شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گذشت چندين سال از ١باررابطه در بكارت حلقوي ارتجاعي

1. باسلام ممنون از اين ك ب فكره ماهستين..من ي سؤال دارم خواهش ميكنم جوابمو زود بديد ك زندگيم نابود شده..من ٢هفته پيش متخصص زنان رفتم و بهم گفت حلقوي ارتجاعيم..دوستم ك ٣ساله باهامه اين موضوع رو ك دونست بزور ب من تجاوز كرد..من مقاومته زيادي كردم اما باخونو درده زيادي باهام رابطه داشت ب اين اميد ك ب من چيزي نميشه..با فرض همين ١باررابطه و اين ك من حلقوي ارتجاعيم..اگه چندين سال ديگه (مثلا ٦سال)ب دكتربرم..ب من گواهي سلامت داده نميشه؟؟؟

2. سلام دوست عزیز اینجوری نمیشه نظر داد بابد توسط متخصص زنان معاینه شید تا نظر قطعی بده

3. Shaghayeghhz نوشته است: باسلام ممنون از اين ك ب فكره ماهستين..من ي سؤال دارم خواهش ميكنم جوابمو زود بديد ك زندگيم نابود شده..من ٢هفته پيش متخصص زنان رفتم و بهم گفت حلقوي ارتجاعيم..دوستم ك ٣ساله باهامه اين موضوع رو ك دونست بزور ب من تجاوز كرد..من مقاومته زيادي كردم اما باخونو درده زيادي باهام رابطه داشت ب اين اميد ك ب من چيزي نميشه..با فرض همين ١باررابطه و اين ك من حلقوي ارتجاعيم..اگه چندين سال ديگه (مثلا ٦سال)ب دكتربرم..ب من گواهي سلامت داده نميشه؟؟؟

با سلام
    اگه میگید درد و خونریزی داشتین به احتمال زیاد پردتون آسیب دیده
    ضمن اینکه گواهی بکارت فقط با سالم بودن پرده صادر نمیکنند، برای تایید صحت بکارت دهانه واژن (چین خوردگی ) هم بررسی میشه.. اتفاق افتاده که طی حادثه ای پرده آسیب میبینه و یک پزشک مجرب با معاینه دهانه واژن میتونه بفهمه پرده طی یک حادثه آسیب دیده نه طی رابطه جنسی
    باز هم به پزشک مراجعه کنید

موفق باشین

4. بعد چند سال همين ١بار معلوم ميشه؟؟تروخدامن واقعا نميخواستم اينطوري شه..جرعتم نميكنم فعلا ب دكتربرم..باتمومه وجودم ميترسم ازين كار و مطمعنن بعدن گواهي سلامتمو ميخوام..رابطم روحيم وجودم همه چيزم ريخته بهم...ميترسم ب دكتربرمو بفهمه ازين حالم خيلي بدتر ميشه

5. Shaghayeghhz نوشته است: بعد چند سال همين ١بار معلوم ميشه؟؟تروخدامن واقعا نميخواستم اينطوري شه..جرعتم نميكنم فعلا ب دكتربرم..باتمومه وجودم ميترسم ازين كار و مطمعنن بعدن گواهي سلامتمو ميخوام..رابطم روحيم وجودم همه چيزم ريخته بهم...ميترسم ب دكتربرمو بفهمه ازين حالم خيلي بدتر ميشه

اگر پرده آسیب دیده باشه بعد از 10 سال هم قابل تشخیصه چراکه بافت پرده خودش رو ترمیم نمیکنه
    اما نگران نباشین..همونطور که گفتم به پزشک قانونی ها ابلاغ شده که زیاد سختگیری نکنن و ممکنه از آسیب های جزیی چشم پوشی بشه

موفق باشین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید