شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زخم های دایره ای و خشک رو کیسه بیضه

1. سلام .

حدود 1 ماه پیش رو کیسه بیضه من چند دایره به اندازه ناخن ایجاد شده که خشک هست و همین باعث میشه با کشیده شدن بیضه ، ترک برداره و سوزش بیاد و اینکه بعضی وقتها خارش هم میاد .

الان یک هفته هست که تعداد این زخمهای خشک دایره ای به حدود 10 تا رسیده !

البته اینو بگم که زخمها خونی و ... نیستند بلکه کاملا خشک هستند و سطحشون هم صافه ( چند تاش هم خشکه اما رنگش سرخه شبیه به جا موندن یک زخم رو پوست )

ترسیدم و گفتم شاید سیفلیس و ... باشه بخاطر همین رفتم پیش متخصص پوست و نیگاه کرد و گفت این چیزا نیست و بهم چند تا دارو داد گفت 10 روز بعد حتما حتما بیا من ببینم نتیجه رو .

دوستان نکنه خدایی نکرده مریض باشم ؟ من 2 سال پیش رابطه جنسی دهانی داشتم و یک خانوم الت منو تو دهنش گرفت اما از اون زمان تا حالا بالای  30 آزمایش HIV دادم که همشون منفی بود که آخرین آزمایشم مال 3 ماه پیشه منفی شد .

خیلی داغونم . فردا دارم میرم مشهد . بنظرتون اونجا هم دکتر برم ؟

راستی متخصصان اورولوژیست  تخصصشون با هم فرق داره یا میتونم پیش هر کدوم که خواستم برم ؟

لطفا جواب بدید که داغونم و میترسم بیماری تناسلی و ... گرفته باشم . به زنم انتقال بدم .

2. view نوشته است: سلام .

حدود 1 ماه پیش رو کیسه بیضه من چند دایره به اندازه ناخن ایجاد شده که خشک هست و همین باعث میشه با کشیده شدن بیضه ، ترک برداره و سوزش بیاد و اینکه بعضی وقتها خارش هم میاد .

البته اینو بگم که زخمها خونی و ... نیستند بلکه کاملا خشک هستند و سطحشون هم صافه ( چند تاش هم خشکه اما رنگش سرخه شبیه به جا موندن یک زخم رو پوست )

ترسیدم و گفتم شاید سیفلیس و ... باشه بخاطر همین رفتم پیش متخصص پوست و نیگاه کرد و گفت این چیزا نیست و بهم چند تا دارو داد گفت 10 روز بعد حتما حتما بیا من ببینم نتیجه رو .

دوستان نکنه خدایی نکرده مریض باشم ؟ من 2 سال پیش رابطه جنسی دهانی داشتم و یک خانوم الت منو تو دهنش گرفت اما از اون زمان تا حالا بالای  30 آزمایش HIV دادم که همشون منفی بود که آخرین آزمایشم مال 3 ماه پیشه منفی شد .

راستی متخصصان اورولوژیست  تخصصشون با هم فرق داره یا میتونم پیش هر کدوم که خواستم برم ؟

لطفا جواب بدید که داغونم و میترسم بیماری تناسلی و ... گرفته باشم . به زنم انتقال بدم .

ببینید من فکر میکنم اون پوسته های خشکی که میگید بیشتر به دلیل عرق کردن اون ناحیه هست که خشک میشه بعد به صورت سوزش در میاد. من توصیه میکنم موهای ناحیه تناسلیتونو همیشه کوتاه کنید. اگه لباس زیر تنگ می پوشید تعداد دفعات بیشتری حموم برید، هر بار که میرید دستشویی بعد از این که کارتون تموم میشه ناحیه تناسلیتونو با آب خوب بشورید و با دستمال خشک کنید. در کل حدس من اینه که اون ناحیه چون زیاد عرق میکنه و احتمالا شما بهداشتشو کمتر رعایت میکنید به این روز افتاده. این توصیه های بهداشتی رو 2 هفته انجام بدید اگه به نتیجه نرسیدید به اورولوژیست مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. view نوشته است: سلام .

دوست عزیز
    در مورد مشکلتون باید بگم که برای اچ ای وی و سفلیس و هپاتیت و ...تست داریم و وقتی شما انجام دادید و جوابشون منفی بوده دیگه نباید بترسید و اصلا نیازی نیست اینها رو تکرار کنید و جوابهاتون رو پیش دکتر ببرید تا د رنهایت اونها رو هم چک کنن.بعلاوه با یکبار رابطه جنسی دهانی ،اصلا اینقد ریسک وجود نداره که شما بخاطر 30 بار برید تست بدید  ونگران باشید
    بهتره فکرتون رو از اینها دور کنید

اما در مورد مشکل حال حاضرتون ،شاید بیماری قارچی از نوع خاصی دارید که فقط حالت پوسته ریزی دارید و نواحی  قرمز.شایدم  مورد پوستی خاصی باشه.به دکترتون طبق گفته شون مراجعه کنید و در مورد تشخیصشون واضح بپرسید و اصول بهداشتی که باید انجام بدید تا زودتر بهبود پیدا کنه.بعلاوه اگر خیلی نگرانید میتونید به متخصص عفونی هم مراجعه کنید و شرح کامل بدید،فکر میکنم ایشون هم بتونن خیلی کمکتون کنن.اما نگران نباشیدو اینقدر افکار بد به خودتون راه ندید

در مورد بیماریهای جنسی هم اگر دکتر تایید کنه که قابلیت انتقال داره در حال حاضر باید بهشون بگید متال هستید.ممکن بازه ای رابطه جنسی رو بگن قطع کنید با برای خانمتون هم درمان بزارن.برخی از بیماریها به این صورته و باید هر دو شریک بررسی بشن و درمان بگیرند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام .

منون از دوستان بابت جوابتون .

راستش هنوز دارو ها رو استفاده نکردم بخاطر مسافرتی که به مشهد داشتم و با توجه به خشک بودن شهر مشهد ، اون مناطق کلا خشک شده بودند و فقط یکی همش ترک میخورد و پوشتش باز میشد و سوزش می اومد .

انشالله که چیزی نیست و دارو ها را استفاده میکنم و نتیجه رو همینجا اعلام میکنم .

ممنون بابت همکاری و پاسخ خوب شما دوستان

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید