شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارگاسم و مشکلات ان در همسرم

1. سلام.. من با همسرم وقتی که نزدیکی داریم... رابطه ما از بوسیدن و روابط عاشقانه شروع میشه خب تا اینجاش خوبه ولی مشکل اینجس که ببینید من توی رابطه عاشقانم با همسرم از بوسیدن تمام نقاط اجتناب نمیکنم.. ولی ایشون اصلا موقع که التم رو وارد واژنش میکنم تا پایان کار حسی توی این قسمت نداره و اصلا بهش لذت نمیده..اول فک کردم شاید به قدر کافی تحریک نشده.. داستان رو جور دیگه شروع کردم و دامنه بوسیدن نوازشهارو هم از لحاظ زمانی و شدت گسترده کردم ولی واژن ایشون خیلی جزیی خیس میشه..جوری که با دوبار مالیدن اون قسمت همون یه ذره خیسی هم خشک میشه.. و اصلا از وارد واژن شدن لذت نمیبره.. از ژل لوبریکانت استفاده کردم و با انگشت نقطه G رو مالوندم ولی هیچ حسی نداره به اونجا...بعد یه مدت فهمیدیم فقط و فقط از طریق مالش کلیکتروس به لذت میرسه... نه من و نه ایشون هیچکدوم تازه کار نیستیم و دفعه اولمونم نیست و همسرم قبلا ازدواجم کرده بوده .. و ب گفته خودش این مشکل خشک بودن و حس تو واژنم قبلا هم بوده ..ببینید من با دوست دخترهای قبلیم رابطه جنسی زیاد داشتم و هیجکدوم اینجوری نبودن .راحت خیس میدن و...لذت میبردن....

2. سلام مشکل شاید روانی یا مشکلات دوران بلوغ باشه که به نظر من با دکتر مشاوره کنید یا اینکه از همسرتون بخواید که اون فعالیت کنه یا بگه اون لحظه چی میخواد و میپسنده

3. milinem نوشته است: سلام.. من با همسرم وقتی که نزدیکی داریم... رابطه ما از بوسیدن و روابط عاشقانه شروع میشه خب تا اینجاش خوبه ولی مشکل اینجس که ببینید من توی رابطه عاشقانم با همسرم از بوسیدن تمام نقاط اجتناب نمیکنم.. ولی ایشون اصلا موقع که التم رو وارد واژنش میکنم تا پایان کار حسی توی این قسمت نداره و اصلا بهش لذت نمیده..اول فک کردم شاید به قدر کافی تحریک نشده.. داستان رو جور دیگه شروع کردم و دامنه بوسیدن نوازشهارو هم از لحاظ زمانی و شدت گسترده کردم ولی واژن ایشون خیلی جزیی خیس میشه..جوری که با دوبار مالیدن اون قسمت همون یه ذره خیسی هم خشک میشه.. و اصلا از وارد واژن شدن لذت نمیبره.. از ژل لوبریکانت استفاده کردم و با انگشت نقطه G رو مالوندم ولی هیچ حسی نداره به اونجا...بعد یه مدت فهمیدیم فقط و فقط از طریق مالش کلیکتروس به لذت میرسه... نه من و نه ایشون هیچکدوم تازه کار نیستیم و دفعه اولمونم نیست و همسرم قبلا ازدواجم کرده بوده .. و ب گفته خودش این مشکل خشک بودن و حس تو واژنم قبلا هم بوده ..ببینید من با دوست دخترهای قبلیم رابطه جنسی زیاد داشتم و هیجکدوم اینجوری نبودن .راحت خیس میدن و...لذت میبردن....

سلام

اول پاسخ شما رو بصورت کلی میدم..اندام اصلی تحریک خانم ها کلیتوریسه و درسته که رابطه از واژن و تحریک نقطه جی میتونه خیلی لذت بخش باشه(در نتیجه واژن رو خیس میکنه) ولی اکثر خانم ها با مالش کلیتوریس ارضا میشن..علم پزشکی کلیتوریس رو همتای آلت مردان میدونه پس اهمیتش در یک رابطه هم به همون اندازه هست...در خصوص همسر شما باید بگم خشکی واژن محصول یائسگی هست و دلیلشم بر هم خوردن هورمون های زنانه هست و اگر در سنین پایین هم رخ بده میتونه دلیلش همین باشه(دلایل دیگری هم داره مثل سندروم شوگرن که البته شایع نیست) مشکلشون میتونه سرد مزاجی باشه یا اینکه خواسته هایی دارن که توی رابطه براورده نمیشه
    راه حلشم اینه که با هم در مورد خواسته هاتون تو رابطه با هم صحبت کنید و اگر به نتیجه نرسیدید از مشاوره خانواده یا ماما کمک بگیرین

موفق باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. milinem نوشته است: سلام.. من با همسرم وقتی که نزدیکی داریم... رابطه ما از بوسیدن و روابط عاشقانه شروع میشه خب تا اینجاش خوبه ولی مشکل اینجس که ببینید من توی رابطه عاشقانم با همسرم از بوسیدن تمام نقاط اجتناب نمیکنم.. ولی ایشون اصلا موقع که التم رو وارد واژنش میکنم تا پایان کار حسی توی این قسمت نداره و اصلا بهش لذت نمیده..اول فک کردم شاید به قدر کافی تحریک نشده.. داستان رو جور دیگه شروع کردم و دامنه بوسیدن نوازشهارو هم از لحاظ زمانی و شدت گسترده کردم ولی واژن ایشون خیلی جزیی خیس میشه..جوری که با دوبار مالیدن اون قسمت همون یه ذره خیسی هم خشک میشه.. و اصلا از وارد واژن شدن لذت نمیبره.. از ژل لوبریکانت استفاده کردم و با انگشت نقطه G رو مالوندم ولی هیچ حسی نداره به اونجا...بعد یه مدت فهمیدیم فقط و فقط از طریق مالش کلیکتروس به لذت میرسه... نه من و نه ایشون هیچکدوم تازه کار نیستیم و دفعه اولمونم نیست و همسرم قبلا ازدواجم کرده بوده .. و ب گفته خودش این مشکل خشک بودن و حس تو واژنم قبلا هم بوده ..ببینید من با دوست دخترهای قبلیم رابطه جنسی زیاد داشتم و هیجکدوم اینجوری نبودن .راحت خیس میدن و...لذت میبردن....

سلام

علاوه بر صحبت‌های دوست‌مون
    من توصیه می‌کنم همسرتون به متخصص زنان مراجعه کنن و یه تست پرولاکتین برای ایشون درخواست بشه
    در مواردی که هورمون پرولاکتین مقادیر بالایی رو داره  
    خشکی واژن از جمله عوارض این اختلال هستش
    یه سری نکاتی هم هست که ایشون باید در بهداشت دستگاه تناسلی‌شون رعایت کنه
    مثلا عدم شستشوی واژن با آب خالی یا عدم شستشوی واژن با صابون و ...
    فرضا همین شستشوی واژن با صابون، بر عملکرد غدد بارتولن اثر سوئی می‌ذاره؛ که خیلی از دختران این سرزمین این نکات رو رعایت نمی‌کنن و همین‌جوری مرتب واژن‌شون رو غسل می‌دن!
    اما در مورد شما
    عطف به تاپیک قبلی، همچنان احساس می‌کنم در نوع پوزیشن‌هایی که انتخاب می‌کنید مشکلی وجود داره که رابطه یه طرفه می‌شه
    شما به جای اینکه با انگشت به دنبال تحریک G Spot همسرتون باشید خیلی ساده‌تر با آلت می‌تونید این کارو انجام بدید و به بار روانی این موضوع بیفزایید تا بلکه بتونید به ایشون لذت کافی رو برسونید
    اگه پوزیشن‌هایی که به G Spot حمله می‌شه (G Spot Sniper Position) مانند Doggy Position  رو انتخاب کنید، قطعا پاسخ بهتری دریافت می‌کنید تا اینکه بخواید با انگشت ...!
    اینجا من نمی‌تونم کلاس پوزیشن بذارم دوست من
    اما اگه یه کوچولو تیز باشید کی‌وردهایی که می‌نویسم رو می‌تونید یه گوگل سرچ بزنید تا دست‌تون بیاد چه کار کنید ...
    البته فندوق‌شکن هم لازم‌تون می‌شه! ; )

Google is your friend! Trust me! : D

5. سلام خدمت اقاب m1989 که همیشه لطف خودشونو با جواب دادن به من ثابت کردن
    خدمت شما عارضم تمامی استایل هی که گفتی من امتحان کردم.....انزال هم  سریع نیست و وقتی وارد واژن میشه شاید یه ده مین یه ربع هم بشه...اما میگم مشکل اصلا اینجاس که واژن خیلی کم خیس میشه و شما هر کاری بگی من تو معاشقه و نوازش و ایجاد تحریک میکنم ایشون فقط به دو حالت ارضا میشن یکی با دست قسمت کلیکتروس رو بمالونم و یکی من دراز بکشم ایشون روی من و التمو به همون قسمت کلیکتروش بمالونم...×!!! اخه اولین بار که میشنوم خانومی از ناحیه واژن  اصلا حس نداشته باشه!

6. milinem نوشته است: سلام خدمت اقاب m1989 که همیشه لطف خودشونو با جواب دادن به من ثابت کردن
    خدمت شما عارضم تمامی استایل هی که گفتی من امتحان کردم.....انزال هم  سریع نیست و وقتی وارد واژن میشه شاید یه ده مین یه ربع هم بشه...اما میگم مشکل اصلا اینجاس که واژن خیلی کم خیس میشه و شما هر کاری بگی من تو معاشقه و نوازش و ایجاد تحریک میکنم ایشون فقط به دو حالت ارضا میشن یکی با دست قسمت کلیکتروس رو بمالونم و یکی من دراز بکشم ایشون روی من و التمو به همون قسمت کلیکتروش بمالونم...×!!! اخه اولین بار که میشنوم خانومی از ناحیه واژن  اصلا حس نداشته باشه!

تعجب نکنيد اين موضوع ، شايع هست

يکی از علل اين موضوع خودارضايی خانم ها در نوجوانی هست که با تحريک کليتوريس به روش های مختلف انجام می گيره.

در واقع ليبيدو در ناحيه کليتوريس شکل گرفته و قابل جابه جایي هم نيست

در اين مورد برای اينکه واژن هميشه خيس باشه لازم هست که همزمان کليتوريس تحريک بشه. اينکار رو خود ايشون بايد هنگام دخول انجام بدن و کليتوريس رو با دست يا با ويبراتور مخصوص کليتوريس انجام بدن تا از دخول هم لذت ببرند. لازم هست اين تحريک همزمان و از ابتدا تا پايان زمان دخول انجام بگيره.

اگر مشکلات فيزيکی که دوستان اشاره کردن وجود نداشته باشه اين تنها راه هست.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید