شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چرا همسرم سرد شده؟

1. با سلام
    من مدت 8ماهه که ازدواج کردم همسرم مرد خوب و با منطقی هستش و من واقعا بهش علاقه مندم اون یکی از معاونین یک شرکت دولتی هستش و 10سال با من اختلاف سنی داره.چیزی که فکر منو مشغول کرده اینه که ماههای نخست ازدواجمون اون خیلی به من توجه میکرد گاهی با من تماس میگرفت گاهی مسیج میفرستاد گاهی
    برای دیدنم وقت میگذاشت اما الان فقط منم که بهش زنگ میزنم یا مسیج میفرستم یا دوست دارم ببینمش که اون
    رقبتی به دیدن من نشون نمیده نمیدونم مشکل از کجاست؟بهم میگه من محرم اسرارشم یا دوستم داره اما اصلا دیگه بهم توجهی نداره توی رابطه زناشوییمون هم براش کم نگذاشتم ولی سر در نمیارم چرا ایشون سرد شدند؟؟؟؟؟؟
    راه حلی که خودم دارم اعمال میکنم اینه که چند روزی نه بهش زنگ بزنم نه مسیج بفرستم تا ببینم اون دلش برام
    تنگ میشه یا نه.دلم طاقت نمیاره اما تحمل میکنم
    به نظر شما اشکال من در چیه؟جدیدا خیلی روی خودم حساس شدم قد بلندم و اندام متوسط دارم زیبایی صورتم هم معمولیه ولی به قول همسرم خیلی لطیف هستم من که معمولی ام چرا منو نمیخواد؟
    هر بار حرف دیدار میزنم میگه گرفتاره نمیدونم چیکار کنم  اون عادت نداره به گفتن کلمات محبت آمیز اما جدیدا اسمم هم صدا نمیزنه، دارم گریه میکنم....چون نمیدونم گناه من چیه؟شاید باید ازش جدا بشم....
    من هیچ تجربه دوستی با کسی را نداشتم و همسرم عشق اول منه
    به نظر شما اشکال در چیه؟
    ما اختلاف طبقاتی کمی داریم تموم خانواده من تحصیل کرده هستند حتی من همونطوری که پیامبر گفته خودم رو برای همسرم آراسته میکنم اما ایشون.....
    از شما خواهش میکنم بنده را راهنمایی کنید
    سپاسگذارم

2. در دوران عقد به یر می برید؟
    در این زمینه باهاش صحبت کردید؟
    از اینکه پای شخص دیگه ای وسط نیست مطمئنید؟
    پیش مشاور رفتید؟

3. بنام داننده رازها و برآورنده نیاز ها  خالق عالم هستی خداوند حکیم ورحیم و کریم و افریننده زمین و آسمان و هر آنچه بین آن هاست
    با سلام
    خواهر گرامی مباد که بر اساس تخیلات و تفکرات خودتان که ریشه در حدس و گمان های نامعتبر دارد  با دست خود بنای زندگی خویش را ویران کنی . این مشگل شاید ناشی از فشار کار اداری و مسایل بیرون از خانه است با مهربانی و صبوری از همسرت بخواه که چنانچه مشگلی دارند در صورت امکان با شما مطرح کنند . صبوری پیشه کنید وبه خداوند قادر متعال توکل نمایید و با وقار و متانت توام با مهربانی به همسرتون به زندگی معمول ادامه بدهید طولی نخواهید کشید که همه چیز روشن خواهد شد و اوضاع به حال قبل بر میگردد. خداوند صابران را دوست دارد سعی و کنجکاوی در کشف و دست یابی به مسایلی و موضوعاتی که در تصور و تخیلات شما ایجاد شده کار نادرستی است زیرا اوضاع را از این که هست بدتر خواهد کرد و برای همسرتان نیز ناخوشایند است و آزار دهنده زیرا عاری از واقعیت است و بر مبنای حدس و القای دشمن شما شیطان ایجاد شده . با کسانی از فامیل که قابل اعتماد و دارای درک و دانش و ایمان هستند و دلی پاک و روحیه خیر خواهانه دارند حتما قبل از اقدام به هر عملی مشورت و نطر خواهی کنید تا به یاری خداوند معین شما باشند .انشا...
    هاتف آنروز به من مژده این دولت داد                     که بدان جور و جفا صبر وثباتم دادند

4. سلام
    طبق چیزهایی که نوشتید حرف میزنم .
    چیزی در مورد طلاق عاطفی شنیدی ؟ مشکلیه که زوجها در اول زندگی بهش دچار میشن و اگر درست مدیریت نشه منجر به مشکلات بیشتری میشن
    مردها بعد از مدتی که از ازدواجشون میگذره کمی خودشون رو کنار میکشن که زنها فکر میکنن که مرد پشیمون یا ناراضی از  زن هستش که اصلا اینطور نیست .باید بهش فرصت داد .تفاوتها را شناخت و درست رفتار کرد
    مطمئن باش نه پای کس دیگه ای وسط هست نه از تو ناراضیه فقط باید شما صبور باشی و درست رفتار کنی . یه کم مطالعه کن و تحقیق تا متوجه بشی چیکار باید بکنی ولی مهمترین کار صبر و خوب  و درست رفتار کردنه
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید