شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نداشتن انرژی

1. سلام
    من این سایت رو  تازه دیدم ....خیلی سایت خوبی هست و فکرمیکنم خیلی ها بهش احتیاج دارند
    من یک مشگلی دارم که همیشه اذیتم میکنه
    من 29 سالمه مرد هستم ..مجرد
    سوالم اینه ..من خیلی وقتها احساس بی حالی میکنم ...مخصوصا صبحها ..انگار از رخته خواب بلند شدن برام کوهی هست ..حتی اگر شب زود هم بخوابم فرقی نمی کنه ....بخاطر همین همیشه صبحها دیر به همچی میرسم یا اصلا نمیرسم و کلا اصلا انرژی ندارم  
    من از بچگی لاغر بودم و هنوز هم لاغرم ...اشتها به غدا هم ندارم ..بازم مخصوصا صبح ها ..فقز یه چیزی میخورم که احساس گرسنگیم از بین بره ..همیشه یه لیوان چایی با یه نصف نون یا 4/1 نون پنیر راستی صیج ها هم که از خواب بلند میشم اصلا حوصله هیچ چیزو هیچ کس روهم ندارم تا یکی دو ساعت ....خوابمم خوب و عمیق هست کمبود خواب ندارم که هیچ ریادی هم دارم ..به نظر خودم خیلی میخوابم ...
    .بزرگترین مشکل من تو زندگی نداشتن انرژی هست که منو از همه کارم باز میداره
    تر خدا بگید من چی کار کنم ؟؟...خیلی ها میگن ممکنه مشکل ار تیروئید باشه ...نمیدونم ربط داره  Sad  ؟؟؟
    اگز بتونید به من راهی نشون بدید که در مان بشم همه عمر مدیونتون میشم

2. دوست عزيز سلام ،
    مشکلي که شما مطرح کرديد (خستگي و پرخوابي) علل بسيار زيادي ميتونه داشته باشه، از اختلالات روانپزشکي که سردسته اونها افسردگيست تا اختلالات هورموني و کارکردي اعضا ديگر بدن. اگر فرد شاد و بشاشي هستيد و در خودتون افسردگي نميبينيد به نظر من يک آزمايش خون براي بررسي کارکرد ارگانهاي مختلف ميتونه خيال شما رو از اينگونه اختلالات راحت کنه . اگر هم افسرده يا مضطرب (استرس زياد در زندگي ) هستيد بهترين راه مراجعه به روانپزشک و درمان هست. اگر هم اين دو راه رو رفتيد و مشکلي نبود ، مي تونيد با خيال راحت و بدون توجه به لاغري و خواب و ... به زندگي عادي ادامه بديد.

3. سلام ..
    برم بگم آزمایش خون از چی بگیره ؟؟ یعنی در چه موردی ؟؟...چیزه خاصی رو باید چک کنند ؟؟
    آقا من اصلا چرا لاغرم و بوده ام  ؟؟؟این به نظر خودم طبیعی نیست  Confused  Sad

4. unknown نوشته است: سلام ..
    برم بگم آزمایش خون از چی بگیره ؟؟ یعنی در چه موردی ؟؟...چیزه خاصی رو باید چک کنند ؟؟
    آقا من اصلا چرا لاغرم و بوده ام  ؟؟؟این به نظر خودم طبیعی نیست  Confused  Sad

سلام ،
    اگر شرح حالي که اينجا مطرح کرديد ، هنگام مراجعه به پزشک دوباره بازگو کنيد ... قطعا پزشک آزمايشهاي لازم را براي شما انجام خواهد داد . ولي اگر براي اطلاع خود مي خواهيد آزمايش سلولهاي خوني (CBC) و آزمايش تيروئيد و قند خون قطعا در آزمايشها وجود خواهد داشت .
    در مورد لاغري هم در صورتي که خود را از لحاظ جسمي و روحي سالم ميبينيد ، دليلي براي نگراني نيست چون هر فرد با توجه به عوامل ارثي و محيطي داراي ساختار بدني مختص به خود مي باشد .

5. با سلام  لطفآ راجع به بیمارى اسکو لیوز تو ضیح دهید Question

6. ARMITA نوشته است: با سلام  لطفآ راجع به بیمارى اسکو لیوز تو ضیح دهید Question

لطفا قبل از ارسال سوال، قوانین
    را مطالعه کنيد . مورد چهارم مربوط به شما می شود . لطفا رعایت فرمایید.
    پاسخ این سوال شما هم  اینجا نوشته شده است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید