شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

كوچك شدن غده هيپوفيز

1. با سلام ، خانمي هستم ٣٠ ساله كه از ٦ سال پيش افزايش شديد وزن پيدا كردم حدود ٢٥ كيلو در يك سال،به پزشكان غدد متعددي مراجعه كردم كه همگي گفتند از نظز كم كاري تيروييد مشكلي ندارم اما يكي از پزشكان براي من داروي لووتيروكسين ١ رو تجويز كرد، به مدت يك ماه استفاده كردم كه به دليل احساس اضطراب و گرماي زياد در كف دست و پا كم كم اون رو قطع كردم اما بعد از قطع قرص به مدت ٤ ماه پريود نشدم كه با مراجعه به پزشك واستفاده از دارو پريودم مرتب شد، چند ماه پيش بعد از چكاپ كه انجام دادم هيچ مشكلي از نظر كيست نه در تخمدان و نه رحم ديده نشد اما در ازمايش خون پرولاكتين من بالا حدود ٣٥ بود كه ام ار اي انجام دادم گفتند غده هيپوفيز من كوچك شده يعني نصف شده اما هيچ دارويي به من ندادند و گفتند مشكلي نيست! اما از ٢ ماه پيش موي زير چانه صورتم به شدت زياد شده و روي باسنم به شدت جوش ميزند.
    با توجه به اين شرايط به نظر شما ايا از نظر هرموني مشكلي ندارم؟ البته ازمايش كامل هرمون دادم كه نشان داده مشكلي ندارم!
    و اگر دارم به چه پزشكي مراجعه كنم ؟
    و كوچك شدن غده هيپوفيز خطرناك نيست؟ دليلش چي ميتونه باشه و ايا درمان داره؟
    متشكرم

2. شما بهتره برین مرکز مشاوره های پزشکی واز اونجا پیگیر بشین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید