شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگي باسن

1. باسلام من يك مشكل بزرگي دارم كه گاهي اوقات حتي باعت
    مسخره شدن من هم ميشه من يك پسر چاقم وبه همين دليل باسن بزرگي دارم لطفا كمكم كنيد كه چگونه هر چه زود تر باسن خودمو كوچك كنم ممنون

2. Salar900 نوشته است: باسلام من يك مشكل بزرگي دارم كه گاهي اوقات حتي باعت
    مسخره شدن من هم ميشه من يك پسر چاقم وبه همين دليل باسن بزرگي دارم لطفا كمكم كنيد كه چگونه هر چه زود تر باسن خودمو كوچك كنم ممنون

سلام
    مسلما  بهترين راه حل مراجعه به متخصص تغذيه و گرفتن يك رژيم درست به همراه ورزش مداومه كه  علاوه بر تناسب اندام در تمام قسمتهاي بدن موجب تضمين سلامتي شما در آينده خواهد شد.
    موفق باشيد.

3. سلام دوست عزیز
    مادر بزرگ بنده میگوید: اگر مردی گوشش از خر هم باشد مانعی ندارد چون مرد است
    نگران باسن بزرگ نباش !!
    ورزش زیبایی اندام را توصیه میکنم تا هیکلتان متناسب شود( برنامه ورزشیتان حتما سبک باشد چرا که وزنه ها سنگین حجم عضلات را می افزاید)...!!
    پیروز باشد...

4. برای اینکه ران و باسن آب بشه برین بدنسازی با دستگاه و از دستگاه دوچرخه استفاده کنید ولی سریع پدال بزنید تا هر دو آب بشه. اگه آروم پدال بزنید نتیجه عکس میده.

5. rmina121

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    بنظرم نيازي به باشگاه و دكتر رفتن نيست. من هم همين مشكل رو دارم و دارم حلش مي كنم با چندين راه: ابتدا خوردن شيريني، نوشابه، سس مايونز، غذاهاي سرخ شده، بستني، خامه، كاكائو، قهوه و ... رو كنار بزار. دوم هر روز به مدت 45 تا 60 دقيقه پياده از ملايم تا تند رو انجام بده. سوم نيم ساعت قبل از ناهار و شام 2 ليوان آب ميل كن. بهت قول ميدم به 6 ماه نمي رسه و مي بيني كه همه شلوارهات برات بزرگ شدن. در حال حاضر هم اصلا غصه نخور. داشتن باسن بزرگ كه عيب نيست چون خدا داده. هر انساني هم كه مسخرت بكنه مطمئن باش در آينده خيلي نزديك باسن خيلي بزرگتر نصبش ميشه. در كل به مسخره هاي ديگران اصلا توجه نكن و قدر زندگي شيرين رو بدون. اون افرادي كه مسخرت مي كنند خودشون هزارتا ايراد دارند اما چون بيكارند ديگران رو مسخره ميكنند كه در آينده عكس العمل اين مسخره كردن به خودشون برميگرده.
    رفتن به باشگاه خوبه ولي يك بدي داره، اونم اينه كه اگر يه مدت بري و بعد بزاري كنار تازه بزرگتر هم ميشه. همين روش پيشنهادي رو انجام بده اثربخشه.

6. سلام من هم مثل دوستمون اعتقادی به باشگاه رفتن ندارم چون همونطور که گفتن باشگاه اگر بعد از یه مدتی رها بشه بد فرم تر میشین اما به گفته و مسخره دیگران توجهی نکنید و یک رژیم غذایی مناسب در اختیار داشته باشین دو چرخه سواری اصلا برای باسن خوب نیست نه تنها کوچیکش نمیکنه بلکه باعث بزرگتر شدنش میشه هر روز عصر 45 دقیقه پیاده روی خیلی میتونه کمک کننده باشه اما تا یک ساعت بعدش به غیر از آب چیزی نخورین.من تضمین میکنم که با این روش مشکلتون حل میشه به شرطی که در ماههای اول نا امید نشین و به طور مداوم ادامه بدین.
    موفق باشین خواستن توانستن است و شعار نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید