شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

توده در قسمت قهوه ای رنگ سینه

1. سلام
    من حدود چند روزه متوجه یه توده ای در قسمت  قهوه ای رنگ پستان، در فاصله ی یک سانتی متری نوک پستان سمت چپم شدم. این توده بی حرکته و محکم به محل چسبیده، درد نداره، سفته، لمسش میکنم انگار یه گلوله ی تو پره، اندازه ش حدود نیم سانتی متره، رنگ اون قسمت فرقی نکرده اما برجستگی توده مشخصه، همچین توده ای تو پستان سمت راستم وجود نداره، هیچ حالت غیر طبیعی دیگه ای هم وجود نداره مثل التهاب و فرورفتگی نوک پستان و ... این توده چیه؟ آیا باید سریعا به پزشک مراجعه کنم ؟

مرسی

2. asila نوشته است:
    سلام
    من حدود چند روزه متوجه یه توده ای در قسمت  قهوه ای رنگ پستان، در فاصله ی یک سانتی متری نوک پستان سمت چپم شدم. این توده بی حرکته و محکم به محل چسبیده، درد نداره، سفته، لمسش میکنم انگار یه گلوله ی تو پره، اندازه ش حدود نیم سانتی متره، رنگ اون قسمت فرقی نکرده اما برجستگی توده مشخصه، همچین توده ای تو پستان سمت راستم وجود نداره، هیچ حالت غیر طبیعی دیگه ای هم وجود نداره مثل التهاب و فرورفتگی نوک پستان و ... این توده چیه؟ آیا باید سریعا به پزشک مراجعه کنم ؟

مرسی

سلام دوست من . جهت انجام معاینات کامل و در صورت نیاز درمان، حتمن سریعا به پزشک مراجعه کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. mahsan62

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من حدودا 15 سالی میشه که توده تقریبا نیم سانتی در سینه چپ (نزدیک به نوک سینه) و توده های ریزتری (در حد دو سه میلیمتر) بصورت پراکنده در قسمت قهوه ای رنگ هر دو سینه ام دارم. متاسفانه با یک پزشک که صحبت کردم پاسخ درستی نداد و فقط گفت بعد ازدواج درست میشه.. ما سابقه سرطان سینه در اقوام نزدیک هم داشته ایم.. نمی دانم آیا مسئله مهمی است؟!! بعد از این همه سال هنوز مشکلی برای من درست نکرده اما از آینده نگرانم.

4. mahsan62 نوشته است: سلام من حدودا 15 سالی میشه که توده تقریبا نیم سانتی در سینه چپ (نزدیک به نوک سینه) و توده های ریزتری (در حد دو سه میلیمتر) بصورت پراکنده در قسمت قهوه ای رنگ هر دو سینه ام دارم. متاسفانه با یک پزشک که صحبت کردم پاسخ درستی نداد و فقط گفت بعد ازدواج درست میشه.. ما سابقه سرطان سینه در اقوام نزدیک هم داشته ایم.. نمی دانم آیا مسئله مهمی است؟!! بعد از این همه سال هنوز مشکلی برای من درست نکرده اما از آینده نگرانم.

سلام دوست من.
    بطور کلی به دلیل رایج بودن این نوع کنسر در خانمها بهتر هست که اونها سالیانه چک آپ بشن... البته در خیلی از موارد این توده ها خوش خیم هستن و حتی نیاز به دارو هم ندارن .... اما با توجه به مطالبی که شما عرض کردید پیشنهاد میکنم به پزشک متخصصی مراجعه کنید تا با انجام آزمایشات مربوطه و اطمینان از نظر ایشون خیال خودتون هم آرام بشه.

5. سلام من 19 ساله و مجردم .چند روزیه در ناحیه زیر بغل و پستان احساس درد و سوزش دارم البته الان بعد از عادت ماهانه ام است.هیچ توده ای هم حس نکردم اما میترسم این درد شروع سرطان باشه اگه میشه کمکمکنید Sad

6. mary_nj نوشته است: سلام من 19 ساله و مجردم .چند روزیه در ناحیه زیر بغل و پستان احساس درد و سوزش دارم البته الان بعد از عادت ماهانه ام است.هیچ توده ای هم حس نکردم اما میترسم این درد شروع سرطان باشه اگه میشه کمکمکنید Sad

نگران نباش و به ىه متخصص زنان مراجعه  کن با ىه معاىنه ساده خىالتو راحت مىکنه .منم دقىقن دو ماه پىش اىن مشکل را داشتم اونقدر  حس مىکردم ىه چىز گردتو سىنه امه وقتى دستمو کنارم زىر بغل مىزاشتم اما دکتر که رفتم معاىنه کرد و گفت مشکلى ندارى بعد رفع استرس اىن حالت هم خوب شد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید