شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عقیمی در مردان

1. سلام
    چند تا سوال درباره ی عقیمی مردها داشتم.
    آیا دارویی وجود داره که به طور دایمی باعث عقیمی بشه ؟منظورم از عقیمی ناباروری نیست منظورم از کار افتادن کامل بیضه هاست
    اگه روی بیضه های آدم آب داغ بریزن امکان داره عقیم بشه؟اگه امکان داره فقط باعث ناباروری میشه یا یه حالتی مثل اختگی به وجود میاد؟

2. teenman

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    چرا دنبله انجام همچین کاری هستی؟
    اگر دلیل منطقیه ای وجود داشته باشه شاید راه حلی هم وجود داشته باشه!
    مثلا میخوای تستسرون دیگه تولید نشه و جلوی در امدن ریش و موی بدن  گرفته بشه؟
    اب جوش گزینه ی خوبی نیست!
    اگر خواستی دلیلش رو بزار برام شاید راهی باشه

3. سلام میخواستم بدونم اگه کسی بخواد جراحی ارکیدکتومی انجام بده چه شرایطی باید داشته باشه و اگه بیماری خاصی نداشته باشه و بنا به دلایل شخصی باشه از نظر قانونی و پزشکی مشکلی داره و جراح حاضر میشه این کارو انجام بده ؟

4. سلام
    تا جایی که من میدونم مجوز پزشک قانونی رو برای عمل ارکیدکتومی برای افراد هرمافرودیت یا انترسکشوال یعنی ترنس زن یا مرد میدن.

5. asila نوشته است: سلام
    تا جایی که من میدونم مجوز پزشک قانونی رو برای عمل ارکیدکتومی برای افراد هرمافرودیت یا انترسکشوال یعنی ترنس زن یا مرد میدن.

یعنی بدون مجوز نمیشه این عمل رو انجام داد ؟یک سوال دیگه چطور میشه دارویی مثل تریپتورلین رو تهیه کرد؟یعنی اگه به یک متخصص غدد مراجعه کنم و بخوام این دارو رو برام تجویز کنه این کارو انجام میده ؟

6. اطلاع دقیقی ندارم فقط میدونم یه داروی هورمونی هست که عوارض شایعی بر بدن مصرف کننده و اختلال در عملکرد جنسی بدن داره. بهتره هییییییییییییییچ دارویی رو سرخود مصرف نکنین. من نمیدونم مشکل شما دقیقا چیه اما تنها توصیه ی من به شما این میتونه باشه که زیر نطر یه متخصص باشین و سرخود هیچ کاری با بدنتون نکنین!!!!

7. asila نوشته است: اطلاع دقیقی ندارم فقط میدونم یه داروی هورمونی هست که عوارض شایعی بر بدن مصرف کننده و اختلال در عملکرد جنسی بدن داره. بهتره هییییییییییییییچ دارویی رو سرخود مصرف نکنین. من نمیدونم مشکل شما دقیقا چیه اما تنها توصیه ی من به شما این میتونه باشه که زیر نطر یه متخصص باشین و سرخود هیچ کاری با بدنتون نکنین!!!!

این دارو با اثر روی غده هیپوفیز از ترشح و تولید هورمون های جنسی در هر دو جنس جلوگیری میکنه.یعنی عملا دیگه هیچ هورمونی در بدن تولید نمیشه و شرایطی مانند قبل از بلوغ پیش میاد.
    بنا به دلایل شخصی میخوام این دارو رو مصرف کنم مشکلی جسمی هم ندارم فقط نمیخوام هیچ هورمونی در بدنم تولید بشه
    به نظر شما چه دلیلی میتونم بیارم که دکتر این دارو رو برای من تجویز کنه؟ قیمت داروهم خیلی گرونه یک آمپول 160تومن هست برای یک ماه , ولی بیمه 90 درصدش رو پرداخت میکنه تا جایی که میدونم متخصص غدد میتونه این دارو رو تجویز کنه
    راهی هست که بدون داشتن بیماری خاص دکتر این دارو رو برای من تجویز کنه ؟؟؟

8. میخواستم بدونم اگه بالای بیضه هارو با کش ببندیم طوری که دیگه خون به بیضه ها و بافت پایین نرسه چه اتفاقی میفته ؟

9. mohammad_mdi نوشته است: میخواستم بدونم اگه بالای بیضه هارو با کش ببندیم طوری که دیگه خون به بیضه ها و بافت پایین نرسه چه اتفاقی میفته ؟

سلام
    شما قبل انجام هر عملی حتما به پزشک متخصص اعصاب و روان مراجعه یا مشاور صحب کنید ومشکلاتتو مطرح کنید یه خورده درخوست ها و سوالاتون عجیب به نظر میرسه این چه دلیل شخصی هست که میخواید سلامتی خودتونو به خطر بیندازید حتما مراجعه کنید ایشالا مشکلتون حل بشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. hajiyan نوشته است:
    mohammad_mdi نوشته است: میخواستم بدونم اگه بالای بیضه هارو با کش ببندیم طوری که دیگه خون به بیضه ها و بافت پایین نرسه چه اتفاقی میفته ؟

سلام
    شما قبل انجام هر عملی حتما به پزشک متخصص اعصاب و روان مراجعه یا مشاور صحب کنید ومشکلاتتو مطرح کنید یه خورده درخوست ها و سوالاتون عجیب به نظر میرسه این چه دلیل شخصی هست که میخواید سلامتی خودتونو به خطر بیندازید حتما مراجعه کنید ایشالا مشکلتون حل بشه
    موفق باشید

اگه جواب سوال رو نمیدونید لازم نیست اسپم کنید نظرات مفیدتون رو هم برای خودتون نگه داری کنید شاید روزی به کارتون بیاد

11. mohammad_mdi نوشته است:
    hajiyan نوشته است:
    mohammad_mdi نوشته است: میخواستم بدونم اگه بالای بیضه هارو با کش ببندیم طوری که دیگه خون به بیضه ها و بافت پایین نرسه چه اتفاقی میفته ؟

سلام
    موفق باشید

اگه جواب سوال رو نمیدونید لازم نیست اسپم کنید نظرات مفیدتون رو هم برای خودتون نگه داری کنید شاید روزی به کارتون بیاد

دوست عزیزمون، از نظر جناب حاجیان ناراحت نشین، نظر ایشون نه تنها اسپم نیس بلکه ایشون به مطلب مهمی اشاره کردن که منم با ایشون هم عقیده م اما جرات نداشتم به این صراحت عنوانش کنم. سوالات شما بسیار عجیب و ناهنجار به نظر میرسن. شما حتی از گفتن دلیلتون هم امتناع میکنین. خب اگه دلیل قانع کننده ای برای این عملتون دارین عنوان بفرمایید تا دوستان راحت تر راهنماییتون بکنن و از نظراتشون هم ناراحت نشین. من هم احساس میکنم دارین کاری با خودتون میکنین خودسرانه که پیامد ناگواری خواهد داشت.
    دوست عزیزم سعی کنین منطقی تر با قضایا برخورد کنین و همیشه دلیل محکمی که بتونین لااقل در فضای علمی عنوانش کنین برای اعمالتون داشته باشین و مهم تر اینکه برای سلامتیتون بیش از هر چیزی ارزش بگزارین. ما منتظریم شما مساله تون رو کامل و همه جانبه عنوان کنین تا بتونیم اگه تونستیم کمکتون کنیم.
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. همون طوری که دوستان گفتند سؤالات شما بسیار عجیب و غیرعادیه و گویای چیز خوبی نیست!
    دلیل شخصی تا وقتی همین کلمات «دلیل شخصی» باشه به هیچ وجه نمی‌تونه باعث بشه کس دیگه‌ای در این راه به شما کمک کنه!

در شرایط خاص پزشکان پای بیمار رو ممکنه قطع کنن. ولی آیا شما به دکتری بگید که «به خاطر دلایل شخصی» می‌خواید پاتون قطع شه این کار رو براتون انجام می‌ده؟

مشخص هم هست که خودتون هم می‌دونید دلیل شخصیتون غیرمنطقیه و کسی رو توجیه نمی‌کنه، که نه تنها از بیانش در اینجا خودداری می‌کنید، که به دنبال دروغ دیگه‌ای هستید که مثلاً پزشکی رو قانع کنید دارویی براتون تجویز کنه!

بنابراین بنده هم پیشنهاد می‌کنم به جای پرسیدن این سؤالات،‌ چیزی رو که ازش به عنوان مشکل شخصی یاد می‌کنید حل کنید.

13. mohammad_mdi نوشته است: سوال من اینکه اگه خون به بافتی نرسه چه اتفاقی میفته اصلا مسله انجام دادن یا ندادن کاری نیست

دوست عزیزمون اگه خون به عضوی از بدن نرسه اون عضو
    برای همیشه میمیره. پست های بالا هم فقط از روی مهربونی و دلسوزی ماست آقا محمد عزیز. همون طور که گفتین کسی ما رو مجبور به پاسخ دادن نکرده فقط چون همگی اینجا جمع شدیم که به همنوعانمون کمک کنیم از روی دلسوزی و نگرانی و حس مسئولیتن، همین و بس.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید