شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خوردن مایع قبل منی

1. با سلام
    من یک سوال داشتم و اینکه خوردن مایعی که از الت تناسلی چه مرد چه زن قبل منی خارج میشه چه مشکلاتی ممکنه برای بدن داشته باشه از لحاظ بهداشتی؟ آیا اصلا قابل خوردن هست؟به نظر خیلی چندش اوره .ممنون

2. مایع منی مایعی است که سرشار از فروکتوز می باشد( فروکتوز قندی است که در میوه ها موجود می باشد) و برخی ویتامینها و مواد غذایی در آن وجود دارد و وظیفه این مایع تامین منبع انرژی لازم برای اسپرم می باشد.
    همچنین میلیونها اسپرم درون این مایع شناورند. یکی از منابع ویروسهایی مثل هپاتیت ب و ث و همچنین ویروس ایدز نیز در صورت ابتلا فرد به این بیماریها می باشد.
    در صورتی که فرد بیماری آمیزشی داشته باشد نیز باکتری ها و میکروب بیماری درون این مایع به وفور یافت می شوند و به دلیل غنی بودن آن از مواد مغذی به راحتی در آن رشد و نمو می نمایند. اگر فرد سالم بوده و هیچگونه بیماری نداشته باشد خوردن مایع منی تاثیری ندارد ولی اگر فرد مبتلا به یکی از این بیماریها باشد خوردن مایع منی می تواند منجر به انتقال بیماری گردد.
    در مجموع به علت اینکه بسیاری از بیماریها مخفی بوده و در آزمایشات فقط مشخص می گردد و فرد ناقل خاموش بیماری می باشد خوردن مایع منی توصیه نمی گردد و کاری است اشتباه.
    متاسفانه در برخی از فیلمهای پورنو تصاویر خوردن مایع منی توسط زنان فاحشه به تصویر کشیده می شود و همین عاملی شده تا افراد با تقلید از این فیلمها اقدام به چنین کاری کنند که اشتباه بوده و می تواند ناقل بیماریها باشد.
    لذا چه از نظر شرعی و چه از نظر پزشکی خوردن مایع منی امری اشتباه می باشد.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  3. متشکرم.مایع منی که خیلی حال به هم زن و همچنین می گویند بوی بدی داره و منظور من مایه منی نبود.. منظورم مایع قبل منی فک کنم اسمش مذی باشه مایعی که برای تحریک کردن خارج میشه.درمورد خوردن اون سوال داشتم؟؟

4. اونم مثل مایع منیه از همون کانال رد میشه
    بهتره اگه قرار رابطه دهانی صورت بگیره حتما جوانب کامل بهداشتی رعایت بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. samira789 نوشته است: متشکرم.مایع منی که خیلی حال به هم زن و همچنین می گویند بوی بدی داره و منظور من مایه منی نبود.. منظورم مایع قبل منی فک کنم اسمش مذی باشه مایعی که برای تحریک کردن خارج میشه.درمورد خوردن اون سوال داشتم؟؟

مایع قبل از منی که به شکلی نیست که بشه چنین سؤالی رو در موردش مطرح کرد.
    این مایع زمان تحریک برای تمیز کردن مجرا ترشح می‌شه و نهایتاً یک مقدار کمی ممکنه از سر آلت خارج شه و حجم و اندازه‌ی زیادی نداره.

به طور کلی هم رابطه‌ی دهانی در صورتی که طرفین بیماری نداشته باشند و بهداشت رو در ناحیه‌ی تناسلیشون رعایت کنند مشکلی ایجاد نمی‌کنه. ولی در غیر این صورت امکان انتقال و ایجاد انواع عفونت‌ها هست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. samira789 نوشته است: متشکرم.مایع منی که خیلی حال به هم زن و همچنین می گویند بوی بدی داره و منظور من مایه منی نبود.. منظورم مایع قبل منی فک کنم اسمش مذی باشه مایعی که برای تحریک کردن خارج میشه.درمورد خوردن اون سوال داشتم؟؟

آخر هیچکی نگفت...که دفع میشه گامل یا جذب میشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید