شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مدت زمان موثربودن قرص لاینسترنول

1. سلام دوستان عزیز
    من 33سالمه و 6ماه پیش فرزند دومم به دنیا اومده و باتوجه به اینکه شاغل هستم به هیچ عنوان قصد بارداری مجدد ندارم.شش هفته بعدازتولد فرزندم مصرف قرص لاینسترنول رو شروع کردم و تصمیم دارم بعد ازاون از آ یو دی استفاده کنم .با توجه به اینکه دردوران شیردهی هستم و پریودم هنوزشروع نشده دکترخودم پیشنهادکرد تازمانیکه پریود شروع نشده مصرف لاینسترنول رو ادامه بدم و هروقت پریودم شروع شد برم برای کارگذاشتن دستگاه.اما مرکز بهدشت به من گفت بعداز6ماه دیگه قرص لاینسترنول کارایی نداره وباید ازروش دیگه ای استفاده کنید.باتوجه به اینکه من وهمسرم نمیتونیم از کاندوم استفاده کنیم ودرحال حاضریه شب درمیون رابطه داریم آیا ممکنه با وجودمصرف قرص قبل ازپریود شدن من بارداری اتفاق بیفته؟برای اینکه همچین اتفاقی نیفته من چکارمیتونم بکنم؟وسوال دیگه اینکه دکترم به من گفت دستگاه آ یو دی جدیدی به بازار اومده که با استفاده ازاون دیگه پریود نمیشی.این موضوع واقعیت داره یانه؟ایا عوارضی هم داره یا خیر .ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید