شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

محصولی برای درمان سرعت انزال مردان

1. سلام
    من قبل از عید در هفته نامه سلامت مقاله ای از یک دکتر متخصص زنان خوندم که نوشته بود , اکثر و همه داروهای تولید شده بر نحوه نعوظ  اقایان اثر دارند , ولی جدیدا یک شرکت موفق شده داروی بسازد که عملکرد ان طولانی کردن  انزال اقایان بطور  تخصصی میباشد   .
    البته دارو هنوز به توزیع وسیع نرسیده و مراحل ازمایشی  را میگذراند , متاسفانه ان هفته نامه را گم کردم و اطلاع  ای از اسم و شرکت سازنده ندارم .
    ایا شما هم چیزی در مورد این محصول  شنیده اید ؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. siroosazad نوشته است: سلام
    من قبل از عید در هفته نامه سلامت مقاله ای از یک دکتر متخصص زنان خوندم که نوشته بود , اکثر و همه داروهای تولید شده بر نحوه نعوظ  اقایان اثر دارند , ولی جدیدا یک شرکت موفق شده داروی بسازد که عملکرد ان " طولانی کردن  انزال اقایان بطور  تخصصی میباشد  "  .
    البته دارو هنوز به توزیع وسیع نرسیده و مراحل ازمایشی  را میگذراند , متاسفانه ان هفته نامه را گم کردم و اطلاع  ای از اسم و شرکت سازنده ندارم .
    ایا شما هم چیزی در مورد این محصول  شنیده اید ؟؟؟؟؟

خیر

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. با سلام
    در مشکل زود انزالی مردان  باید امر مهم ورزش و تحرک روزانه را نادیده نگرفت و به همه نوصیه نمود
    با تشگر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    دوست  من در سالهاي اخير داروهاي بسيار زياد از شركت هاي مختلفي در اين خصوص به بازار عرضه شده با نام هاي تجاري مختلف و اشكال مختلف اما اين  نكته را نبايد فراموش كنيد كه اكثرا داراي عوارض جانبي هستند
    ايا تا بحال براي مشكلتون به پزشك متخصص مراجعه نموديد .اگر اين مشكل شما اثرات بيماري خاصي نباشد حتما خود پزشك بهترين راه حل را براي مشكلتون به شما معرفي خواهد كرد.

موفق باشي

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. برای زود انزالی بهترین راه ورزش وتمرکزه
    با تمرکز حین رابطه جنسی و منقطع کردن رابطه میتونین انزال رو به تعویق بندازین
    مواد شیمیایی بعد از مدتی دیگر روی شما اثر نمیزاره و در عین حال وسط کار آلت شما رو نیمه کاره رها میکنه
    پس با تمرین به نتیجه بهتری میرسین نزدیک به انزال حواستون رو به چیز دیگری پرت کنین میتونین
    به همسرتون بگین آلتتون رو پیشگون بگیرن یا نزدیک به انزال کار رو متوقف کنین و کمی آروم بگیرین بعد مجددا ادامه بدین
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  6. سلام به نظر من هم براي اينكار بايد تمركز و منحف كرد به چيزي غير از رابطه انطوري اثر بخشه البته ورزش هاي مخصوص هم خيلي  اثر داره

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید