شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریودهای زود به زود

1. با سلام

من نزدیک به دو سال است زود به زود پریود میشوم وتا چند ماه بعد از مصرف قرص دوباره به همان حالت برمیگردم.
    7 روز خونریزی - 19 روز پاک هستم - دوباره 7 روز خونریزی.

مدت شش ماه قرص Yaz مصرف کردم سپس پزشک مدروکسی پروژسترون 5میلی تجویز کردند که از 19 روز پاک بودن به 25 روز رسیدم اما باز دوره ام بهم ریخت.

21 ساله هستم ، متاهل ، مدت 2 سال ازدواج کرده ام ، بدون فرزند ، در روابطم همیشه از کاندوم استفاده کرده ام.
    تنها قرصهایی که برای مرتب شدن دوره ام استفاده کرده ام : Yaz و مدروکسی پروژسترون 5میلی بوده است.

تخمدان هایم را چک کردم کاملا سالم بود.
    آزمایش تیرویید هم در اواخر فروردین 93 انجام دادم نرمال بود.

پریودهایم نیز دردناک است.
    از شما تقاضای راهنمایی دارم. آیا با مصرف مدروکسی می توانم از 19 روز پاک بودن به روال طبیعی 28 روز پاک بودن برسم ؟

در عرض یکماه 5 کیلو کاهش وزن داشتم و نزدیک به 4سال است در شرایط روحی بدی
    (افسردگی بدون مصرف دارو) بسر میبرم ( آیا ارتباطی دارد؟ )

با تشکر

2. سلام
    من تقریبا یک ماه و دو هفته است که پریودم بهم ریخته یعنی یه روز یا دو روز پریودم اونم نه مداوم فقط در حد لخته های خونی بعدش پاک میشم و دوباره دو سه روز بعد همون اتفاق برام می افته یه بسته قرص ال دی مصرف کردم اما روز 19 از مصرف قرص دوباره همون لکه ها و لخته های خونی رو دیدم از دیشبم بسته قرص تمام شده ولی پریود نشدم فقط یه مقدار لکه هست خیلی میترسم تو را خدا کمک کنید 25 سالمه مجردم با کسی هم رابطه نداشتم اگه میشه خیلی زود جوابمو بدید با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید