شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برجستگی مدخل واژن

1. saba668

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خدمت دوستان،چندوقتی هست متوجه یه برجستگی تو دهانه ی واژنم شدم که همرنگ همون ناحیه اس سطحش صافه و درست پشت پرده بکارت رو دیوارهی بالایی قرار گرفته اندازش یکم از عدس بزرگتره،فکر کنم به تازگی به وجود اومده میخواستم بدونم چی هست جای نگرانی داره؟سختمه برم معاینه میشه همینجا کمکم کنین!؟اینم بگم تو دوماه گذشته نیمه دوم سیکلم مثلا روز 18 لکه بینی داشتم که رفتم دکتر برام سونو رحم و تخمدان نوشتن که گفتن همه چی نرماله و فقط ویتامین دادن!حالا نگرانیم برا اون برجستگیه ممنون میشم راهنماییم کنین

2. saba668 نوشته است: سلام خدمت دوستان،چندوقتی هست متوجه یه برجستگی تو دهانه ی واژنم شدم که همرنگ همون ناحیه اس سطحش صافه و درست پشت پرده بکارت رو دیوارهی بالایی قرار گرفته اندازش یکم از عدس بزرگتره،فکر کنم به تازگی به وجود اومده میخواستم بدونم چی هست جای نگرانی داره؟سختمه برم معاینه میشه همینجا کمکم کنین!؟اینم بگم تو دوماه گذشته نیمه دوم سیکلم مثلا روز 18 لکه بینی داشتم که رفتم دکتر برام سونو رحم و تخمدان نوشتن که گفتن همه چی نرماله و فقط ویتامین دادن!حالا نگرانیم برا اون برجستگیه ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام

دوست من،
    شما اگه پرده‌ی بکارت‌تون ازاله نشده چه جوری اون برجستگی رو لمس کردید!؟
    اگر که ازاله شده که هیچ اما اگه ازاله نشده و در فرهنگ‌تون با این داستان مشکل دارید توصیه می‌کنم از کنجکاوی پرهیز کنید!
    با این مشخصاتی که شما دادید من حدس می‌زنم اون G Spot شما باشه.
    تصویر موجود در تاپیک زیر رو ببینید.

سقف واژن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. saba668

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون که جواب میدین،نه پرده بکارت دارم اون برجستگیو للکسش نکردم دیدمش هیچوقتم جرات نمیکنم انگشت داخلش کنم فقط دیدمش

4. سلام
    من 8 ساله که خودارضایی می کنم یکی دو ساله اول متوجه شدم که کلیتوریسم داره بزرگ تر میشه
    مطمئنم که دلیلش خود ارضایی بوده البته اون موقع هم خودارضایی هم بزرگ شدن کلیتوریس برام    عجیب بود نمی دونستم داره چه اتفاقی میفته.الانم یه سالی می شه که یه برجستگی تقریبا اندازه یه بند انگشت تو ناحیه آلت تناسلیم بوجود اومده .من خودارضاییم از طریق فشار خیلی زیادی بود که به کلیتوریسم وارد می کردم که البته اوایل این فشار باید خیلی زیاد می بود ولی الان با یه فشار کم ارضا می شم و همیشه حتی زمانی که خود ارضایی نمی کنم یه مایع رقیق سفید رنگ ازم خارج می شه
    یه ماه می شه که این کارو ترک کردم .
    می خام بدونم آیا خارج شدن این مایع همیشگی خواهد بود؟
    آیا وجود اون برجستگی به معنی آسیب پرده بکارتم هست ؟
    راستش دقیق نمی تونم حالت قبل و بعد خود ارضاییم رو مقایسه کنم تا بفهمم چه تغییراتی کرده چون قبلن هیچ توجهی نداشتم .ولی احساس می کنم آلتم گشاد شده .کلا بزرگ شده.

5. woow نوشته است: سلام
    من 8 ساله که خودارضایی می کنم یکی دو ساله اول متوجه شدم که کلیتوریسم داره بزرگ تر میشه
    مطمئنم که دلیلش خود ارضایی بوده البته اون موقع هم خودارضایی هم بزرگ شدن کلیتوریس برام    عجیب بود نمی دونستم داره چه اتفاقی میفته.الانم یه سالی می شه که یه برجستگی تقریبا اندازه یه بند انگشت تو ناحیه آلت تناسلیم بوجود اومده .من خودارضاییم از طریق فشار خیلی زیادی بود که به کلیتوریسم وارد می کردم که البته اوایل این فشار باید خیلی زیاد می بود ولی الان با یه فشار کم ارضا می شم و همیشه حتی زمانی که خود ارضایی نمی کنم یه مایع رقیق سفید رنگ ازم خارج می شه
    یه ماه می شه که این کارو ترک کردم .
    می خام بدونم آیا خارج شدن این مایع همیشگی خواهد بود؟
    آیا وجود اون برجستگی به معنی آسیب پرده بکارتم هست ؟
    راستش دقیق نمی تونم حالت قبل و بعد خود ارضاییم رو مقایسه کنم تا بفهمم چه تغییراتی کرده چون قبلن هیچ توجهی نداشتم .ولی احساس می کنم آلتم گشاد شده .کلا بزرگ شده.

یکی دو سال اولِ هشت سال، یعنی شش هفت سال پیش، و یعنی شما سنتون ۱۶-۱۷ سال بوده. تغییرات فیزیکی در اون سن طبیعیه و ارتباطی با خودارضایی و غیره نداره. بنابراین هم بزرگ شدن کلیتوریس هم لب‌ها و کلاً تغییرات اون ناحیه ارتباطی به این کار شما نداره. شکل و اندازه‌ی همه‌ی اعضای بدن آدم‌ها با هم فرق داره، اون ناحیه هم همین طور. ممکنه کلیتوریس شما یه مقدار بزرگ باشه که این مسئله‌ی خاصی نیست. و ارتباطی هم به بکارت نداره. کلیتوریس خارج از واژنه و بکارت داخله.

6. خواهش می کنم جواب بدین این برجستگی که بالا گفتم تو عکس زیر دقیقا همون جایی هست که دهانه واژن قرار داره معنیش اینه که پردم آسیب دیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی من هیچ چیزی وارد نکردم .

http://www.roham.ws/web/gimage14.html

7. woow نوشته است: خواهش می کنم جواب بدین این برجستگی که بالا گفتم تو عکس زیر دقیقا همون جایی هست که دهانه واژن قرار داره معنیش اینه که پردم آسیب دیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی من هیچ چیزی وارد نکردم .

http://www.roham.ws/web/gimage14.html

اگر چیزی وارد نشده پرده آسیبی ندیده.
    برحستگی هم ابداً نمی‌تونه ارتباطی به بکارت داشته باشه. جهت معاینه به پزشک مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید