شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برجستگی جوش مانند!

1. سلام. حدود دو روزه یسری برجستگی هایی که زیر پوستمم سفت هست و یک حالت چرکی و جوش مانند وسط این برجستگی هست روی بدنم بوجود اومده. یکیشون خیلی بزرگه و به اندازه 5 سانته.درد زیاد با لمس یا برخورد با شلوار یا خم کردن پاهام دارم و خارش هم دارن. فعلا فقط روی پاهام هست ولی حس میکنم داره تعدادشون زیاد میشه سریع. شاید خوشایند نباشه ولی تصویرشو میذارم ببینید تا شاید تو تشخیص کمک کنه.سوالی دارید بپرسید تا بگم! خواهش میکنم کمک کنید. نمیتونم حتی رو صندلی بشینم از درد.
    - توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

2. moh3enkimia نوشته است: سلام. حدود دو روزه یسری برجستگی هایی که زیر پوستمم سفت هست و یک حالت چرکی و جوش مانند وسط این برجستگی هست روی بدنم بوجود اومده. یکیشون خیلی بزرگه و به اندازه 5 سانته.درد زیاد با لمس یا برخورد با شلوار یا خم کردن پاهام دارم و خارش هم دارن. فعلا فقط روی پاهام هست ولی حس میکنم داره تعدادشون زیاد میشه سریع. شاید خوشایند نباشه ولی تصویرشو میذارم ببینید تا شاید تو تشخیص کمک کنه.سوالی دارید بپرسید تا بگم! خواهش میکنم کمک کنید. نمیتونم حتی رو صندلی بشینم از درد.

باسلام.شبیه اولین روزهایی که دانه های آبله مرغان ظاهر میشن !! اگه دانه ها حالت آبکی گرفتن مطمان باشید آبله مرغان گرفتید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. اینا آبله مرغون نیستن!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز من فک میکنم اینا همون جوشای ساده هستن که به علت نشستن طولانی مدت روی قسمت بالایی ران یا نشیمنگاه ایجاد میشن. اگه میدونین تو محیط کار همش نشستین بهتره که یه مدت یه باش بادی یا الیافی ببرید و بشنید روش. یا هر چند دیقه یه بار پاشین و دوباره بشینید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. behzad_mm نوشته است: اینا آبله مرغون نیستن!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز من فک میکنم اینا همون جوشای ساده هستن که به علت نشستن طولانی مدت روی قسمت بالایی ران یا نشیمنگاه ایجاد میشن. اگه میدونین تو محیط کار همش نشستین بهتره که یه مدت یه باش بادی یا الیافی ببرید و بشنید روش. یا هر چند دیقه یه بار پاشین و دوباره بشینید.

بله درسته! من بیشتر وقتم رو ور صندلی نشستم چه محل کار یا خونه. امروز استراحت کردم و خیلی بهتر شدن، همینطور داشتن زیاد میشدن :/ ممنون.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید