شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سندروم تخمدان پلی کیستیک

1. سلام خدمت همه دوستان من سندروم تخمدان پلی کیستیک دارم  از 3 روز پیش بعد از ادرار که خودمو خشک میکنم رو دستمال لکه های خون میبینم اما حالت عادی خونریزی ندارم ضمن اینکه با اینکه پریودم عقب افتاده ولی هیج کدوم از علائم پریود شدن رو ندارم،در ضمن اضافه وزن خیلی زیاد و شکم خیلی بزرگ قد 145 وزن 96 کیلو،میخام ازتون بپرسم برای مشکل تخمدانم چه دارویی باید مصرف کنم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mahshid1366 نوشته است: سلام خدمت همه دوستان من سندروم تخمدان پلی کیستیک دارم  از 3 روز پیش بعد از ادرار که خودمو خشک میکنم رو دستمال لکه های خون میبینم اما حالت عادی خونریزی ندارم ضمن اینکه با اینکه پریودم عقب افتاده ولی هیج کدوم از علائم پریود شدن رو ندارم،در ضمن اضافه وزن خیلی زیاد و شکم خیلی بزرگ قد 145 وزن 96 کیلو،میخام ازتون بپرسم برای مشکل تخمدانم چه دارویی باید مصرف کنم؟

سلام

خب این توقع نابه‌جایی هستش که شما می‌خواید با تجویزهای اینترنتی مشکل نه چندان کوچک خودتون رو حل کنید!
    ببینید دوست من
    شما «باید» به متخصص زنان مراجعه کنید
    شما «باید» سونو بدید
    شما «باید» دوره‌ی درمان دارویی حداقل 6 ماهه‌ی خودتون رو تکمیل کنید
    شما «باید» لطف بزرگی رو در حق خودتون انجام بدید و برای کاهش وزن‌تون و رسیدن به BMI مطلوب برنامه‌ریزی کنید. اگه قد و وزن‌تون رو درست نوشته باشید! شیرین یه 58 کیلویی باید کم کنید!
    شما «باید» ...
    همه‌ی این‌ها بایده دوست من
    تخمدان PCOD در صورت عدم پیگیری و درمان، این پتانسیل رو داره که نازایی رو نتیجه بده  
    اما برای بهبود نسبی اوضاع، من خودم به شما تضمین می‌دم که هیچ آلترناتیو دیگری جز مراجعه به متخصص وجود نداره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ن مشکل ریزش مو هم دارم میتونه مربوط به این بیماری باشه؟ببخشید قد و وزنم رو اشتباه وارد کرده بودم قدم 160 وزنم 80

4. mahshid1366 نوشته است: ن مشکل ریزش مو هم دارم میتونه مربوط به این بیماری باشه؟ببخشید قد و وزنم رو اشتباه وارد کرده بودم قدم 160 وزنم 80

سلام

پاسخ‌تون مثبته دوست من.
    با این قد و وزن جدید! همچنان BMI شما بالاتر از 29 واحد قرار داره و این یعنی چاقی بیمارگونه
    در این شرایط برای رسیدن به BMI ایده‌آل، بایستی نصف میزان قبلی یعنی 30 - 29 کیلو کم کنید و این همت و اراده‌ی شما رو می‌طلبه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید