شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم استفاده از عينك

1. با سلام .

من خانمي 29 ساله هستم .نمره ي عينكم 4 هست . اگر در حالت معمولي كه از چشم استفاده خاصي نمي كنيم(مثل مطالعه ،كا با كامپيوترو... ) ميشه از عينك استفاده نشه ؟اين كار باعث ضعيف تر شدن چشم نمي شود؟10 ساله نمره عينكم تغيير نكرده.

2. سلام به نظرم میتونین از لیزیک برای برداشتن عینک استفاده کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. MARYAM1391 نوشته است: با سلام .

من خانمي 29 ساله هستم .نمره ي عينكم 4 هست . اگر در حالت معمولي كه از چشم استفاده خاصي نمي كنيم(مثل مطالعه ،كا با كامپيوترو... ) ميشه از عينك استفاده نشه ؟اين كار باعث ضعيف تر شدن چشم نمي شود؟10 ساله نمره عينكم تغيير نكرده.

سلام

زدن عینک بطور کلی باعث جلوگیری از افزایش نمره چشم نمیشه و همینطور نزدنش هم نمره چشم رو بالا نمیبره..استفاده از عینک برای دید بهتر هست..ولی بهتره هنگام مطالعه و کار با کامپیوتر بعد از هر یک ربع کار به مدت 5 دقیقه به فاصله دور (حداقل شش متری) خودتون نگاه کنید

موفق باشین

4. با سلام احتمالا چشم شما استیکمات هست. در حالات استیگمات اگه عینک نزارید باعث سر درد میشه .و زیاد تاثیر بدی روی بینایی شما نداره .ولی در هر حالت ضعیف بودن چشم در صورت نذاشتن عینک نمره چشمتون بالاتر میره

5. سلام عزیزم استفاده از عینک باعث تغییر نمره چشم نمیشه.ولی پیشنهاد میکنم در هنگام کار حتما استفاده کنی چون ممکنه باعث سردرد و فشار به چشم بشه،من خودم 11 ساله عینک میزنم شماره چشمم 2 نزدیک بینه.
    شاد باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید