شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده کرم تستسترون در هنگام امیزش

1. سلام
    من سوال دوستم رو از شما میپرسم
    ایا مصرف کرم تستسترون ( به میزان کمی مالیدن ) قبل از  امیزش با همسر , بر  روی  الت  مرد  و  همچنین لبهای کوچیک زن    باعث  بهتر  شدن  عملکرد  جنسی میشود ؟؟؟؟؟
    ساید افکت  خاصی  برای زن   و شوهر ندارد ؟؟؟؟؟
    در جائی مطلبی نوشته  بود که  مصرف این  کرمها که بر پایه تستسترون طبیعی  ساخته شده اند ( نه سنتتتیک ) خوب هست , از این نوع  در  ایران  وجود  دارد ؟؟؟؟؟
    با تشکر

2. siroosazad نوشته است: سلام
    من سوال دوستم رو از شما میپرسم
    ایا مصرف کرم تستسترون ( به میزان کمی مالیدن ) قبل از  امیزش با همسر , بر  روی  الت  مرد  و  همچنین لبهای کوچیک زن    باعث  بهتر  شدن  عملکرد  جنسی میشود ؟؟؟؟؟
    ساید افکت  خاصی  برای زن   و شوهر ندارد ؟؟؟؟؟
    در جائی مطلبی نوشته  بود که  مصرف این  کرمها که بر پایه تستسترون طبیعی  ساخته شده اند ( نه سنتتتیک ) خوب هست , از این نوع  در  ایران  وجود  دارد ؟؟؟؟؟
    با تشکر

سلام،
    من نیز در مورد تاثیرات مثبت مصرف اینگونه محصولات مطالبی خوانده ام ولی در آن مطالب هم در مورد قطعیت این اثرات اظهار تردید شده بود و FDA هم آن را تایید نکرده بود.
    در مورد وجود این محصولات هم در بازار اطلاعی ندارم، می توانید از داروخانه های معتبر پرسش کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید