شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارش در ناحیه تناسلی و مقعد

1. سلام.من دختر مجرد هستم و هیچ نوع رابطه جنسی یا خودارضایی نداشتم تا حالا.ولی نزدیک به چند ماهه که هم آلت تناسلیم و هم مقعدم به شدت خارش پیدا کردن.ترشحات بدبو و با رنگ سبز و پنیری شکل هم زیاد دارم.یه بار که الت تناسلیم خارش داشت دکتر رفتم و نگا کرد و گفت قارچ نداری،فقط تو آب و بتادین بشین و لباستو تند تند عوض کن.نمیدونم آیا با این اوصاف ممکنه قارچ یا عفونت داشته باشم؟
    علت خارش مقعدی چی میتونه باشه؟؟حتی وقتایی که مدفوع میکنم احساس میکنم اون ناحیه زخمی هست و با درد این کارو انجام میدم گاهی.ممکن هست انگل داشته باشم؟؟؟
    اگه میشه پاسخ هاتون و راههای درمانش رو بگید چون اینجایی که من هستم از دو ماه کمتر دکتر وقت نمیده.و این خارشا امونمو بریده.

2. toranjema نوشته است: سلام.من دختر مجرد هستم و هیچ نوع رابطه جنسی یا خودارضایی نداشتم تا حالا.ولی نزدیک به چند ماهه که هم آلت تناسلیم و هم مقعدم به شدت خارش پیدا کردن.ترشحات بدبو و با رنگ سبز و پنیری شکل هم زیاد دارم.یه بار که الت تناسلیم خارش داشت دکتر رفتم و نگا کرد و گفت قارچ نداری،فقط تو آب و بتادین بشین و لباستو تند تند عوض کن.نمیدونم آیا با این اوصاف ممکنه قارچ یا عفونت داشته باشم؟
    علت خارش مقعدی چی میتونه باشه؟؟حتی وقتایی که مدفوع میکنم احساس میکنم اون ناحیه زخمی هست و با درد این کارو انجام میدم گاهی.ممکن هست انگل داشته باشم؟؟؟
    اگه میشه پاسخ هاتون و راههای درمانش رو بگید چون اینجایی که من هستم از دو ماه کمتر دکتر وقت نمیده.و این خارشا امونمو بریده.

سلام دوست عزیز
    با این فرمایشات شما بی شک عفونت گرفتی و برای مقعدتان ممکن است انگل داشته باشی  یا خارش مقعد ممکن است ناشی از عفونت قارچی نیز باشد ممکن است حساسیت به کاغذ توالت داشته باشید از کاغذ توالت نرم دو لایه استفاده کنید و کاغذ‌های لوکس را که موادی مثل خوشبوکننده دارند به‌کار نبرید، چون ممکن است پوست را تحریک کند.یا به خاطر حساسیت غذایی باشدچون بعضی از غذاها مانند مرکبات و غذاهای پرادویه و قهوه در هضم در مقعد دچار حساسیت می شود از پوشیدن شلوارهای چسبان خودداری کنید از شلوارهای گشاد و لباس زیر نخی استفاده کن برای عفونت هم حتما به پزشک متخصص زنان مراجعه کن با درمان دارویی درمان میشود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنون از جوابتون.انگل از چه راهایی منتقل میشه؟من خودم بهداشتو خیلی رعایت میکنم و تمیز میشورم و توی شهر هم زندگی میکنیم.یا با این تفاسیر امکان وجود انگل هست؟

قارچی شدن رو از ظاهر قسمت تناسلی هم میشه تشخیص داد؟
    میتونم از مترونیدازول استفاده کنم؟

4. toranjema نوشته است: ممنون از جوابتون.انگل از چه راهایی منتقل میشه؟من خودم بهداشتو خیلی رعایت میکنم و تمیز میشورم و توی شهر هم زندگی میکنیم.یا با این تفاسیر امکان وجود انگل هست؟

قارچی شدن رو از ظاهر قسمت تناسلی هم میشه تشخیص داد؟
    میتونم از <a>مترونیدازول</a> استفاده کنم؟

با سلامی دوباره
    مشکل شمارا نمیتوان گفت حتما انگل داری ولی علائم انگل موارد زیز است:

دل دردهای متناوب: از علائم شایع مربوط به انواع انگلها است که بیشتر در اطراف ناف تظاهر میکند.
    آب دهان: جاری شدن غیرعادی آب دهان میتواند از علائم دل دردهای انگلی باشد.

اسهالهای متناوب: اسهال متناوب از علائم شایع ژیاردیا است .
    برای قرص میتونید استفاده کنید هم برای عفونت واژینال خوبه هم انگل طریقه مصرفش به صورت زیر است

. مترونیدازول ۲۰ میلیگرم به ازاء هر کلیوگرم وزن بدن برای ۲۴ ساعت (که در سه دوز تقسیم میشود) برای هفت روز.
    ۲. علاوه بر مترونیدازول از ۸ قرص مبندازول نیز استفاده شود که سه روز روزانه دو قرص مبندازول (صبح و شب یکی) در دهان جویده شود و دو قرص دیگر، هر ماه یکی داده شود.
    اما بهتر است به پزشک هم مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید