میرسیدند و بارها از قوی بودن و سایز آلت من رضایت داشتند و چطور الان من نمیتونم اون حس اوج لذت و در همسر آینده ام بوجود بیارم؟؟

خواهش میکنم راهنماییم کنید.ممنونم

سلام دوست عزیز...
    عموما خانوم ها بعد اینکه عقد میشن، یا نامزد میشن ، یک مدتی به فکر فرو میرن.... که آیا درست رفتار کردن؟ آیا درست انتخواب کردن؟ آیا من می تونم با این فرد زندگی کنم؟؟؟؟؟ و 1000 سوال دیگر...
    با توجه به این که شما قبل از ازدواج هم روابط هم بستر شدن را تجربه کرده بودین باید تو این مرحله واقعا کمکش کنید. بهش اطمینان خاطر بدین... سعی کنید محبت کنید ولی درخواست همبستر شدن را الان بیان نکنید... سعی کنید همسرتون به شما پناه بیاره. به شما اطمینان پیدا کنه و....

6. teenman نوشته است: رفیق امیدوارم حرفم غلط باشه ولی بدون اینکه چیزی بهش بگی یک مقدار وقت بزرا تا بفهمی پای کسی دیگه وسطه اومده یا نه شاید از ازدواج پشیمونه یا کسی دیگه سره راهش اومده!
    اول بهتره بدون اینکه به خودش چیزی بگی خودت دنبال علت بگرد انقدر روی خودت وسواس نداشته باش دنباله دلیل دیگه هم باش
    راستی هیچ وقت زود هم قضاوت نکن هیچ معلوم حرفه من درست باشه شاید صرفا ناراحتی داره یا افسردگی پس نباید زود قضاوت کرد اول دلیلش رو پیدا کن بعد نتیجه گیری کن.
    حرفه بنده نباید باعث بشه قضاوت  عجولانه یا نادرستی راجبش داشته باشی
    از یک مشاور که خانوم باشه  کمک بگیر.

دوست عزیز. به نطر من دیدگاه شما برای اول دوستی و آشنایی بهتره. ولی فردی که3 سال با کسی به یک نفر متاهد بوده و حاضر به ازدواج شده... پس بهتر به دوستمون کمک کنیم نه اینکه تازه ناراحتشون کنیم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید