شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رگ متورم داخل کیسه بیضه بعد عمل واریکوسل

1. سلام آقای دکتر...خسته نباشید... میشه راهنمایی کنید ؟ من مدت 7 روزه که عمل واریکوسل درجه 3 کردم..اما هنوز رگ متورم، داخل کیسه ی بیضه هست! میخواستم بدونم تا کی این وضعیت هست ؟؟؟ ممنون و سپاسگذار...

2. intelamiramiram نوشته است: سلام آقای دکتر...خسته نباشید... میشه راهنمایی کنید ؟ من مدت 7 روزه که عمل واریکوسل درجه 3 کردم..اما هنوز رگ متورم، داخل کیسه ی بیضه هست! میخواستم بدونم تا کی این وضعیت هست ؟؟؟ ممنون و سپاسگذار...

سلام

دوست من،
    دوره‌ی نقاهت جراحی واریکوسل، 2 هفته هستش و بعد از این تایم معمولا عوارض جراحی (در مورد شما، به گفته‌ی خودتون تورم وریدها) از بین خواهد رفت.
    من از پشت سیستمم نمی‌تونم چیزی رو ببینم! و نمی‌دونم این تورمی که عنوان کردید اصلا تورمه یا وریدهای طبیعی بیضه‌ها هستن
    به هر حال ...
    اگه بعد از این 2 هفته احساس کردید که هنوز تورم وجود داره با پزشک‌تون موضوع رو مطرح کنید.
    کلا نگران نباشید چون واریکوسل بیماری پیچیده‌ای نیست و جراحی اون هم خیلی پیچیده نیست!
    نکته‌ای که وجود داره اینه که
    70 روز (حدودا 2 - 3 ماه) بعد از جراحی بایستی برای اسپرموگرافی اقدام کنید تا تأثیر جراحی بر قدرت باروری شما بررسی بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام مجدد و ممنون که وقت میزارید... من قبل از عمل یه زایده احساس کردم تو کیسه ی بیضم که تقریبا انداره ی یه فندوق ...بعد از معاینه پزشک و سونوگرافی معلوم شد که واریکوسل درجه 3 هستش...کمی هم نطفه رو ضعیف کرده...اما الانم هست ... اما چشم یک هفته ی دیگه صبر میکنم... لطف کردید..

4. با سلام من چند روز دیگه طب صنعتی دارم. میخواستم بدونم ایا کسی رو واسه واریکوسل رد میکنن
    من شنیده ام که اگه این مشکلو داشته باشی میفرستن که بری درمان کنی بعد بیای . خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی نگرانم

5. intelamiramiram نوشته است: سلام آقای دکتر...خسته نباشید... میشه راهنمایی کنید ؟ من مدت 7 روزه که عمل واریکوسل درجه 3 کردم..اما هنوز رگ متورم، داخل کیسه ی بیضه هست! میخواستم بدونم تا کی این وضعیت هست ؟؟؟ ممنون و سپاسگذار...

سلام
    این سوال من هم بود که به ارولوژیست مراجعه کردم و گفتند در درجه 3 ممکنه چند سالی باشه و شاید هم از بین نره
    من رو که اذیت نمیکنه
    در ضمن اینها طبیعی هستند و دکتر این وریدها رو بستند
    این پاسخ دکتر به من بود
    و تا اونجا که میدونم سونو دوباره بعد از عمل باید مدتی ازش بگدره که نتیجه درست بده و سونو هم باید در حالت ایستاده باشه
    داداش حدود 3 ماه دیگه برو ازمایش اسپرم بده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید