شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تحریک‌ شدن سریع نامزدم

1. سلام من 21 سالمه تازه نامزد کردم نامزم 26/27 سالشه  مشکلی ک من دارم اینکه من هرموقع که پیش نامزدمم تحریک میشه حتی وقتی تلفنی کلا راجب یه چیز دیگه باهم حرف میزنیم نیاز به ارضا شدن پیدا میکنه
    ینی تو حدیه که خیلی وقتا مجبور میشیم از مهمونیا زودتر ازبقیه خدافظی کنیم تا مشکلشو حل کنیم کلا خیلی تابلو شدیم هرجلسه که همو میبینیم باید ارضا شه یجورائی کلافه شدم
    درضمن من یکمی هم سرد مزاجم تاحالا میلی به رابطه نداشتم یه جورائی زیاد خوشم نمیاد

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: عدم انتخاب عنوان مناسب
    -----------------

2. nahidbalaaa نوشته است: سلام من 21 سالمه تازه نامزد کردم نامزم 26/27 سالشه  مشکلی ک من دارم اینکه من هرموقع که پیش نامزدمم تحریک میشه حتی وقتی تلفنی کلا راجب یه چیز دیگه باهم حرف میزنیم نیاز به ارضا شدن پیدا میکنه
    ینی تو حدیه که خیلی وقتا مجبور میشیم از مهمونیا زودتر ازبقیه خدافظی کنیم تا مشکلشو حل کنیم کلا خیلی تابلو شدیم هرجلسه که همو میبینیم باید ارضا شه یجورائی کلافه شدم

سلام دوست عزیز
    نگران نباشید این کاملا طبیعی هست چون تازه نامزد شدین و نیاز جنسی ایشون بسیار بالاست که این اتفاق خوبی است به مرور زمان درست میشه نگران نباشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. nahidbalaaa نوشته است: سلام من 21 سالمه تازه نامزد کردم نامزم 26/27 سالشه  مشکلی ک من دارم اینکه من هرموقع که پیش نامزدمم تحریک میشه حتی وقتی تلفنی کلا راجب یه چیز دیگه باهم حرف میزنیم نیاز به ارضا شدن پیدا میکنه
    درضمن من یکمی هم سرد مزاجم تاحالا میلی به رابطه نداشتم یه جورائی زیاد خوشم نمیاد

سلام
    الان بیشتر از 1 ساله که عقدیم و نامزد منم اولا فکر میکرد سرد مزاجه ولی بعدها دید که...
    تا حالا تجربه ارگاسم داشتین؟
    برای رابطه جنسی چه کارهایی میکنین؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. nahidbalaaa نوشته است: من یکمی هم سرد مزاجم تاحالا میلی به رابطه نداشتم یه جورائی زیاد خوشم نمیاد

یکی از اصول روابط زناشویی که قبل از شروع رابطۀجنسی نباید فراموش شود معاشقه است.
    درصورت رعایت این مورد میل به انجام رابطه خواهید داشت. از رد و بدل کردن کلمات عاشقانه و محبت‌آمیز غفلت نکنید.
    در اتاق خوابی که آدم به اضطراب می‌افتد، نمی‌شود یک ارتباط جنسی سالم و آرامش بخش داشت، محیط مورد نظر باید از هر حیث کاملاً امن باشد.

5. میشه یه نفر ایشونو راهنمایی کنه ؟
    این سوال منم هست
    بنده هم میخوام ازدواج کنم ( البته هنوز در مرحله خواستگاریم) ؛ خوب وقتی می خوام حتی صحبت ساده هم با جنس مخالف داشته باشم تحریک میشم که خیلی آزار دهنده است برای خودم .
    اگه دارو یا وسیله ای هست که بشه این حسو موقت ( حتی در حد ساعت کنترلش کرد معرفی کنین )
    ممنون از همه اساتید

6. ارگاسم نه
    ما هرحرکتی رو انجام میدیم جز دخول به واژن البته چون اگه هرشبم خونشون باشم هرشبم رابطه داریم من تو رابطه ها فکر تموم کردنشم فک کنم از این باشه که به ارگاسم اینا نمیرسم

نه اقا مرتضی همسرمن هم درس میخونه هم کارمیکنه خیلی تو اجتماس حتی من باش اوایل بحثم کردم که چطور با این شرایط تو اجتماس خودش که میگه درمقابل هرجنس مخالفی همچی نیس میگه چون بدن تورودیدم برا تو این حسا رودارم راست ودروغشم نمیدونم

7. سلام به نظرم سعی کنید که به ارگاسم برسید چون در غیر این صورت همسرتون بعد از یه مدت سرد میشن و این برای هیچ کس مطلوب نیست در مورد اینکه همسرتون زود تحریک میشن به نظرم کاملا عادیه

8. morteza1221 نوشته است: میشه یه نفر ایشونو راهنمایی کنه ؟
    این سوال منم هست
    بنده هم میخوام ازدواج کنم ( البته هنوز در مرحله خواستگاریم) ؛ خوب وقتی می خوام حتی صحبت ساده هم با جنس مخالف داشته باشم تحریک میشم که خیلی آزار دهنده است برای خودم .
    اگه دارو یا وسیله ای هست که بشه این حسو موقت ( حتی در حد ساعت کنترلش کرد معرفی کنین )
    ممنون از همه اساتید

سلام

معمولا برای مردان پیش فعال جنسی داروی cyproterone acetate تجویز میشه اما چون منع مصرف هم داره بهتره با یک پزشک مشورت کنید

موفق باشین

9. nahidbalaaa نوشته است: ارگاسم نه
    ما هرحرکتی رو انجام میدیم جز دخول به واژن البته چون اگه هرشبم خونشون باشم هرشبم رابطه داریم من تو رابطه ها فکر تموم کردنشم فک کنم از این باشه که به ارگاسم اینا نمیرسم

نه اقا مرتضی همسرمن هم درس میخونه هم کارمیکنه خیلی تو اجتماس حتی من باش اوایل بحثم کردم که چطور با این شرایط تو اجتماس خودش که میگه درمقابل هرجنس مخالفی همچی نیس میگه چون بدن تورودیدم برا تو این حسا رودارم راست ودروغشم نمیدونم

سلام

این رفتار طبیعیه و خیلی از مردان اوایل ازدواج اینجورین ..چون نامزد هستین و رسما زیر یک سقف  نرفتین یکم براشون جذاب شده ...معمولا بعد از گذشت یک سال مشکلاتی از قبیل سرد بودن ،عدم ارگاسم ، مچ نبودن توی رابطه و غیره حل میشه

موفق باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. nahidbalaaa نوشته است: ارگاسم نه

خوب این طبیعیه که هر شب رابطه داشته باشین!
    ازش بخواین که اگه میتونه با زبان سعی کنه ارضاتون کنه، فقط حتما برای اولین بار دوش بگیرین و تمیز باشین تا براش خاطره بدی نشه
    خجالت نکشین، حتما بگین
    قبلش هم یه ماساژ میتونه خیلی کمکتون کنه
    ببخشد میپرسم، از پشت هم رابطه جنسی میکنید؟

11. سوال : آيا دارويي براي کنترل اين حس هست يا نه ؟ ( بي تعارفش نعوظ آلت )

از firuze عزیز هم ممنون ولی یه دارو می خوام که بدون تجویز بشه تهیه کرد و عارضه شدید نداشته باشه

12. ارضا میشم ولی به ارگاسم نمیرسم
    بله از پشتم رابطه داریم
    فک کنم راحت نبودنم به خاطره اینکه دوس داره التشم بخورم ولی من حالت تهوع میگیرم هیچوخ به روش نمیام ولی واقعا سختمه
    مسئله دومم اینکه با زبون یا مکیدن اینا هم که گفتین
    باعث میشه یکی از لبای داخلی من خیلی بزرگ شه به حدی که اون یکی اصلا دیده نمیشه تا یه روزم اذیتم میشم تو محل کارم

13. morteza1221 نوشته است: سوال : آيا دارويي براي کنترل اين حس هست يا نه ؟ ( بي تعارفش نعوظ آلت )

از firuze عزیز هم ممنون ولی یه دارو می خوام که بدون تجویز بشه تهیه کرد و عارضه شدید نداشته باشه

سلام

البته که داروهای Antiaphrodisiac برای کاهش میل جنسی وجود داره و فرد اگه اراده کنه می‌تونه بدون نسخه هم اونو تهیه کنه!
    اما همون‌طور که قبلا اینجا نوشتم
    داروهای آنتی آندروژنی مانند همین سیپـروترون استاتی که دوست‌مون گفتن یا مدروکسی پروژستـرون استات و ... برای افراد هاپیرسکچوال غیرطبیعی مورد تجویز قرار می‌گیره تا به زندگی روزمره و عادی‌شون برگردن
    شخص شما با این مواردی که اینجا نوشتید ابدا در این گروه قرار نمی‌گیرید و نیازی به دریافت دارو ندارید!
    من با اون قسمت حرف اول اون دوست‌مون که گفتن "اين فكر ها رو از ذهنت پاك كن" موافقم و سوای بقیه‌ی صحبت‌شون ابدا این قسمت رو نصیحت نمی‌دونم!
    این موضوع بخشی از فرهنگ فول سنتی و بسته‌ی این سرزمینه که
    چه دختر و چه پسر، در اولین روابط این برانگیختگی‌ها رو تجربه می‌کنن و کاملا هم عادی هستش
    یعنی هم شما در ابتدای این رابطه نعوظ و احتمالا خروج پیشاب رو تجربه می‌کنید ...
    هم طرف‌تون برانگیختگی جنسی و احتمالا ترشحات واژن رو تجربه خواهند کرد ...
    و در هر دو مورد ابدا نیازی به مداخله‌ی پزشکی نیست.
    برای رفع این مشکل، مشکل که نه، درست‌تر گفته باشم، برای بهبود این شرایط
    شما «باید» ذهن‌تون رو از این مسائل خالی کنید
    شما «باید» تعاملات اجتماعی بیشتری با جنس مخالف داشته باشید تا این موضوع براتون عادی بشه
    شما «باید» به خودتون و ایشون زمان بیشتری بدید
    شما «باید» ...
    رفته رفته با افزایش اعتماد به نفس، به خودتون مسلط خواهید شد و کنترل اوضاع رو به دست خواهید گرفت ...

من فکر می‌کنم اون‌چه که لازم بود از اینترنت و از این فروم به دست بیارید، به شما داده شد دوست من
    اما طی این مسیر تا بهبود اوضاع، همت و اراده‌ی خودتون رو می‌طلبه.  
    در ضمن، تجویز دارو هم در راستای اهداف این فروم نیست
    اگر که من و دوستانم نتونستیم از استرس و درگیری ذهنی شما کم کنیم، به صورت حضوری به روانپزشک مراجعه کنید تا ایشون کمک‌تون کنن ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. nahidbalaaa نوشته است: ارضا میشم ولی به ارگاسم نمیرسم
    بله از پشتم رابطه داریم
    فک کنم راحت نبودنم به خاطره اینکه دوس داره التشم بخورم ولی من حالت تهوع میگیرم هیچوخ به روش نمیام ولی واقعا سختمه
    مسئله دومم اینکه با زبون یا مکیدن اینا هم که گفتین
    باعث میشه یکی از لبای داخلی من خیلی بزرگ شه به حدی که اون یکی اصلا دیده نمیشه تا یه روزم اذیتم میشم تو محل کارم

باهاش درمیون بذارین که انقدر ناراحتین، ارگاسم باید دو طرفه باشه نه اینکه مرد راحت بشه و دیگه همسرشو ول کنه...

خوش به حالش که میتونید از پشتم رابطه جنسی کنید، نامزد من که هیچ جوره قانع نمیشه. میتونم بپرسم برای اینکه راحتتر این کارو بکنید از چه روان کننده ای استفاده میکنید؟

خوردن آلت باید برای مواقعی باشه که دوطرف این کارو میکنن نه اینکه فقط شما برای ایشون این کارو انجام بدین، اگه اون دوست نداره برای شما بخوره شما هم نخورین

سعی کنید یکم ابتکار عملو تو دست بگیرین و مطیع محض نباشین، اینطوری جذاب هم هست

15. والا 2بار اخر لوبریکانت بود فک کنم دقیقا یادم نیس چون استفاده نکرده بودیم روان کننده همون بهتر ک نمیذاره عادت کنید کارش ساختس
    نه نامزدم میخوره من مشکل دارم تهش عق میزنم تقصیر خودشم هستا 2 بار تو دهنم خالی کرده
    {-15-}

من دوس دارم ر حرکتی دوس داره انجام بدیم واس همین چیزی نمیگم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید