شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیماریها و مشکلات ناشی از جنب نشدن و عدم خروج منی

1. titanic

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. من چند سالیه که برای مدت طولانی مثلا چند ماه ازم منی در خواب خارج نمیشه. واریکوسل چپ داشتم که عمل کردم و خوب شد ولی مشکلم همچنان وجود داره. من شنیدم که عدم خروج منی در طولانی مدت سبب مشکلاتی میشه. اوایل فکر میکردم مایع می کردم مایع منی در من تولید نمیشه ولی معذرت میخوام به ناچار مجبور به استمنا شدم که مطمئن بشم ولی مایع خارج شد. واقعا نمیدونم چکار کنم. از دکترم پرسیدم گفته عدم خروج منی مشکل نداره . ولی من نگرانم. مجرد هستم و با جنس مخالف هم ارتباط ندارم و از طرفی هم دوست ندارم استمنا کنم و  بعضی مواقع فشار جنسی بهم وارد میشه ممنون میشم راهنمایی کنید که احتمال بیماریهایی هست و به چه علت این مشکل ( عدم خروج منی) اتفاق میفته و من بهتره چکار کنم؟ آیا باید برای خروجش هر از گاهی استمنا کنم؟ممنون.

2. titanic نوشته است: سلام. من چند سالیه که برای مدت طولانی مثلا چند ماه ازم منی در خواب خارج نمیشه. واریکوسل چپ داشتم که عمل کردم و خوب شد ولی مشکلم همچنان وجود داره. من شنیدم که عدم خروج منی در طولانی مدت سبب مشکلاتی میشه. اوایل فکر میکردم مایع می کردم مایع منی در من تولید نمیشه ولی معذرت میخوام به ناچار مجبور به استمنا شدم که مطمئن بشم ولی مایع خارج شد. واقعا نمیدونم چکار کنم. از دکترم پرسیدم گفته عدم خروج منی مشکل نداره . ولی من نگرانم. مجرد هستم و با جنس مخالف هم ارتباط ندارم و از طرفی هم دوست ندارم استمنا کنم و  بعضی مواقع فشار جنسی بهم وارد میشه ممنون میشم راهنمایی کنید که احتمال بیماریهایی هست و به چه علت این مشکل ( عدم خروج منی) اتفاق میفته و من بهتره چکار کنم؟ آیا باید برای خروجش هر از گاهی استمنا کنم؟ممنون.

سلام
    بنده هم مثل شما با جنس مخالف ارتباط ندارم و استمنا هم نمیکنم
    کاری که بنده انجام میدم هر شب قبل از خواب 10 عدد خرما میخورم و به این روش هفته ای 1 تا 2 بار محتلم میشم
    کلا خوردن شیرینی جات قبل از خواب میتونه باعث احتلام بشه البته اگه در زمان دیگری تخلیه صورت نگرفته باشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید