شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد بیضه بعد از تحریک بدون رابطه جنسی

1. با سلام به دوستان عزیز
    من سوالی دارم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.همسر بنده26ساله هستن جدیداً مشکلی براشون بوجود آمده که زمانی که تحریک جنسی میشن و رابطه ای صورت نمیگیره دچار درد بیضه میشن و باعث ناراحتی ایشون میشه این موضوع.اخیراً وقتی تحریک صورت گرفت بدون داشتن رابطه با گذشت 1روز وقتی برای تخلیه ادرار به دستشویی میرن دچار درد شدید و تغییر رنگ در ادرار میشه همراه با تورم بیضه ها و اون درد تا آخرای شب ادامه داشت .درد و تورم به حدی بود که برای راه رفتم اذیت می شدن می خواستم بدونم مشکل از کجاست آیا این درد بعد از تحریک طبیعیه یا نه ؟من شک به واریکوسل کردم ولی ایشون میگن که مشکلی نیست .اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

2. pat_mat161 نوشته است: با سلام به دوستان عزیز
    من سوالی دارم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.همسر بنده26ساله هستن جدیداً مشکلی براشون بوجود آمده که زمانی که تحریک جنسی میشن و رابطه ای صورت نمیگیره دچار درد بیضه میشن و باعث ناراحتی ایشون میشه این موضوع.اخیراً وقتی تحریک صورت گرفت بدون داشتن رابطه با گذشت 1روز وقتی برای تخلیه ادرار به دستشویی میرن دچار درد شدید و تغییر رنگ در ادرار میشه همراه با تورم بیضه ها و اون درد تا آخرای شب ادامه داشت .درد و تورم به حدی بود که برای راه رفتم اذیت می شدن می خواستم بدونم مشکل از کجاست آیا این درد بعد از تحریک طبیعیه یا نه ؟من شک به واریکوسل کردم ولی ایشون میگن که مشکلی نیست .اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام

توصیه جدی دارم که در صورتی که امکان انزال برای همسرتون فراهم نیست اکیدا از تحریک کردن ایشون خودداری کنید
    تحریک شدن و عدم انزال مشکلات جدی مانند التهاب اپیدیدیم، بازگشت منی به مثانه و ... رو می‌تونه ایجاد کنه
    در صورت تحریک شدن
    ایشون به خودشون لطف می‌کنن اگه اجازه بدن انزال صورت بگیره.
    برای تشخیص گذاشتن در مورد واریکوسل نیاز به معاینه‌ی بالینی متخصص ارولوژی داریم
    برای بررسی بیشتر در این مورد ایشون می‌تونن به ارولوژیست مراجعه کنن.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید