شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

معرفی قرص تاخیری و سفت کننده

1. سلام

میشه قرصی بهم معرفی کنید که هم آلت رو سفت نگه داره هم تاخیری باشه؟

ممنون

2. spageti66 نوشته است: سلام

میشه قرصی بهم معرفی کنید که هم آلت رو سفت نگه داره هم تاخیری باشه؟

ممنون
    r سلام مصر ف قرص اصلا خوب نیست باعث افزایش فشار خون و سردرد شدید می شود که احتمال سکته مغزی را بالا میبرد بهترین وسیله برای تاخیری کاندوم تاخیری است .    قرص تاخیری سیلدنافیل و ویاگرا است که این باعث سردرد میشود بهترین روش برای سفت کردن کمر مرد امپول ویتامین ای خارجی است وروش دیگرش این است ماهیچه ای که زیر بیضه است روزی چند دقیقه بگیرید و رها کنید تا ماهیچه قوی شود و دیر ارضا شوی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام به عنوان تبلیغ محصول نباشه ولی قرص گیاهی ویگرکس رو می تونید از داروخانه تهیه و مصرف بفرمایید. بعلت گیاهی بودن عوارض کمی داشته و ماندگاری بیشتری نیز داره.

4. سلام.
    من دو سوال دارم لطفا جوابم رو همینجا بگید .
    یکی اینکه چرا پست دادن تو این انجمن بسته شده ؟ من دو سال پیش هم اومدم اینجا دیدم هر جا میرم سوال بپرسم میگه فردا فلان ساعت بیا . بعد اون موقع میام میگه چند سواعت دیگه ...

وسوال اصلیم اینکه :
    من 24 سالمه . حدود 9-10 ساله شب ها انزال نا خود اگاه میشم . در کودکی بدلیل دوست های بد عمل خود ارضایی رو یاد گرفتم و شاید 2-3 سالی انجامش دادم . (ای کاش اون دوستم تو سن 12-13 سالگی بهم یاد نمیداد )
    الان کمرم خالی و شل هستش .تو همه کارها افسرده شدم .
    چندین ماه رفتم بدنسازی تا هیکلم بالا میومد باز میریخت برمیگشتم به عقب یعنی انگار ورزشی نکردم (باسن و پاهام چربی دار میشد )
    خلاصه امروز رفتم عطاری گفتم چی دارین برا این مورد گفتن:
    یه پودر داریم که مخلوط آسیاب شده جنسینگ - ماهی سمنقور - جوانه گندم هستش تو چایی میریزی شب ها ارامبخشه (50 تومن ! ) خیلی تاثیر گذاره .

یا گفتن این چیزا رو بعنوان ارام بخش و ضد استرس میشه با هم مصرف کرد :
    نسب الطیب - گل گاوزبان - بهار نارنج - اسطوخدوس

کمک کنید لطفا چیکار کنم .

5. AMIN2012 نوشته است: سلام.
    من دو سوال دارم لطفا جوابم رو همینجا بگید .
    یکی اینکه چرا پست دادن تو این انجمن بسته شده ؟ من دو سال پیش هم اومدم اینجا دیدم هر جا میرم سوال بپرسم میگه فردا فلان ساعت بیا . بعد اون موقع میام میگه چند سواعت دیگه ...

وسوال اصلیم اینکه :
    من 24 سالمه . حدود 9-10 ساله شب ها انزال نا خود اگاه میشم . در کودکی بدلیل دوست های بد عمل خود ارضایی رو یاد گرفتم و شاید 2-3 سالی انجامش دادم . (ای کاش اون دوستم تو سن 12-13 سالگی بهم یاد نمیداد )
    الان کمرم خالی و شل هستش .تو همه کارها افسرده شدم .
    چندین ماه رفتم بدنسازی تا هیکلم بالا میومد باز میریخت برمیگشتم به عقب یعنی انگار ورزشی نکردم (باسن و پاهام چربی دار میشد )
    خلاصه امروز رفتم عطاری گفتم چی دارین برا این مورد گفتن:
    یه پودر داریم که مخلوط آسیاب شده جنسینگ - ماهی سمنقور - جوانه گندم هستش تو چایی میریزی شب ها ارامبخشه (50 تومن ! ) خیلی تاثیر گذاره .

یا گفتن این چیزا رو بعنوان ارام بخش و ضد استرس میشه با هم مصرف کرد :
    نسب الطیب - گل گاوزبان - بهار نارنج - اسطوخدوس

کمک کنید لطفا چیکار کنم .

دوست عزیز
    در مورد سوال اولتون نمیتونم پاسخی بدم چون دقیق نمیدونم اما اگر دیدید پستی قفل شده میتونید یک عنوان سوال جدید ایجاد کنید و فکر میکنم برای ایجاد یک عنوان سوال جدد نیازه که مدتی از سایت استفاده کرده باشید.البته این چیزی که من میدونم

اما درمورد سوال دوم بنده توصیه نمیکنم برید و 50 تومن برا این ترکیب گیاهی بدید چون تک تک این مواد مشکلی ندارن اما ترکیب اونها،کمی جای شک داره چون در مورد عوارض جانبی احتمالی این داروها عموما تحقیق علمی انجام نشده وممکن عارضه دیگری براتون داشته باشه
    پس مراجعه به ارولوژیست براتون خیلی بهتره تا این ترکیبات گیاهی.داروهای بیخطری هم هست که در این زمینه به همراه تمرینات کگل کمک میکنه
    مورد بعدی در مورد ضد استرس اینکه بله گل گاوز زبان در این مورد بیشتر سایر موارد توصیه میشه و اثر هم داره اما خب باید مهارت کنترل این استرستون رو هم یاد بگیرید و اصلا علتش رو پیدا کنید چون قرار نیست معجزه ای با مصرف گل گاو زبان رخ بده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. ویگرودول یه قرص المانی هست  اما دوست عزیز قرص مصرف نکن یکی دو بار اشکال نداره ولی عوارض داره طی مدتٰ، همه چیز طبیعی لذت بخش تره حتی یه لیوان اب پرتغال

7. ایا اسپری وژل های تاخیری هم مضر هستن

8. اسپری مثل لیدوکائین و یا مشابهاتش چون بی حسی هست  بدن به مقدار استفاده از  مقدار همیشگی عادت میکنه و دیگه واکنش نشون نمیده مجبوری بیشتر استفاده کنی بجای یک پاف میشه دوتا

9. amin2012 با سلام، در خصوص مسائلی که مطرح کردید :
    1- تغذیه مناسب در سلامت جسمی و جنسی انسان بسیار مفید می باشد. پیشنهاد می کنم در رژیم غذایی روزانه حتماً از میوه و سبزیجات استفاده نموده و سعی نمایید تغذیه سالمی داشته باشید. این موضوع از تجمع چربی در بدن جلوگیری خواهد نمود.
    2- به جای ورزش سنگین بدنسازی برای چند ماه و سپس ترک آن، پیشنهاد می کنم ورزش مفرح رو در برنامه عادی زندگیتون بطور منظم قرار بدید. ورزش های چون پیاده روی، بدمینتون، شنا و ... به سلیقه شما قابل انجام هستند.
    3- انزال ناخودآگاه در شبها کاملاً طبیعی بوده و نشانه سلامت جنسی شما می باشد و ضمناً هیچ گونه ارتباطی به موضوعاتی چون کمر شل و ... ندارد.
    4- اصولاً کمر و شلی و سفتی آن به نحوی که توسط عوام مطرح می گردد هیچ گونه ارتباطی با مقوله جنسی ندارد. با توجه و اهمیت دادن به این صحبت های عوامانه و بی ارزش، صرفاً از نظر روحی تحت فشار بی مورد قرار گرفته و استرس بر شما غلبه خواهد نمود. لذا با اجتناب از این افکار غیر علمی، از زندگی خود لذت ببرید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. قرص و دارو که برای این منظور استفاده شه زیاده،من خودم ویگادو آمریکایی رو استفده کردم اما تقریبا تمام این دارو ها عوارض یکسانی دارن رو بدن ... سردرد تقریبا جز عوارض اجتناب ناپذیرشه ...

11. sidnafildاز نوع خارجی

12. سلام
    آیا مصرف آمپول تقویتی یا ویتامین خاصی در تاخیر وقدرت جنسی تاثیر دارد؟

13. با سلام قرص سیدنافیلد دیگه بهترین قرصه اما عوارض خودشو داره اسپری هم لیدوکایین جنسی گیرید خوبه

14. ghorob2007 نوشته است: سلام
    آیا مصرف آمپول تقویتی یا ویتامین خاصی در تاخیر وقدرت جنسی تاثیر دارد؟

دوست عزیزمصرف ویتامین ایی به صورت روزانه یک قرص و ویتامین بی در تقویت و غلظت منی خیلی موثره.این قرصها رو میتونید تا 1 تا 3ماه بخورید و بعد قطع کنید و بدن دیگه خودش بعد اون غلظت مناسب رو حفظ میکنه .گاها به دلیل کمبود برخی از مواد در بدن،غلظت منی کاهش پیدا میکنه و متعاقب اون کاهش لذت جنسی
    برای افزایش کنترلتون روی خودتون و افزایش جهش منی و طولانی تر کردن روابطتتون،تمرینات کگل رو انجام بدید.توسایت های مختلف توضیح داده شده.

15. عذر میخوام که سوالمو اینجا مطرح میکنم
    من برای افزایش مدت زمان نزدیکی به طور چرخشی از قرص وبی حسی استفاده میکنم و رابطه با قرص لذت بخش تره واسم
    چند وقت پیش یکی از دوستانم پیشنهاد کرد هنگام استفاده از بی حسی، موضع بی حسی رو از آلت به زیر بیضه ها منتقل کن، خیلی بهتره و ....
    حالا میخوام بدونم این عمل میتونه مشکل ساز بشه ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید