شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف بی رویه فلوکستین

1. سلام.
    همسر من حدود 3 سال پیش رژیم لاغری گرفت و توی اون رژیم از فلوکستین استفاده کرد.
    بعد از گذشت 3 سال به فلوکستین اعتیاد پیدا کرده.با کوچکترین ناراحتی و مشکل فلوکستین مصرف میکنه.طوری شده که الان روزی 4 عدد فلوکستین 20 مصرف میکنه و  کلا رو سیستم عصبیش تاثیر گذاشته.و هیچ امیدی به زندگی نداره و مدام گریه میکنه و فک میکنه همه زندگیش خراب شده و همش میگه دیگه خوشحال نیستم.روزی یکی دو مرتبه فشارش میاد پایین و بدنش یخ میکنه و کف دستاش عرق میکنه.
    میخواستم بدونم چهطور میتونم فلوکستینش رو قطع کنم ؟؟؟چون میترسم اگه یک دفعه قطع بشه خطر ناک باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. senatormilad نوشته است: سلام.
    همسر من حدود 3 سال پیش رژیم لاغری گرفت و توی اون رژیم از <a>فلوکستین</a> استفاده کرد.
    بعد از گذشت 3 سال به <a>فلوکستین</a> اعتیاد پیدا کرده.با کوچکترین ناراحتی و مشکل <a>فلوکستین</a> مصرف میکنه.طوری شده که الان روزی 4 عدد <a>فلوکستین</a> 20 مصرف میکنه و  کلا رو سیستم عصبیش تاثیر گذاشته.و هیچ امیدی به زندگی نداره و مدام گریه میکنه و فک میکنه همه زندگیش خراب شده و همش میگه دیگه خوشحال نیستم.روزی یکی دو مرتبه فشارش میاد پایین و بدنش یخ میکنه و کف دستاش عرق میکنه.
    میخواستم بدونم چهطور میتونم <a>فلوکستین</a>ش رو قطع کنم ؟؟؟چون میترسم اگه یک دفعه قطع بشه خطر ناک باشه.

سلام دوست عزیز
    بهترین راه برای قطع یک دارو اینه که ابتدا با پزشکتون مشورت کنید تا این دارو رو با یک داروی دیگه که خواص مشابه ولی با تاثیر کمتر جایگزین کنه ...مصرف این دارو هم باید تا زمان خاصی ادامه پیدا کنه و با درمان غذایی و ورزشی جایگزین بشه
    بعد از این مدت این درمان غذایی و ورزشی باید به مدت طولانیی ادامه پیدا کنه
    برای برخی از افراد تا تمام عمر باید از رژیم خاصی پیروی بشه

3. senatormilad نوشته است: سلام.
    همسر من حدود 3 سال پیش رژیم لاغری گرفت و توی اون رژیم از <a>فلوکستین</a> استفاده کرد.
    بعد از گذشت 3 سال به <a>فلوکستین</a> اعتیاد پیدا کرده.با کوچکترین ناراحتی و مشکل <a>فلوکستین</a> مصرف میکنه.طوری شده که الان روزی 4 عدد <a>فلوکستین</a> 20 مصرف میکنه و  کلا رو سیستم عصبیش تاثیر گذاشته.و هیچ امیدی به زندگی نداره و مدام گریه میکنه و فک میکنه همه زندگیش خراب شده و همش میگه دیگه خوشحال نیستم.روزی یکی دو مرتبه فشارش میاد پایین و بدنش یخ میکنه و کف دستاش عرق میکنه.
    میخواستم بدونم چهطور میتونم <a>فلوکستین</a>ش رو قطع کنم ؟؟؟چون میترسم اگه یک دفعه قطع بشه خطر ناک باشه.

با سلام

اینهایی که گفتین کاملا طبیعیه و از عوارض فلوکستین هست..برای قطع مصرف باید په پزشک  مراجعه کنید که احتمالا داروی دیگه ای رو که عوارض کمتری داره و سبکتر هست رو بجای فلوکستین جایگزین میکنه و بعد از اون هم به تدریج مصرف دارو رو قطع میکنه

موفق باشین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید