شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل خارج نشدن منی/ ترک خود ارضایی

1. سلام. دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    من تقریبا یک هفته ای میشه که وقتی خود ارضایی می کنم با این که آلتم نعوظ کامل پیدا می کنه فقط آب اولیه بیرون میاد و منی خارج نمیشه و ارضا نمیشم.قبل از این موضوع اصلا مشکلی نداشتم البته تو این چند روز برخلاف قبل، دیدن فیلم اصلا من رو تحریک نمی کنه و فقط وقتی دوست دخترم تحریکم میکنه آلتم بلند میشه ولی همون طور که گفتم منی بیرون نمیاد و ارضا نمیشم.علت چی میتونه باشه؟

سوال دومی که دارم اینه که چطور میتونم خود ارضایی رو ترک کنم؟ چند بار سعی کردم ولی متاسفانه بعد از یه مدت نتونستم تحمل کنم و دوباره شروع کردم.چیکار کنم که بتونم برای همیشه خود ارضایی رو کنار بذارم؟

2. esikhan1991 نوشته است: سلام. دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    من تقریبا یک هفته ای میشه که وقتی خود ارضایی می کنم با این که آلتم نعوظ کامل پیدا می کنه فقط آب اولیه بیرون میاد و منی خارج نمیشه و ارضا نمیشم.قبل از این موضوع اصلا مشکلی نداشتم البته تو این چند روز برخلاف قبل، دیدن فیلم اصلا من رو تحریک نمی کنه و فقط وقتی دوست دخترم تحریکم میکنه آلتم بلند میشه ولی همون طور که گفتم منی بیرون نمیاد و ارضا نمیشم.علت چی میتونه باشه؟

سوال دومی که دارم اینه که چطور میتونم خود ارضایی رو ترک کنم؟ چند بار سعی کردم ولی متاسفانه بعد از یه مدت نتونستم تحمل کنم و دوباره شروع کردم.چیکار کنم که بتونم برای همیشه خود ارضایی رو کنار بذارم؟

اگر منی مردی نه با تحریک جنسی و نه با حالت احتلام شبانه و نه با خود ارضائی خارج نشه باید بررسی بشه.اما در مورد شما که قبلا مشکلی نداشتید گمان نکنم دچار مشکل تولید اسپرم باشید به هر حال جهت رفع هر گو نه نگرانی می تونید تست مایع منی بدهید و به یه ارولوژیست مراجعه بکنید حتما.

تو قسمت جست و جوی سایت ( نوار بالا )  "  خود ارضایی " را سرچ کنید ، پست های مفیدی پیدا می کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید