شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خشكي و سوزش دهان و زبان

1. باسلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان
    من پسري ٢٥ ساله هستم كه مدتيه كه احساس سوزش و خشكي دهان دارم و همش داخل دهانم خشكه و احساس ميكنم داره زخم ميشه،
    من كارمند بانك هستم و در طول روز مجبورم زياد صحبت كنم ولي اين خشكي دهان حتي باعث اختلال تو صحبت كردن من شده،
    در طول روز هم مايعات زياد ميخورم ولي ننيدونم دليلش چيه؟!
    البته زماني كه خونه هستم اين خشكي كمتر هست و بعضي وقتا هم همه چيز عادي ميشه،، ولي تو محيط كارم هر چقدر زمان ميگذره در طول روز بدتر ميشه جوري كه ساعات اخر كار ديگه به زور صحبت ميكنم
    يك جايي خوندم كه افسردگي و استرس و اضطراب هم ممكنه باعث خشكي دهان بشه
    من به دلايلي هم اضطراب دارم و هم كمي افسرده ام نميدونم بايد پيش روانشناس برم يا دكتر مربوط كه دهان ؟!
    دليل افسردگي و اضطرابم اينه كه من يكي از همكارامو دوست دارم در واقع عاشقش هستم ولي ايشون از من بزرگترن و اين موضوع منو عذاب ميده كه هيچ وقت نمي تونم باهم باشيم و همدم زندگي من باشه و هر روز با ديدنش اين فشار روحي رو من هست و هروقت تو چشماش نگاه ميكنم اين حالت رودارم و يك جوري تيك عصبي پيدا ميكنم و مدام اب دهانمو قورت ميدم واين كارم هم باعث تشديد خشكي دهانم ميشه
    نميدونم ايا ارتباطي بين اينا وجود داره؟!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید