شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاخير پريودي باوجود مصرف متفورمين وامپول اچ سي جي

1. با سلام وعرض ا خسته نباشيد 0من دختري 23 ساله ام وهمسرم 29 ساله كه دو سال است كه ازدواج كردم 6 ماه است كه اقدم به بارداري كردم  ئكه از ابتدا به پزشك مراجه كرديم متوجه شدم كه اسپرم شوهرم ضعيف است ومن كه هميشه عادت منظمي داشتم چند وقتي بود كه نامرتب شده بود دكتر با سونو وازمايش ومعاينات گفت رحم وتخمدانت مشكلي نداره وروزي 2 تا متفورمين به من داد كه سه دوره عادت منظم داشتم ولي دوباره دو سري قبل 5 روز دير وسري قبل 10 روز والان 20 روز دير كردم كه در اين دوره امپول اچ سي جي 5000 زده بودم و 4 ماه پيش يه دوره كلوميفن مصرف كردم وشوهرم نيز 3 ماه كلوميفن و قرصهاي ويتامين اي مصرف كرده بود ولي من اين دوره هم حامله نشدم واينكه عادتم اينهمه به تاخير ميفته كه باعث ميشه من الكي دلخوش بشم برام ازار دهندس لطفا نا راهنمايي كنيد علت تاخير اين 3 دوره اخر عادتم چيه ؟در حالي كه در سونو وازمايش همه چيز من خوب بوده .چرا امپول جواب ندادمدت زمان اثر اين امپول چقدره؟ من بعد از تزريق اين امپول تا 2 هفته يك درميان نزديكي داشتم ولي بعدش باوجود تاخير پريودي تا يه هفته نزديكي نداشتم
    خواهشا منا راهنمايي كنيد من خيلي نگران وبهم ريخته ام .ممنون

2. elhamr نوشته است: با سلام وعرض ا خسته نباشيد 0من دختري 23 ساله ام وهمسرم 29 ساله كه دو سال است كه ازدواج كردم 6 ماه است كه اقدم به بارداري كردم  ئكه از ابتدا به پزشك مراجه كرديم متوجه شدم كه اسپرم شوهرم ضعيف است ومن كه هميشه عادت منظمي داشتم چند وقتي بود كه نامرتب شده بود دكتر با سونو وازمايش ومعاينات گفت رحم وتخمدانت مشكلي نداره وروزي 2 تا متفورمين به من داد كه سه دوره عادت منظم داشتم ولي دوباره دو سري قبل 5 روز دير وسري قبل 10 روز والان 20 روز دير كردم كه در اين دوره امپول اچ سي جي 5000 زده بودم و 4 ماه پيش يه دوره كلوميفن مصرف كردم وشوهرم نيز 3 ماه كلوميفن و قرصهاي ويتامين اي مصرف كرده بود ولي من اين دوره هم حامله نشدم واينكه عادتم اينهمه به تاخير ميفته كه باعث ميشه من الكي دلخوش بشم برام ازار دهندس لطفا نا راهنمايي كنيد علت تاخير اين 3 دوره اخر عادتم چيه ؟در حالي كه در سونو وازمايش همه چيز من خوب بوده .چرا امپول جواب ندادمدت زمان اثر اين امپول چقدره؟ من بعد از تزريق اين امپول تا 2 هفته يك درميان نزديكي داشتم ولي بعدش باوجود تاخير پريودي تا يه هفته نزديكي نداشتم
    خواهشا منا راهنمايي كنيد من خيلي نگران وبهم ريخته ام .ممنون

سلام

من نمی‌دونم تست بتا دادید یا نه؟
    با فرض منفی بودن تست بتا می‌تونم بگم که
    مصرف داروها و استرس‌هایی که در پروسه‌ی باروری دارید ممکنه عامل اصلی این تأخیر باشه.
    من فکر می‌کنم علت اصلی عدم نتیجه‌گیری «ایده‌آل نبودن اسپرم‌های همسرتون» باشه
    اگه امکانش هست اسپرموگرام ایشون رو در تاپیک خودش بذارید ببینم تا بعدا بیشتر با هم صحبت کنیم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید