شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عصبی شدن بعد از رابطه جنسی

1. سلام
    علت عصبی شدن فرد بعد از رابطه جنسی بدون دخول چیه؟
    بزارید بیشتر توضیح بدم، من و نامزدم چون تو دوران عقد بودیم ،نخواستیم دخول صورت بگیره ، و رابطه مون در حد معاشقه و تماس آلت ها بود همه چی خیلی خوب بود و پر از عشق وخواستن ، من همش به فکر اون بودم و اینکه تا جایی که می تونم بهش لذت بدم ، چند لحظه قبل از اینکه مایع ازش خارج بشه ،بخاطر اینکه بارداری صورت نگیره ،منو از خودش جدا کرد، بعد از خارج شدن مایع ،نمیدونم یکدفه چش شد،یه جورایی مثل فشارهای عصبی بهش دست داد،طوری که بهم میگفت ولم کن برو!!! شوهرم رو نقش رابطه جنسی خیلی تأکید داره و الان میگه از کجامعلوم که این عصبی شدنش بعد از ازدواج هم دوباره رخ نده؟!میگه الان هر که راه خودشو بره بهتره تا بعد ازدواج!!!!! از یک نفر مشورت گرفتم گفت شایدعصبی شدنش بخاطر این بوده که مایع منی خارج از رحم تخلیه شده،نیدونم چیکار کنم و اشکال کجاست که  اون همه عشق روعرض چند ثانیه زیر سؤال برد. ببخشید میدونم خیلی طولانی و کسل کننده شد.به راهنمایتون نیاز دارم.تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. yasems نوشته است: سلام
    علت عصبی شدن فرد بعد از رابطه جنسی بدون دخول چیه؟
    بزارید بیشتر توضیح بدم، من و نامزدم چون تو دوران عقد بودیم ،نخواستیم دخول صورت بگیره ، و رابطه مون در حد معاشقه و تماس آلت ها بود همه چی خیلی خوب بود و پر از عشق وخواستن ، من همش به فکر اون بودم و اینکه تا جایی که می تونم بهش لذت بدم ، چند لحظه قبل از اینکه مایع ازش خارج بشه ،بخاطر اینکه بارداری صورت نگیره ،منو از خودش جدا کرد، بعد از خارج شدن مایع ،نمیدونم یکدفه چش شد،یه جورایی مثل فشارهای عصبی بهش دست داد،طوری که بهم میگفت ولم کن برو!!! شوهرم رو نقش رابطه جنسی خیلی تأکید داره و الان میگه از کجامعلوم که این عصبی شدنش بعد از ازدواج هم دوباره رخ نده؟!میگه الان هر که راه خودشو بره بهتره تا بعد ازدواج!!!!! از یک نفر مشورت گرفتم گفت شایدعصبی شدنش بخاطر این بوده که مایع منی خارج از رحم تخلیه شده،نیدونم چیکار کنم و اشکال کجاست که  اون همه عشق روعرض چند ثانیه زیر سؤال برد. ببخشید میدونم خیلی طولانی و کسل کننده شد.به راهنمایتون نیاز دارم.تشکر

با سلام
    دوست عزیز یکی از دلایل منع جلوگیری از انزال در واژن مشکلات به وجود آورنده عصبی میباشد
    همسر شما متحمل فشار عصبی شده و با گذشت زمان و ابراز محبت از طرف شما رفع خواهد شد ولی برای پیشگیری از این رخداد توصیه میشود یا از کاندوم هنگام برقراری رابطه جنسی استفاده شود یا از روش های پیشپیری از بارداری به وسیله قرص بهره ببرید ، روش نزدیکی منقطع به شدت آسیب رسان و منسوخ است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید