شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزش ادرار-دارو هم مصرف شده!

1. سلام خدمت اساتید عزیز

حدود دو هفته است مبتلا به سوزش ادرار شدم.بعد از آخرین خودارضـ؟ـایی که داشتم یکم سوزش احساس کردم و از اون به بعد سوزش ادرارم شروع شد. هفته پیش به یک متخصص مراجعه کردم. برام آزمایش خون و ادرار نوشت.
    خودم ک آزمایشم رو چک کردم همه چیز نرمال بود.دکترم که بررسی کرد گفت هیچی نیست. واسم دو تا قرص با یه محلول نوشته. گفت دو سه روزه خوب میشم
    الان قرصام تموم شده.سوزش کمتر شده ولی هنو هست.

قرصای ک واسم نوشت؛
    Tolterodin-Tedapharm1
    محلول Shohls soloution
    با یک قرص قهوه ای رنگ که رنگ ادرار رو عوض می کرد-اسمش یادم نیست

توی اینترنت ک سرچ کردم این داروها هیچ تاثیرخاصی ندارن.فقط تقریبا یکم مسکن هستن.فقط اون محلول هیچ اطلاعاتی ازش هیچجا نیس
    احساس میکنم دکتر داروهای مناسب تجویز نکرده.البته ایشون متخصص بودن و من تعریفشون رو زیاد شنیدم

خواهش میکنم راهنماییم کنید
    واقعا دو هفته س زندگیم مختل شده

2. amirplus نوشته است: سلام خدمت اساتید عزیز

حدود دو هفته است مبتلا به سوزش ادرار شدم.بعد از آخرین خودارضـ؟ـایی که داشتم یکم سوزش احساس کردم و از اون به بعد سوزش ادرارم شروع شد. هفته پیش به یک متخصص مراجعه کردم. برام آزمایش خون و ادرار نوشت.
    خودم ک آزمایشم رو چک کردم همه چیز نرمال بود.دکترم که بررسی کرد گفت هیچی نیست. واسم دو تا قرص با یه محلول نوشته. گفت دو سه روزه خوب میشم
    الان قرصام تموم شده.سوزش کمتر شده ولی هنو هست.

قرصای ک واسم نوشت؛
    Tolterodin-Tedapharm1
    محلول Shohls soloution
    با یک قرص قهوه ای رنگ که رنگ ادرار رو عوض می کرد-اسمش یادم نیست

توی اینترنت ک سرچ کردم این داروها هیچ تاثیرخاصی ندارن.فقط تقریبا یکم مسکن هستن.فقط اون محلول هیچ اطلاعاتی ازش هیچجا نیس
    احساس میکنم دکتر داروهای مناسب تجویز نکرده.البته ایشون متخصص بودن و من تعریفشون رو زیاد شنیدم

خواهش میکنم راهنماییم کنید
    واقعا دو هفته س زندگیم مختل شده

سلام

اگه تست ادرار نرمال بوده مشکلی وجود نداره دوست من.
    در مورد اون سوزشی که فرمودید بعد از انزال ایجاد شده، باید بگم که
    چون منی خاصیت قلیایی داره و ادرار خاصیت اسیدی، زمانی که شما انزال منی دارید و بعد ادرارتون رو تخلیه می‌کنید به دلیل تغییر PH در مجرای ادرار تقریبا این حالت سوزش به وجود میاد و مشکل خاصی نداره.
    توصیه‌ای که می‌تونم به شما بکنم اینه که
    به متخصص ارولوژی مراجعه کنید تا با درخواست آنالیز منی از عدم وجود عفونت در منی هم مطمئن بشیم.
    در صورت تمایل، می‌تونید تست‌هاتون (آنالیز ادرار، تست خون، آنالیز منی و ...) رو در تاپیک‌های مربوطه قرار بدید تا ببینم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید