شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تشخیص رابطه مقعدی توسط پزشک

1. با سلام و خسته نباشید
    من عادل 27 ساله هستم.
    با خانمی آشنا شدم و قصد ازدواج دارم و کمی شکاک هستم.
    آیا پزشک می تواند تشخیص دهد که خانمی رابطه ی مقعدی داشته است یا خیر؟ برای انجام معاینات نزد چه پزشکی باید رفت؟
    با سپاس فراوان

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. جدی پزشک میتونه رابطه مقعدی رو تشخیص بده؟؟؟نمیدونستم...فکر میکردم فقط رابطه از راه واژن قابل تشخیص هست...

3. سلام.ببخشید میدونم سوالم شاید تکراری باشه ولی بخدا دیگه میخوام از نگرانی خودکشی کنم.من تقریبا 5باری رابطه مقعدی داشتم با نامزدم.حالا یه دوماهی میشه که اصلا رابطه ندارم.بنظرتون ایا حالا رابطه مقعدی قابل تشخیصه؟و با توجه به اینکه هیچ دخول از وازن صورت نگرفته ایا احتمال اسیب به پرده هست؟لطفا زودتر جوابمو بدین.
    میخوایم جداشیم وخونواده هامون از رابطه خبر نداشتن ونمیتونیم هم بگیم!

4. Ms_elham68 نوشته است: سلام.ببخشید میدونم سوالم شاید تکراری باشه ولی بخدا دیگه میخوام از نگرانی خودکشی کنم.من تقریبا 5باری رابطه مقعدی داشتم با نامزدم.حالا یه دوماهی میشه که اصلا رابطه ندارم.بنظرتون ایا حالا رابطه مقعدی قابل تشخیصه؟و با توجه به اینکه هیچ دخول از وازن صورت نگرفته ایا احتمال اسیب به پرده هست؟لطفا زودتر جوابمو بدین.

سلام
    رابطه مقعدی تنها منجر به آسیب بکارت نمیشه مگر اینکه نامزدتون بی احتیاطی کرده باشه و به اشتباه آلتش وارد واژن شده باشه
    که خیلی بعید می دونم این اتفاق رخ داده باشه و شما متوجه نشده باشین

5. Ms_elham68 نوشته است: سلام.ببخشید میدونم سوالم شاید تکراری باشه ولی بخدا دیگه میخوام از نگرانی خودکشی کنم.من تقریبا 5باری رابطه مقعدی داشتم با نامزدم.حالا یه دوماهی میشه که اصلا رابطه ندارم.بنظرتون ایا حالا رابطه مقعدی قابل تشخیصه؟و با توجه به اینکه هیچ دخول از وازن صورت نگرفته ایا احتمال اسیب به پرده هست؟لطفا زودتر جوابمو بدین.

سلام دوست خوبم
    اگه مطالب سایت را در این مورد کامل بخونی نگرانیت کاملا برطرف و خیالت راحت میشه....رابطه مقعدی عوارض خیلی بدی داره و اگر مرتب و در دراز مدت این عمل انجام بشه دیگه عوارضش غیرقابل جبران و توسط پزشک قانونی قابل تشخیص خواهد بود...شما که میگی فقط چندبار بوده و الانم دوماهی هست که دیگه این رابطه نیست...پس به هیچوجه جای نگرانی وجود نداره چون سلولهای مقعد به ترمیم خودشون میپردازند و عضلات مقعد فوری به حالت اولشون برمیگردند و اگر تا یه مدت دیگه چنین رابطه ای نداشته باشی توسط هیچ کسی حتی پزشک قانونی هم قابل تشخیص نخواهد بود. درمورد پرده هم همونطور که دوست خوبمون گفتند تا وقتی که شریک جنسی مواظب باشه که داخل واژن نکنه اتفاقی نمیفته ، اگر در حین رابطه و بعدش هیچ خون یا دردی در واژن احساس نکردی مطمئن باش که پرده ات سالمه...اما الهام جان دیگه هرگز این رابطه را تکرار نکن تا از هرجهت خیالت راحت باشه مخصوصا بابت بیماریهایی که رابطه مقعدی به همراه داره...پاینده باشی.

6. سلام دوستان. ببخشید سوالم تکراریه
    بعد از 5-6 بار رابطه مقعدی و گذشت دو الی سه سال واقعا توسط پزشک قانونی این رابطه قابل تشخیص نیست؟؟؟؟
    لطفا جواب بدید. ممنون میشم

7. ehsan128 نوشته است: سلام دوستان. ببخشید سوالم تکراریه
    بعد از 5-6 بار رابطه مقعدی و گذشت دو الی سه سال واقعا توسط پزشک قانونی این رابطه قابل تشخیص نیست؟؟؟؟
    لطفا جواب بدید. ممنون میشم

سلام دوست خوبم
    بستگی به مقدار آسیبی داره که به عضلات داخلی و خارجی مقعد وارد شده...اما در کل اگر فقط چند مورد رابطه اینجوری بوده و در این مدت دو  سه سال هیچ رابطه مقعدی دیگری نبوده احتمال اینکه پزشک قانونی بتونه تشخیص بده خیلی خیلی کمه...چون چین های خارجی مقعد کم کم به حالت طبیعی خود برمیگردند و اثری از رابطه مقعدی نمیمونه.

8. سلام من پارسال 3 یا 4 بار با پسری که دوسش داشتم رابطه مقعدی داشتم
    به دلیل عدم موافقت خونوادهها اون رابطه تموم شد.حالا من میخوام که نامزد کنم.نامزدم چون میدونه من قبلا دوست پسر داشتم بهم گفته که منو میبره پزشک قانونی تا ازم تست سلامت بگیرن...
    حالا بعد از یک سال پارگی هم وجود نداشته این مساله قابل تشخیصه؟؟
    من خیلی نگرانم میترسم ابروریزی شه!!

9. hadise121 نوشته است: سلام من پارسال 3 یا 4 بار با پسری که دوسش داشتم رابطه مقعدی داشتم
    به دلیل عدم موافقت خونوادهها اون رابطه تموم شد.حالا من میخوام که نامزد کنم.نامزدم چون میدونه من قبلا دوست پسر داشتم بهم گفته که منو میبره پزشک قانونی تا ازم تست سلامت بگیرن...
    حالا بعد از یک سال پارگی هم وجود نداشته این مساله قابل تشخیصه؟؟
    من خیلی نگرانم میترسم ابروریزی شه!!

سلام
    دوست عزیز پزشکی قانونی فقط با دستور مقام قضایی معاینه انجام میدهد و اینطور نیست که ایشون عنوان کرده اند

اگر پیش پزشک زنان هم برید اگر فقط رابطه مقعدی بوده چیزی تشخیص نمیدهند
    نگران نباشید .

ولی سوال اینجاست چرا میخواهید با شخصی ازدواج کنید که از هیمن ابتدا به شما بدبین است اگر به شما اعتماد ندارد خوب میتواند انتخاب دیگری داشته باشد نه اینکه این درخواست را انجام دهد.

10. با سلام بنده یکبار رابطه از مقعد داشتم چین هاش از بین نرفته سیاه شده یکم باز چیکار کنم خوب بشه میخوام ارتش قبول شم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید