شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکلات جنسی از همه نوع

1. سلام
    من پسری هستم که 26 سالمه 4 سال پیش نامزد کردم و یک سال ونیم پیش ازدواج الان هم یه بچه دارم .
    از 16 سالگی خود ارضایی داشتم و توجیهم این بود که با این وضع جامعه از گناه خیلی بهتره و با ازدواج ترکش میکنم .
    از اوایل نامزدی با همسرم نزدیکی داشتیم ( البته هنوز در هنگام نزدیکی خونی نداشته(برای پرده بکارت) نمیدونم حلقویه یا هنوز پاره نشده) 3-4 ماه اول تقریبا هر شب داشتیم و اسرار همسرم خیلی بیشتر از من بود تا این حد که یک بار که من زود ارضا شدم و ارضا شدنمون با هم نبود همسرم از شدت ناراحتی افتاد گریه . می خوام اوج علاقه همسرم رو به رابطه جنسی بگم . بعد از یک مدت توی یک پزیشن های خاص همسرم درد میکشید و ما دیگه اون پزیشن رو حذف میکردیم تا اینکه دیگه توی همه ی پزیشن ها درد داشت و گریه میکرد . 10 تا دکتر رفتیم و 10 تا تجویز و تمام راه حل های سایت رو امتحان کردیم ولی درد کم نشد . و از اون موقع که بیش از 3 سال و نیم میگذره ما شاید 3 ماهی یک بار دخول داشتیم به اسرار خانومم برای دل من که یا نیمه کاره از شدت درد رها میشد یا توی 1 دقیقه من باید ارضا میشدم .
    فکرمون این بود که با زایمان طبیعی اوضاع بهتر میشه ، متاسفانه همسرم به دلیل سرعت کم باز شدن دهانه رحم در زمان زایمان بعد از 12 ساعت تحمل درد و امپول فشار مجبور به سزارین شد . اساسی ترین مشکل ما اینه که نمیتونیم دخول داشته باشیم و همسرم برای راضی کردن من از همون اول سعی کرد که با دست منو ارضا کنه که به سرعت دستش خسته می شود و برای اینکه ناراحتش نکنم خودم ادامه می دادم و ارضا می شدم . الان 4 ساله که وضعیت ما همینه و من از این شیوه ارضا شدن متنفرم ولی چاره ای هم ندارم  . روش های دیگه رو هم بلاخره یکیمون دوست نداره
    نه طاقت درد کشیدن همسرمو دارم و نه اینکه بتونم مجبورش کنم که درد دستشو برای ارضا شدن من تحمل کنه و نه طاقت این رو دارم که ببینه من ارضا نمیشم و فکر کنه که مشکل داره .
    الان احساس می کنم که همه اینها باز هم خود ارضاییه (چون به جز یک دقیقه اول همش با دست خودمه) و برشگتم به دوران مجردیم که از اینکار الان به شدت بدم میاد .
    در ضمن به شدت هم گرم مزاج هستم برعکس همسرم . تمایل من برای نزدیکی در حد روزی 2 باره و همسرم هفته ای یک بار .
    فکر کنم همه مشکلات سایت رو با هم داشتم نه ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. salehkh نوشته است: سلام
    من پسری هستم که 26 سالمه 4 سال پیش نامزد کردم و یک سال ونیم پیش ازدواج الان هم یه بچه دارم .
    از 16 سالگی خود ارضایی داشتم و توجیهم این بود که با این وضع جامعه از گناه خیلی بهتره و با ازدواج ترکش میکنم .
    از اوایل نامزدی با همسرم نزدیکی داشتیم ( البته هنوز در هنگام نزدیکی خونی نداشته(برای پرده بکارت) نمیدونم حلقویه یا هنوز پاره نشده) 3-4 ماه اول تقریبا هر شب داشتیم و اسرار همسرم خیلی بیشتر از من بود تا این حد که یک بار که من زود ارضا شدم و ارضا شدنمون با هم نبود همسرم از شدت ناراحتی افتاد گریه . می خوام اوج علاقه همسرم رو به رابطه جنسی بگم . بعد از یک مدت توی یک پزیشن های خاص همسرم درد میکشید و ما دیگه اون پزیشن رو حذف میکردیم تا اینکه دیگه توی همه ی پزیشن ها درد داشت و گریه میکرد . 10 تا دکتر رفتیم و 10 تا تجویز و تمام راه حل های سایت رو امتحان کردیم ولی درد کم نشد . و از اون موقع که بیش از 3 سال و نیم میگذره ما شاید 3 ماهی یک بار دخول داشتیم به اسرار خانومم برای دل من که یا نیمه کاره از شدت درد رها میشد یا توی 1 دقیقه من باید ارضا میشدم .
    فکرمون این بود که با زایمان طبیعی اوضاع بهتر میشه ، متاسفانه همسرم به دلیل سرعت کم باز شدن دهانه رحم در زمان زایمان بعد از 12 ساعت تحمل درد و امپول فشار مجبور به سزارین شد . اساسی ترین مشکل ما اینه که نمیتونیم دخول داشته باشیم و همسرم برای راضی کردن من از همون اول سعی کرد که با دست منو ارضا کنه که به سرعت دستش خسته می شود و برای اینکه ناراحتش نکنم خودم ادامه می دادم و ارضا می شدم . الان 4 ساله که وضعیت ما همینه و من از این شیوه ارضا شدن متنفرم ولی چاره ای هم ندارم  . روش های دیگه رو هم بلاخره یکیمون دوست نداره
    نه طاقت درد کشیدن همسرمو دارم و نه اینکه بتونم مجبورش کنم که درد دستشو برای ارضا شدن من تحمل کنه و نه طاقت این رو دارم که ببینه من ارضا نمیشم و فکر کنه که مشکل داره .
    الان احساس می کنم که همه اینها باز هم خود ارضاییه (چون به جز یک دقیقه اول همش با دست خودمه) و برشگتم به دوران مجردیم که از اینکار الان به شدت بدم میاد .
    در ضمن به شدت هم گرم مزاج هستم برعکس همسرم . تمایل من برای نزدیکی در حد روزی 2 باره و همسرم هفته ای یک بار .
    فکر کنم همه مشکلات سایت رو با هم داشتم نه ؟

سلام

شما می‌تونید به خودتون لطف کنید و اینجا برامون بنویسید که
    سایز آلت‌تون، یعنی طول و محیط پنیس شما، چه اندازه‌ست؟
    تشخیص 5 - 6 مورد از اون 10 پزشکی که فرمودید چی بوده؟
    تشخیص تنگی واژن نبوده؟
    واژینیسموس (انقباض غیرارادی عضلات واژن) چی؟ چیزی در این مورد گفته نشده؟
    سونو یا HSG جهت مشکلات ساختاری رحم همسرتون انجام شده؟ اگه شده، گزارش رو بنویسید همینجا
    فیلد تخصصی پزشکانی که همسرتون رو ویزیت کردن رو هم بنویسید تا بعد در مورد نکات دیگه و به‌ویژه مورد زیر، بیشتر با هم صحبت کنیم:

روابط Outercourse ---> در مورد شما، به طور مشخص ارضای با دست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. من گاهی وقتها خود ارضایی میکنم.ولی تا ارضا میشم یه دردی زیر شکمم میگیرم.این چه دردیه.خطرناکه؟

4. سلام

1 - طول آلت من در بهترین حالت 14 سانتی متر است ( البته یک مقدار انحنا داره که شاید اگر صاف میبود میشد 14.5 سانتی متر ) ، قطرش هم 4.5 سانتی متر است ، می دانم نرمال است ، فقط میخوام بدونم با طول 14 سانتی متر و قطر 4.5 سانتی متر نسبت برای یک مرد ایرانی متوسط است یا پایین تر از متوسط و یا بالاتر ؟ البته قدم هم کاملا معمولیه و 175 سانتی متر است

2- من حداکثر 2 بار انزال پشت سر هم نمیتونم داشته باشم که بار دوم هم خیلی زمان میبره ، آیا طبیعی است ؟ گاها میشنوم که بعضی ها 3 بار و بعضا بیشتر هم انزال پشت سر هم دارن ، آیا واقعیت دارد یا بیشتر دروغ است ؟

5. من یکسال ازدواج کردم, تو دوران عقد فهمیدم که شوهرم قبل از ازدواج خودارضایی میکرده الان با ازدواجمون هم نه تنها این عادتشو ترک نکرده بلکه بیشتر معتادش شده, فقط دنبال یه فرصت مناسب میگرده که تنها باشه تا کار خودشو انجام بده خیلی خواستم کنترلش کنم خیلی وقتا تو خونه میمونم که تنهاش نزارم ولی تا کوچکترین فرصتی گیر میاره انجامش میده عوارضش به شدت دارم میبینم خیلی تندخو خسته شده دیگه تحمل این زندگی لعنتی ندارم چیکار کنم؟

6. yasamin1929 نوشته است: من یکسال ازدواج کردم, تو دوران عقد فهمیدم که شوهرم قبل از ازدواج خودارضایی میکرده الان با ازدواجمون هم نه تنها این عادتشو ترک نکرده بلکه بیشتر معتادش شده, فقط دنبال یه فرصت مناسب میگرده که تنها باشه تا کار خودشو انجام بده خیلی خواستم کنترلش کنم خیلی وقتا تو خونه میمونم که تنهاش نزارم ولی تا کوچکترین فرصتی گیر میاره انجامش میده عوارضش به شدت دارم میبینم خیلی تندخو خسته شده دیگه تحمل این زندگی لعنتی ندارم چیکار کنم؟

سلام دوست من . هیچ وقت این قدر ساده و راحت تسلیم مشکلاتتون نشید و بدونید نوع تفکر شما و حتی کلماتی که در بیان مشکلتون استفاده میکنید در ذهن شما تاثیر میگذاره.... همیشه مشکلاتی سخت تر از اونچه که برای شما پیش آمده هم هست پس صبر داشته یاشید و سعی در حل اون بکنید.

شما از مشکل همسرتون نوشتید اما ننوشتید شما به عنوان همسر و شریک زندگی چه کمکی به حل مشکل ایشون کردید !! تنها نگذاشتن ایشون خوبه اما کافی نیست !! ایا در بودن باهمه دیگه و روابطه عاشقانتون همه چیز خوب پیش میره ؟؟؟ آیا مطمان هستید که به خوبی میتونید همسرتون رو ارضا روحی و جسمی بکنید ؟؟؟ هیچ وقت علت این کار ایشون رو پرسیدید ؟؟؟

در آخر هیچ وقت نگید از این زندگی لعنتی خسته شدم ... این جمله کمکی به حل مشکل شما نمیکنه و فقط اعتماد به نفس شما رو در حل مشکلات پایین میاره.

سربلند باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. با سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال داشتم منتهی نمیدونم تو این انجمن جاش هش هست یا نه اونم اینکه من 26 سالمه  و زود ارضا هستم  در هنگام معاشقه اصلا ارضا نمیشم  حتی اگه یک ساعت طول بکشه اما با نزدیکی خیلی سریع ارضا میشم .قرص erecto 100 هم به گفته یکی از دوستان استفاده کردم اما اونم کمتر از یه دقیقه بود .میخواستم بدونم قرصی قوی وجود نداره که حدا اقل بشه نیم ساعت نزدیکی انجام داد .البته اینم بگم که من از اسپری استفاده نمیکنم خوشم نمیاد.ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید