شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس توده بعد از استخوان گلو

1. سلام آقای دکتر ، من یه 2 ماهه یه مشکل برام پیش اومده،مشکلم اینه که احساس می کنم که یه چیزی داخل گلوم گیر کرده محلش دقیقا از اون استخان برجسته گلو به پایین یعنی تا تورفتگی که از ابتدای قفسه سینه شروع میشه این احساس رو دارو یعنی فاصله 2 بند انگشت بعد از استخوان گلو، نه درد داره نه بلع غذا مشکلی داره،فقط احساس می کنم که یه چیزی خفیف گیر کرده بعضی وقت ها هین حس ندارو اما اگه بهش توجه می کنم احساس می کنم بیشتر شده یا کمتر،من تو کردستان عراق هستم دسترسی به یه دکتر خوب ندارم،ولی این اطلاعات می دم که بتونید منو راهنمایی کنید،،  استرس دارم فشار روحی دارم، خوراکم خوب نیست شبها بیشتر تخم مرغ می خورم، مجبورا شبها پنکه روشن هستش اما روبه روش نمی خوابم ، آب سرد زیاد می خورم سیگار می کشیدم اما الان 1 هفته میشه که می خوام ترک کنم مصرف از روزه 15 عدد اوردم تا 2،3 نخ سیگار و می خوام کلا ترک کنم،بیشتر وقتها رو شکم می خوابم،زیاد رو صندلی می شینم،الان  یادم اومد این مدت زیاد تخمه مصرف کردم، ممنوم می شم اگه راهنمایی کنید منو از نگرانی منو نجات بدید

2. ربطی به سیگار و تخمه نداره یه تیکه غدا تو گلوتون مونده
    من تجربه شو داشتم    حتی دهان هم بو میده
    من رفتم پیش یه خانومی که به قول معروف دکتر سنتی بود با ماساژ و واینا درش آورد
    باید یه نفر که این کارو بلد باشه پیدا کنید

3. من تجربه این مورد رو دارم حتی گاهی احساس میکردم گلوم زخم شده دقیقن به همین نحو که شما میگید همه دکتری هم رفتم .
    اما یک نفر یه درمان سنتی بهم پیشنها کرد که ظرف بیست و چهار ساعت چند ماه فکر و استرس و درد ناشی از این مورد تموم شد.

نمیدونم میدونید درخت ازگیل چی هست یا نه ؟اگر اون طرفها هست جوشانده برگ ازگیل را چند بار قرقره کنید با یکی دوبار قرقره کردن کلن تموم میشه میره پی کارش .اگر ندارید برید از عطاریها بپرسید شاید داشته باشند خشک شده اش رو

توی نت سرچ کنید درخت ازگیل تصویرش رو بهتون نشون میده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید