شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه همزمان با دو مرد

1. با سلام من 25 سالمه به تازگی با دو پسر به طور همزمان از راه واژن و مقعد رابطه جنسی داشتم می خواستم بدونم آیا تکرار این کار یعنی ارتیاط با دو مرد هم زمان ضرر داره ؟ لطفا مرا راهنمایی بفرماییدکه آیا ضرر داره یا نه؟ با تشکر

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال تاپیک به بخش مناسب
    -----------------

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. flexible

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام,
    در مورد رابطه ی مقعدی لازم به ذکر است که انجام مکرر این نوع از رابطه به مرور زمان می تواند باعث بروز زیان های احتمالی زیر گردد:  

1. احتمال بروز خونریزی‌های کم یا زیاد در کانال مقعد و افزایش احتمال بیماری‌های عفونی
    2. بروز مشکلات در گیرنده‌های احساسی موجود در کانال مقعد.
    3. عوارض فیزیکی ناشی از رابطه جنسی مقعدی در دراز مدت
    4. درد شدید
    5. احتمال ابتلا به بعضی از بیماری‌ها از جمله ایدز
    6. در صورت عدم دقت زوجین در نحوه آمیزش، امکان شکستن آلت تناسلی مرد یا پارگی در مقعد زن وجود دارد.
      هم چنین توصیه می شود از داشتن رابطه همزمان با دو نفر خودداری کنید چرا که در صورت عادت کردن به آن در آینده در ازدواج دچار مشکل خواهید شد چرا که نمیتوانید همزمان با دو مرد ازدواج کنید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. درود
    من فکر کنم رابطه جنسی همزمان با دونفر  و همزمان در واژن مقعد غیر از اسیب جسمی میتونه باعث تنوع طلبی جنسی و ارضا نشدن و لذت نبردن با رابطه معمولی بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید