شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکلات متعدد در شروع زندگی

1. سلام دوستان
    خیلی خوشحالم با این سایت آشنا شدم چون راحت میشه مشکلات رو عنوان کرد
    حدود یک ماهه زندگی مشترک من و همسرم شروع شده ولی چند مشکل بزرگ داریم که مطمئنا اگه حل نشه در اینده ای نزدیک بزرگ و بزرگتر میشه پس خواهش میکنم دقیق و درست راهنمایی بفرمایید
    چون پرده حلقوی بود و ورودی یه خورده تنگ بود شب اول رو خیلی به آرامی و کم کم رابطه رو برقرار کردیم هر چند که همسرم درد شدیدی کشیدن ولی همون شب اول تا حدی بکارت پاره شد و تو شبای بعد کامل پاره شد چیزی که برام عجیب بود همسرم لرز عجیبی پیدا کرد که تا چند دقیقه ادامه داشت نمیدونم این ارضا شدن بود یا از ضعف بدنشون؟
    هنوز هم تا حدی بدنشون بعده چند دقیقه که از رابطه میگذره  لرز میکنه البته میدونم خانما در هنگام ارضا اینجوری میشن ولی این لرزش تا چند دقیقه ادامه داره و احساس سردی میکنن آیا این طبیعی هستش؟
    من اصلا دلم نمیخواد به زور و اجبار رابطه داشته باشیم ولی با توجه به داغ بودن جفتمون هر شب رابطه داریم قبل از ازدواج من هروز یکبار استمنا داشتم احساس میکردم عروسی کنم دچار زود انزالی میشم اما تا 45 دقیقه بدون مصرف هیچ دارویی ادامه میدم و عجیب اینجاست که تا حالا هیچوقت احساس نکردم یک قطره از منی من داخل واژن ایشون ریخته شده باشه راستش لذت خود ارضایی بیشتر بود که البته میدونم این طبیعی نیست ولی علتش رو نمیدونم
    همسرم هم گویا خوب ارضا نمیشن هرچند که پیشنوازی 20 دقیقه تا نیم ساعت داریم و لی فک میکنم ملاحظه من رو میکنن
    مشکل دیگه اینکه واژن بسیار خشک هستش برای همین همش احساس سوزش دارن هرچند که از ژل لوبریکانت هم استفاده کردیم ولی بعده یک دقیقه اونم خشک میشه و معضل دیگه ای میشه به نظر شما مشکل چیه؟
    مشکل دیگه اینکه این چند روزه من قبلش کاملا نعوظ دارم اما وقتی میخوایم رابطه رو شروع کنیم نعوظ ندارم
    خواهشا راهنمایی بفرمایید

2. با سلام و آرزوی خوشبختی
    1- آرام باشید. اینهمه عجله، استرس، فشار و بی تابی برای چه؟ از باهم بودن، شروع زندگی مشترک لذت ببرید و استرس و نگرانی این مسائل رو نداشته باشید
    2- رابطه جنسی یه رابطه صرفاً جسمی نیست. به مرور سعی کنید بدن هم رو بشناسید و نقاط حساس هم رو کشف کنید. این بازی می تواند بسیار جذاب نیز باشد.
    3- رابطه رو از یک حالت صرفا روتین جسمی که شامل دخول و حرکت یکنواخت به مدت 45 دقیقه می باشد خارج نمایید. واقعاً قصد دارید سالهای طولانی زندگی زناشویی به این کار ادامه دهید؟
    4- چون قبلاً مرتب خود ارضایی داشتید جسم شما به این روش ارضا عادت نموده است. نگران نباشید. جسم شما به مرور ارتباط بهتری با روشهای جدید و رابطه دو طرفه برقرار می نماید.
    5- بزرگترین سم در رابطه جنسی استرس، عجله، زیاده خواهی و نگاه صرفاً جسمی به قضیه می باشد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    دوست عزیز همونطوری که دوستمون گفتن مشکل شما و همسرتون اینه که فقط میخواین از لحاظ جسمی همدیگه رو ارضا کنید از لحاظ روحی اون حس و عشق رو نمیتونین به همدیگه ابراز کنین واسه همین هم شما هم همسرتون حس خوبی بعد از رابطه ندارن . حس درد داشتن همسر شما کاملا طبیعی هست و لرزش ایشون هم به خاطر ظعف بدنی هست خود شما فرمودید 45 دقیقه رابطه دارید مثلما بدن ایشون کم میاره . فوق العاده صبور باشید با بیان جملات عاطفی هنگام نزدیکی همسرتون رو به وجد بیارید اون موقع خود شما هم خود شما هم همسرتون احساس بهتری پیدا میکنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    ممنون از لطف شما دو بزرگوار
    علت یا علل خشکی واژن چی میتونه باشه و راه حل این مشکل چیست؟

5. با سلام.. در یک نگاه کلی علت خشکی واژن :
    1- جسمی، کلاً در بعضی خانومها ترشحات واژن جهت مرطوب و لغزنده نمودن واژن کمه و این به ساختار جسمی اونها بر می گرده
    2- در بعضی خانومها این مسئله علت جسمی نداره. مثلاً در شروع رابطه واژن کاملاً خیس و لغزنده می شه ولی پس از مدتی خشک می شه. این نشونه ی این هست که در ادامه، رابطه به اندازه کافی برای ایشون جذاب نیست و به مرور واژن برانگیختگی یا تحریک خودش رو از دست می ده. عواملی مثل درد، عجله، عدم معاشقه کافی، خستگی، عدم احساس کافی در رابطه، یکنواخت و روتین بودن رابطه، عدم توجه به فانتزی های خانوم و ... می تونه از دلایل اون باشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. دوستان سلام
    جدیدا تا حدی مشکل خشکی واژن حل شده ولی متاسفانه من هیچگاه احساس نکردم منی من داخل واژن ریخته باشه (در واقع ارضا نمیشم)خانم بنده هم از این بابت خیلی ناراحتن
    هر قدر که تلاش میکنم خودشون هم ارضا نمیشن تا اینکه من با تحریک کلتریوس ایشون رو ارضا می کنم
    به خدا پاک گیج شدم آخه چرا اینطوریه!!!!
    حالا مث قبل نیستم قبلا هر روز استمنا میکردم اما الان از رابطه جنسی کلا زده شدم فقط به خاطر این سوال که احتمالا مشکل جسمی برام  پیش اومده باشه دست به خود ارضایی زدم دیدم اتفاقا خیلی منی دارم اما اینکه چرا در رابطمون منی من خارج نمیشه تعجب میکنم
    خواهش میکنم راهنماییم کنید

7. سلام

با اجازه ی دوستان، منم نظرمو می گم

شما به شدت دارین افراط می کنین. داغ بودن خیلی خوبه. اما همین زیاده روی کردن شما در روابط هر شبه داشتن، باعث این مسائلی که میگین شده! دفعات رابطه تون رو باید کم کنید. چی باعث می شه تمایل به شروع رابطه داشته باشین؟ صرفا فقط غریزه ی جنسی و برانگیختگی شهوت؟؟؟ وقتی موفق به خوب ارضا کردن همدیگه نمی شین، و وقتی این مسائل وجود داره، اول سعی در برطرف کردن اینها کنید و بعد روابط رو به دفعات مکرر و با فواصل کم انجامش بدین. روابط متعدد و پشت سر هم، حتی روزی چند بار و هر شب، هیچ مشکلی رو برای خانم و آقا ایجاد نخواهد کرد. این موضوع، فقط و فقط به توانایی بدنی طرفین و وقت و حوصله ی و میل جنسیشون بستگی داره، و نیز به اینکه مصرف مواد غذایی مفید و تقویت کننده رو فراموش نکنند

خشکی واژن، علاوه بر ژل های آمیزشی، توسط معاشقه ی خیلی خوب قابل برطرف شدن هست. باید زمان کافی رو برای معاشقه در نظر بگیرین. به فرض، اگه قراره امشب رابطه ی جنسی داشته باشین، نزارین وقتی که در رختخواب قرار گرفتین پیشنوازی ها رو شروع کنید! از زمان شام، یعنی خیلی قبل تر از زمانِ به رختخواب رفتنتون برای همسرتون وقت بزارین و شروع به معاشقه کنید و با رفتارها و کلامتون بهشون میل جنسیتون رو و اینکه تمایل دارین یه رابطه ی جنسی فوق العاده رو در شبی که پیش رو دارین باهاش داشته باشین، بهش نشون بدین
    باید حسابی، خانم رو آماده کرد. در مواردی که واژن خشک هست و در رابطه این خشک بودن خیلی محسوس هست، باید برای خانم وقت بیشتری گذاشته بشه و زمان معاشقه طولانی تر بشه، و در طول زمان معاشقه تا زمانی که خود خانم عنوان نکرده و به شما نفهمونده که تمایل داره شما به سراغ آلتش برید اصلا حتی به لباس زیرش هم دست نزنید!

خود ارضایی های مکرر شما در قبل از ازدواجتون، همین مسائلی رو که عنوان کردین رو به وجود آورده! در این مورد هم زیاده روی کردین، و به شدت در خود ارضایی هاتون شرطی شدین. چون عادت کردین به کاری که خودتو با بدن خودتون و با آلت خودتون انجام می دادین...چون عادت کردین به تخیلات جنسی تون که باعث تحریک و برانگیختگی آلت شما می شد...چون عادت کردین به زود انزالی و جمع و جور کردنه سریعِ شرایط و مکان خود ارضایی تون!
    به مرور زمان باید خودتو با رابطه ی جنسی دو نفره تون، وفق بدین، نه با یه رابطه ی جنسی خود محور که فقط شما و دستهاتون و افکار جنسیتون در اون نقش اصلی دارین و تهش می رسه به یه خود ارضایی که اصلا هم لذت رابطه ی جنسی نرمال رو نداره

درصد بسیار زیادی از خانم ها اصلا با دخول کامل ارضا و ارگاسم نخواهند شد و فقط و فقط با لمس و تحریک کلیتوریس هست که ارضا می شن و به ارگاسم می رسن. این اصلا عیب و ننگ و نقص نیست!!! اول خانم رو با تحریک کلیتوریس و یا رابطه ی دهانی ارضا کنید بعد دخول رو انجام بدین که خودتون ارضا بشین و باز چون خانم همچنان برانگیخته اس و تمایل داره، باز هم خانم رو ارضا کنید!
    لرزی که مشاهده کردین، از علائم ارضا شدن و ارگاسم عالی هست! نگران نباشید. باید خیلی خیلی هم از این موضوع خوشحال باشید که خانم رو به این مرحله رسوندین

عدم خروج منی در شما؛
    من با این موضوع آشنایی دارم، یعنی موارد مشابه رو دیدم و شنیدم. به خاطر همین، مطمئنم توهم نزدین و خیالاتی نشدین. اما متاسفانه نمی تونم دلیلی براش ذکر کنم چون هیچ وقت نتونستم براش جوابی از جانب کسی دریافت کنم

بهتون پیشنهاد می کنم که حتما در روابط جنسیتون تنوع بدین و پوزیشن ها و شرایط زمانی و مکانی مختلف رو تجربه کنید. این زمان بندی 45 دقیقه و 20 دقیقه و نیم ساعت رو هم بزارین کنار و اصلا ساعت رو در زمان رابطه تون فراموش کنید. نگاهش نکنید اصلا!!!

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید