شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گیرکردن آلت تناسلی مرد در واژن خانم

1. دراولین نزدیکی امکان گیرکردن آلت تناسلی مرد در واژن خانم هست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. به نظر من با توجه به ساختار واژن که حالت ارتجاعی و کششی دارد چنین اتفاقی اصلا نمی افته

3. full نوشته است: دراولین نزدیکی امکان گیرکردن آلت تناسلی مرد در واژن خانم هست؟

سلام با توجه به شکل واژن و اون ترشحات واژن این اتفاق اصلا رخ نمیده این موضوع در حیوانات مانند سگ رخ میده اما در انسان خیر

4. سلام بله این اتفاق در انسانها نیز رخ میدهد معمولا این حالت در انسان زمانی رخ می دهد که از دارو استفاده شود ویا در بعضی مواقع در حالتهای عصبی مه از نظر هورمونی بدن دچار اختلال میشود ولی در مجوعه به ندرت اتفاق افتاده است

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. full نوشته است: دراولین نزدیکی امکان گیرکردن آلت تناسلی مرد در واژن خانم هست؟

دوست عزیز
    در پاسخ به سوال شما باید عرض کنم این اتفاق خیلی نادره ما امکان پذیر هست
    علت این امر میتونه مسائل عصبی و یا انقباض بیش از حد زن بعد از ورود الت  و شروع نزدیکی باشه.عموما در این شرایط انقباضات خیلی شدیدیمیتونه رخ بده که حتی با وجود ترشحات واژن خیلی تنگ میشه و آلت نمیتونه جلو عقب بره و حتی گاها مرد در لحظات اول نمیتونه آلت رو خارج کنه.لازمه طرفین کمی اروم باشند و از فشار عصبی و روحی خود داری کنند و با ارامش آلت رو خارج کنند و از ادامه رابطه خود داری کنند در اون شرایط
    این حالت هم فقط برای افرادی که نزدیکی رو تازه شروع کردند رخ نمیده بلکه ممکن برای هر کسی و با هر شرایطی رخ بده

6. full نوشته است: دراولین نزدیکی امکان گیرکردن آلت تناسلی مرد در واژن خانم هست؟

سلام

اگه پینگ‌پنگی بخوام جواب سوال شما رو بدم، برخلاف صحبت‌های بعضی از دوستان، بایستی عرض کنم که پاسخ‌ سوال‌تون مثبته دوست من
    اما چون در این مورد خرافات و داستان‌سرایی کم نداریم! سعی می‌کنم یه چند خط دیگه در این مورد بنویسم که این موضوع از نظر حوزه‌ی علم پزشکی کاملا روشن بشه.
    اما بریم سراغ توضیحاتم:
    گیر افتادن آلت تناسلی مردونه در واژن یا Penis Captivus، یه اتفاق نادریه که حین رابطه‌ی جنسی با جنس مخالف رخ می‌ده و در طی این پروسه، ماهیچه‌های واژن، آلت تناسلی مرد رو محکم‌‌تر از حالتی که فرد دچار واژینیسموس هست، در بر می‌گیره تا حدی که اجازه‌ی خروج پنیس رو نمی‌ده. در بعضی موارد این موضوع یه مورد اورژانسی هست و نیاز به مداخله‌ی پزشکی داره؛ در این موارد اغلب با بیهوش کردن خانم اون ماجرا، عضلات واژن رفته رفته از اسپاسم خارج شده و پنیس خارج خواهد شد.     
    نکته‌ی مهمی که وجود داره اینه که Penis Captivus نباید با واژینیسموس اشتباه گرفته بشه و البته که این موضوع صرفا به اولین نزدیکی برنمی‌گرده اما داستان‌هایی که خاله‌خانباجی‌های اطراف دختران‌مون، براشون از اولین رابطه‌ی جنسی روایت می‌کنن (که عمدتا بی‌پایه و اساس هستن) می‌تونه زمینه‌ساز این اتفاق نادر بشه.
    نمونه‌های واقعی Penis Captivus در مقاله‌ای تحت عنوان "Penis captivus-did it occur" در ژورنال "BRITISH MEDICAL JOURNAL" پابلیش شده که در دیتابیس PubMed موجوده. لینک دانلود فری اون رو در پایین میذارم، اگه علاقه‌مند بودید مطالعه بفرمایید.

رفرنس: Penis captivus-did it occur (فایل PDF)

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید