شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد مقعد و میزراه واحساس خارش واژن هم زمان

1. سلام خواهش میکنم کمکم کنید چون شبها نمیتونم بخوابم 25سالمه و 4سالی هست که متاهلم حدود2هفته پیش از کرم واژینال استفاده کردم به مدت 5روز حدود 3روز بعدش درد هنگام ادرار  در اخر پیدا کردم  الان 1هفته میشه که این دردو دارم هر روز شدیدتر میشه وبعد این درد 2بار اخر موقع مدفوع هم درد کمی با یه لکه خون داشتم  بعد مدفوع مقعدم درد داره تا 1یا2ساعت شبها هم شکمم یعنی نزدیکی نافم درد داره و حس خارش هم دارم هر 2یا3روز یه بار حموم میرم وهر بار بعد دستشدیی خودمو میشورم و با دستمال خشک میکنم تا حالا هم مشکل پزشکی نداشتم جز عفونت واژن  البته وقتی از کرم واژینال استفاده میکردم موقع دستشویی کمی از کرم خارج میشد و برام جالب بود که بعد این 2هفته دیروز باز هم کمی از کرم رز دیدم که خارج شد نمیدونم این دردها به هم ربط دارن یانه فقط کمکم کنید که روزو شب ندارم و امکان رفتن پیشش پزشک هم ندارم بنابر دلایلی باز هم متشکرم از لطفتون

2. شلام دوست عزیز اگر امکان داره چند نکته را مشخص کنید 1 -کرم واژینال چی بوده 2 - رابط مقعدی داشتید 3- در اخر ادرار به صورت قطره قطره میاد یا نه بعد سوزش داره یا فقط درد احساس می کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام کرم تریپل سولفا-ناژو  را به وسیله اپلیکاتور استفاده کردم  اولاش نه در اخر ادرار سوزش دارم که مجبورم میکنه ادامه ندم و حالت قطره قطره میشه  گاهی تا چند ساعت بعد ادرار  باز سوزش هست  اما رابط مقعدی نمیدونم چیه و تا حالا استفاده نکردم چون تا حالا هیچ مشکلی نداشتم بازم از شما دوست عزیز تشکر میکنم

4. با سلام به احتمال زیاد شما دچار عفونت ادراری هستید یه ازمایش ادرار بدهید و به پزشک مراجعه کنید

5. دوست عزیز قطره قطره ادرار و سوزشاخر ادرار نشانه سنگ کلیه است پیشنهاد به یه پزشک متخصص ارولوژی مراجعه کنید تا سونو و ازمایش لازم را انجام دهد

6. بازم مرسی
    فقط یه سوال دیگه آب جو تاثیری داره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید