شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رنگ قرمز پوست صورت و هورمون جنسی

1. سلام و خسته نباشید خدمت دکتران عزیز

سوالی داشتم از دکتر عزیز, آیا خارج شدن منی از بدن(رابطه جنسی) باعث خشکی و تغییر رنگ پوست صورت میشود؟

راستش نمیدونم چرا پوست صورتم یا گوشت زیر پوست صورتم بعد از رابطه جنسی و خارج شدن منی از بدنم, دچار منقبض شدن و برنگ قرمز و یا ما بین رنگ صورتی و قرمز میشه!!!؟ بعد از چند دقیقه از رابطه جنسی حس میکنم پوست صورتم جمع میشه و خشک میشه(چیزی شبیه آفتاب سوختگی) که باید کرم معمولی دست صورت بزنم تا پوست صورتمو نرم و پوسته پوسته نشه!اما باز رنگ صورتم قرمز میمونه!!

مخصوصا پوست اطراف بینی ام (جایی که بینی بصورت وصل شده) و پوست زیر سیبیلم(پوست بالای لب بالایی ام) و پوست کل فک ام دچار خشکی و قرمزی میشه!؟

لطفآ از شما بزرگوارن راه حل و پیشنهاد برای خلاصی از این عارضه پوستی را خواستارم؟  

ممنون از شما عزیزان

2. hasan02 نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت دکتران عزیز

سوالی داشتم از دکتر عزیز, آیا خارج شدن منی از بدن(رابطه جنسی) باعث خشکی و تغییر رنگ پوست صورت میشود؟

راستش نمیدونم چرا پوست صورتم یا گوشت زیر پوست صورتم بعد از رابطه جنسی و خارج شدن منی از بدنم, دچار منقبض شدن و برنگ قرمز و یا ما بین رنگ صورتی و قرمز میشه!!!؟ بعد از چند دقیقه از رابطه جنسی حس میکنم پوست صورتم جمع میشه و خشک میشه(چیزی شبیه آفتاب سوختگی) که باید کرم معمولی دست صورت بزنم تا پوست صورتمو نرم و پوسته پوسته نشه!اما باز رنگ صورتم قرمز میمونه!!

مخصوصا پوست اطراف بینی ام (جایی که بینی بصورت وصل شده) و پوست زیر سیبیلم(پوست بالای لب بالایی ام) و پوست کل فک ام دچار خشکی و قرمزی میشه!؟

لطفآ از شما بزرگوارن راه حل و پیشنهاد برای خلاصی از این عارضه پوستی را خواستارم؟  

ممنون از شما عزیزان

سلام

دوست من،
    برای این موضوع، شما باید به دنبال علت دیگری به جز خروج منی باشید
    خروج منی چه در رابطه‌ی جنسی و چه در خودارضایی عارضه‌ی خاصی برای فرد نداره.
    استنباط من از وضعیت شما بعد از انزال این هست که
    حین رابطه‌ی جنسی یا خودارضایی به خوبی تحریک می‌شید و ارگاسم خوبی رو تجربه می‌کنید و بعد از این برانگیختگی هیجانات، برافروختگی و احساس داغی در صورت شما بروز پیدا می‌کنه.
    بنابراین،
    به نظر من این موضوع به علائم ارگاسم شما (قبل از انزال) برمی‌گرده و جای نگرانی نیست.
    با همه‌ی این تفاسیر،
    برای بررسی بیشتر می‌تونید به یه متخصص پوست هم مراجعه کنید و تحت معاینه‌ی بالینی ایشون قرار بگیرید.  

3. وقت بخیر

من برا این علت رو پرسیدم چون با خروج منی  برای چند روز تا 1 هفته رنگ صورتم تا حدودی درست میشه اما در دراز مدت (بدون خروج منی) رنگ رصورتم باز تغییر میکنه!!!
    زمانکه خروج منی زیادی هم دارم (یعنی در هفته 3 بار) باز رنگ صورتم تغیر میکنه!
    نمیدونم چطور هورمون جنسیمو رو کنترل کنم که تو هر دوحالت رنگ صورتم سرخ نشه!
    اگه راه حلی برای این عارضه پوستی من دارید لطفآ بگید؟

ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید