شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل دررابطه جنسی

1. با سلام من تازه عضو شدم و این اولین پستی هست که میذارم
    من تازه ازدواج کردم و به خاطر همسرم که قرص نخوره از کاندوم استفاده میکنم اما هیچ تمایلی به استفاده از کاندوم ندارم و لذتی نمیبرم
    میخواستم بدونم راهی دیگه ای هست واسه جلوگیری؟راهی که هیچ عوارضی واسه همسرم نداشته باشه و صدمه ایی بهش نزنه؟
    آمپولی چیزی نیست که تا مدتی اسپرم هامو غیر فعال کنه؟تا 5سال دیگه قصد بچه دار شدنم نداریم
    لطفا سریع جوابمو بدید
    با تشکر از سایت خوبتون

2. سلام.هیچ راهی بدون عوارض نیست.بهترین راه همون کاندومه.البته میتونید طبیعی هم جلوگیری کنید که احتمال بارداری زیاده ولی.خانومتون میتونن از کپسولهای نورپلنت که در بازو کاشته میشون استفاده کنن.یا دستگاه بزارن.ولی همه شون عوارض خودشونو دارن و راه بی عوارض همون طبیعی و کاندوم هستن.

3. همسرتون میتونه از آمپول تزریقی ضد بارداری هر 3 ماه یکبار استفاده کنه.
    آمپول دپوپروورا (Depo provera) تزریق آن باعث می شه به مدت 3 ماه از بارداری جلوگیری کنه.
    عملکرد این آمپول طوریست که باعث توقف آزاد شدن تخمک از تخمدان ها می شه. بنابراین وقتی تخمک از تخمدان ها آزاد نشه، حاملگی هم رخ نخواهد داد.

4. n_fashist نوشته است: با سلام من تازه عضو شدم و این اولین پستی هست که میذارم
    من تازه ازدواج کردم و به خاطر همسرم که قرص نخوره از کاندوم استفاده میکنم اما هیچ تمایلی به استفاده از کاندوم ندارم و لذتی نمیبرم
    میخواستم بدونم راهی دیگه ای هست واسه جلوگیری؟راهی که هیچ عوارضی واسه همسرم نداشته باشه و صدمه ایی بهش نزنه؟
    آمپولی چیزی نیست که تا مدتی اسپرم هامو غیر فعال کنه؟تا 5سال دیگه قصد بچه دار شدنم نداریم
    لطفا سریع جوابمو بدید
    با تشکر از سایت خوبتون

سلام

اسفنج پیشگیری از بارداری یا Contraceptive Sponge روش دیگری هستش که می‌تونید تست کنید.
    در این مورد اینجا رو ببینید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید