شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه بینی دو روز قبل از پریودی

1. سلام
    من جدیدا یکی دو روز قبل از پریودیم لکه بینی دارم معذرت میخوام تقریبا مثل رنگ چای. در صورتی که قبلا اینطوری نبودم نه حکم شرعی اش رو میدونم نه اینکه جزء دوره ی پریودیم حساب بکنم یا نه
    ممنون میشم کسی راهنماییم کنه که این لکه ها خطرناک هستند یا نه؟اصلا دلیلشون چیه چون قبلا اینطوری نبودم

2. rimaaa نوشته است: سلام
    من جدیدا یکی دو روز قبل از پریودیم لکه بینی دارم معذرت میخوام تقریبا مثل رنگ چای. در صورتی که قبلا اینطوری نبودم نه حکم شرعی اش رو میدونم نه اینکه جزء دوره ی پریودیم حساب بکنم یا نه
    ممنون میشم کسی راهنماییم کنه که این لکه ها خطرناک هستند یا نه؟اصلا دلیلشون چیه چون قبلا اینطوری نبودم

1. نه خیر، جزء دوره ی پریودتون محسوب نمیشه و اصطلاحا استحاضه هست،  برای توضیحات بیشتر اینجا  و اینجا رو مطالعه بفرمایید.
    2. اگر قبل یا بعد پریود چند روز لکه بینی باشد وعلائم دیگری نباشد، اشکال ندارد. کلا گفته میشه لکه بینی قبل از شروع قاعدگی، اغلب نگران کننده نیست! هرچند در برخی موارد، ممکن است نشانه مشکلات تناسلی و یا حتی یک بیماری کشنده باشد. لذا توصیه میکنم که به یه متخصص زنان مراجعه کنین.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. یکی از دلایلش میتونه وجود کیست باشه که با مراجعه به متخصص و انجام سونوگرافی  میتونید موضوع رو بررسی کنید

4. rimaaa نوشته است: سلام

من از یک هفته قبل پریودیم لکه بینی دارم و دکتر هم رفتم و مشکل خاصی نداشتم
    نگران نباش عزیزم
    جز دوره ی پریودت نباید حساب کنی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید