شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شب زفاف و تأخیر انداختن پریود

1. سلام
    من تقریبا 20 روز دیگه عروسیمه
    همون حول و حوش عروسی هم پریود میشم
    حالا میخوام کاری کنم زودتر پریود شم
    هر چی تو اینترنت گشتم به نتیجه خاصی نرسیدم
    یه امپول رو معرفی کردن که میگن عوارضش خیلی زیاده و بهتره استفاده نشه
    تو رو خدا یه روش مطمئن و بدون عوارض بهم بگید
    یه سوال دیگه بعضیا میگن اگه از قرص LD واسه به تاخیر انداختنش استفاده کنم ممکنه شب زفاف
    خونریزی پرده بکارت نداشته باشم یعنی خوردن این قرص باعث میشه پارگی بدون خونریزی باشه!!!
    می خوام بدونم این حرف تا چه حد میتونه درست باشه؟
    یعنی اگه این قرص رو واسه به عقب انداختن پریودم بخورم ممکنه همچین مشکلی برام به وجود بیاد؟خواهشا راهنماییم کنید

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: استفاده از عنوان نامناسب
    -----------------

2. خوب پس هنوز پرده برداری شب عروسی مرسوم هست.

شما به همراه همسر گرامی به يک مشاور روانشناس مراجعه بفرماييد تا شايد بهتر موضوع را درک کنيد که شب عروسی برای اينکار مناسب نيست.
    بعد از اون تشريف ببريد پيش يک متخصص رنان تا اگر تصميم به پرده برداری در شب زفاف داريد راهنمايی شويد.

توضيح بيشتر اينکه ؛ شب عروس هر دو طرف خسته هستند و ممکن است درست عمل نکنند. در ضمن اينکه اگر قبل از عروسی با بدن هم آشنا نباشند که بسيار دردسر خواهند داشت.

شاداب باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    کیاناجان هیــــــــــچ لزومی وجود نداره که شما همون شب عروسیتون رابطه ی جنسی کامل (دخول) رو با همسرتون تجربه کنید عزیزم. لازم نیست اصلا به خاطر این موضوع شما پریودتونو عقب و جلو کنید! بزارید بدنتون روال طبیعی خودشو طی کنه چون از یه طرف مصرف هر قرص هورمونی ای مثل همین ال دی عوارض جانبی خودشو داره و از طرف دیگه همسر شما باید از همین ابتدا متوجه این موضوع باشن که شما یه 7 روزی به طور میانگین در هر ماه قادر به رابطه جنسی کامل با ایشون نیستین و با این شرایط باید ایشون و همه ی مردان دیگه سالیان سال زندگی کنن عزیزم!
    اما قسمت دوم سوالت
    کیانا جان شما چه اصراری دارین که حتما حتما خون ریزی داشته باشین شب زفاف؟! اگه به خاطر جلب اعتماد همسرتونه که گواهی سلامت بکارت برای همین منظور صادر میشه و نیازی به خونریزی تو شب زفاف نیست!!! خیلی از خانوما خونریزی ندارن تو شب زفافشون چون مثلا نوع بکارتشون، میزان خبره بودن شوهرشون تو این قبیل مسایل، آرامششون و . . . باعث میشه رابطه جنسی راحت تری داشته باشن گلم!!!

سعی کن تو همین مدت باقی مونده تا عروسیتون با شوهرت صحبت مفصل اما ملایمی تو این موضوع داشته باشین و بهشون با مهربونی!!! تفهیم کن که آشنایی ایشون با کارکرد بدن شما و خودشون و طریقه ی یه رابطه جنسی و معاشقه ی اصولی چقدر رو روابط جنسی اینده تون و ترغیب شما و خودشون به این عمل و در نهایت بقیه ی ابعاد زندگی تون تاثیر داره!

عروسیتونم تبریک عرض میکنم عزیزم

4. kiana22 نوشته است: سلام
    من تقریبا 20 روز دیگه عروسیمه
    همون حول و حوش عروسی هم پریود میشم
    حالا میخوام کاری کنم زودتر پریود شم
    هر چی تو اینترنت گشتم به نتیجه خاصی نرسیدم
    یه امپول رو معرفی کردن که میگن عوارضش خیلی زیاده و بهتره استفاده نشه
    تو رو خدا یه روش مطمئن و بدون عوارض بهم بگید
    یه سوال دیگه بعضیا میگن اگه از قرص LD واسه به تاخیر انداختنش استفاده کنم ممکنه شب زفاف
    خونریزی پرده بکارت نداشته باشم یعنی خوردن این قرص باعث میشه پارگی بدون خونریزی باشه!!!
    می خوام بدونم این حرف تا چه حد میتونه درست باشه؟
    یعنی اگه این قرص رو واسه به عقب انداختن پریودم بخورم ممکنه همچین مشکلی برام به وجود بیاد؟خواهشا راهنماییم کنید

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: استفاده از عنوان نامناسب
    -----------------

سلام

همون‌طور که دوستان گفتن، توصیه‌ اکیدی که در این فروم داریم انتقال داستان شب زفاف به تایمی هست که آرامش وجود داشته باشه و از استرس و خستگی به دور باشید
    اما اگه بخوام دست خالی نذارم‌تون و به سوالاتون پاسخ بدم
    باید خدمت‌تون عرض کنم که
    مصرف قرص LD رابطه‌ی معناداری با عدم خون‌ریزی پرده‌ی بکارت نداره!
    در لینک زیر هم نحوه‌ی استفاده از قرص جهت تأخیر در پریود گفته شده؛ مطالعه بفرمایید.

تاخیر انداختن پریود

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید