شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال زایمان

1. با سلام و خسته نباشید
    من اولین روز قاعدگیم 19بهمن 91بود و حالا 40هفته و2 روز هستم .
    2روز پیش یکم به اندازه یه نخود ماده خیلی لزج شیشه ای ازم خارج شد و حالا ترشحاتم زیاد شده و تقریبا بوی وایتکس میده البته ببخشید این قدر واضح میگم.
    آیا اون دفع موکوس بوده و اگر بوده چقدر با زایمانم وقت دارم و چه کارهایی بکنم ،ورزش یا پیاده روی یا حمام و گرم کردن؟
    ببخشید خیلی طولانی شد میشه راهنمایی کنید.

2. با سلام ان شاءا... صحیح وسالم فرزندتون بدنیا میاد وپیشاپیش بهتون تبریک میگم . ترشحات شما مایع گرم وروانی هست؟ویا نیاز به  تعویض لباس زیر یا استفاده از پد بهداشتی هست؟  در هر صورت از انجایی که شما 40 هفته هستید پیاده روی براتون خیلی خوبه به شرطی که خودتون رو خسته نکنید وبا یه همراه به پیاده روی برید ویک روغن کرچک هم استفاده کنید که تا قبل از رفتن به بیمارستان و قبل  زایمان روده هاتون خالی بشه وبه زایمانتون هم کمک میکنه یه دوش کوتاه اب گرم قبل از رفتن به بیمارستان داشته باشید ودر نهایت از انجاییکه شما ترشحات دارید باید توسط پزشک متخصص یا ماما یا در بیمارستان به زایشگاه مراجعه کنید تا مطمئن بشید اون ترشحات بخاطر پارگی کیسه اب نباشه بهر حال یه سری تشخیص ها بالینیه واز پشت نت نمیشه تشخیص قطعی رو داد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام مجدد
    دیروز به مقدار خیلی کم در حد چند قطره خون دیدم و امروز از ساعت 8صبح تا الان انقباض نامنظم و بدون الگو در زیر شکمم احساس میکنم که ناراحت کننده هست ولی خیلی دردناک نیست.
    میخواستم بدونم آیا این انقباض ها خودشون منظم میشه یا نه و چقدر احتمال به زایمان دارم؟ با تشکر

4. nazanin070 نوشته است: با سلام مجدد
    دیروز به مقدار خیلی کم در حد چند قطره خون دیدم و امروز از ساعت 8صبح تا الان انقباض نامنظم و بدون الگو در زیر شکمم احساس میکنم که ناراحت کننده هست ولی خیلی دردناک نیست.
    میخواستم بدونم آیا این انقباض ها خودشون منظم میشه یا نه و چقدر احتمال به زایمان دارم؟ با تشکر

با سلام این انقباضات نشان دهنده این هست که به زمان زایمان نزدیک میشوید وهرچه بگذرد دردها و انقباضات منظمتر  وبا شدت بیشتری بوجود میاد و اینکه چقد به زایمانتان مونده  شما بایدحتما به زایشگاه مراجعه کنید تا با معاینه بفهمند دهانه رحمتان چند سانت باز شده و وضعیت جنینتان چطور است وریتم انقباضات رو بسنجند در نهایت مشخص میشه که چقد به زایمان مونده . در زایشگاه که بستری شدی راه رفتن برات خوبه  ولی قبل از اینکه راه بری به مامای بخش بگو اگه مشکلی نبود راه برو .
    یه نکته: در هنگامی که درد به سراغتون اومده سعی کنید(در زمانی که هم درد ندارید به پهلوی چپ دراز بکشی بهتره خونرسانی به بچت بهتر صورت میگیره ) به پهلوی چپ دراز کشیده باشی و در هنگام درد نفس بکشی بصورتی که از بینی یه نفس نسبتا عمیق میکشی و بازدم رو با  دهانت مثل اینکه داری شمع رو اروم فوت میکنی( لبت به صورت غنچه) به بیرون میفرستی بازدم رو اروم به بیرون بفرست .و موقعی که درد نداری انرژیتو ذخیره نگه داری و اروم باشی این نکته نفس کشیدن رو حتما یادت باشه چون باعث میشه در هنگام درد و انقباضات اکسیژن رسانی خوبی به بچه ات صورت بگیره وهم اینکه تحمل درد برات راحت تر میشه
    ودر اخر اینکه برای سلامتی همه مریض ها دعا کنید

5. سلام و خسته نباشید
    من در ساعت 11شب دوشنبه زایمان کردم و با توصیه شما استرس نداشتم .
    از شما
    setiaa بابت
    راهنمایی تشکر میکنم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید