شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بی میلی جنسی

1. با سلام و خسته نباشید
    جوانی 25 ساله هستم که از چندی پیش دچار ضعف جنسی شدم و آلتم شق نمیشود قبلا در روز 3بار رابطه جنسی داشتم الان به ماهی 1 بار رسیده و بعد از ارضا شدن دیگه به هیج وجه آلتم راست نمیشود و خیلی ترسیدم لطفا کمک کنید.
    مرسی

2. با سلام، مواردی چون استرس، سیگار، تغذیه ضعیف، ورزش و تحرک کم، مسائل روانی، فعالیت جنسی زیاده از حد و به احتمال کم نیز مشکلات هورمونی با جسمی در عملکرد جنسی افراد موثر است. به سلامت جسم و روان خود توجه بیشتر داشته باشید و در صورت نیاز به پزشک متخصص مراجعه فرمایید.

3. با سلام خدمت ببخشید جای سوالم بد است چون نمیتونستم موضوع جدید بفرستم
    من یک سوال دارم خواهشا هم (نگین جستجو کن و....چون چیزی بدستم نیامد پس لطفا برگواری کنید و برام کامل توضیح بدین)
    من16 سا و5 ماهم است  دغدغی من طول التم است که در حالت شل 4سانتی متر که فقط نوک ان پیدا است و حتی روی شرت هم پیدا نیست و حالت نعوظ 9سانتی متر است ( کلفتی ان به نظرم خوب است)   ممن قد بلند 1.84و وزن 100 دارم موهای اطراف التم کامل در امدند ولی موهای صورتم اصلا در نیامده اند حالا لطفا به من بگید التم حتی 2یا 3 سانت رشد میکن یا نه
    )راستش من خیلی خجالت میکشم فردا بخوام ازدواج کنم زنم بم بخنده یا نتونم راضیش کنم    ددرسته شما میگین فقط رابط جنسی برای همسر مهم نی( من خودم میدونم چیزی از لحاظ احساسی کم نیارم و از خودم مطمئن م    ) ل()ط)طف)طفا ر
    ()ا)اه)اهن)اهنم)اهنما)اهنمای)اهنمایی)اهنمای)اهنما)اهنم)اهن)اهنم ک()ن)نی)نید

4. besting نوشته است: با سلام خدمت ببخشید جای سوالم بد است چون نمیتونستم موضوع جدید بفرستم
    من یک سوال دارم خواهشا هم (نگین جستجو کن و....چون چیزی بدستم نیامد پس لطفا برگواری کنید و برام کامل توضیح بدین)
    من16 سا و5 ماهم است  دغدغی من طول التم است که در حالت شل 4سانتی متر که فقط نوک ان پیدا است و حتی روی شرت هم پیدا نیست و حالت نعوظ 9سانتی متر است ( کلفتی ان به نظرم خوب است)   ممن قد بلند 1.84و وزن 100 دارم موهای اطراف التم کامل در امدند ولی موهای صورتم اصلا در نیامده اند حالا لطفا به من بگید التم حتی 2یا 3 سانت رشد میکن یا نه
    )راستش من خیلی خجالت میکشم فردا بخوام ازدواج کنم زنم بم بخنده یا نتونم راضیش کنم    ددرسته شما میگین فقط رابط جنسی برای همسر مهم نی( من خودم میدونم چیزی از لحاظ احساسی کم نیارم و از خودم مطمئن م    ) ل()ط)طف)طفا ر

سلام دوست عزیز ممکنه مشکلت الت پنهان باشه سعی کن چربی هاتو اب کنی و لاغر شی  درباره اینکه رشد میکنه الت یا نه رو نمیدونم اما میدونم برای ارضای جنس مخالف اندازه زیاد مهم نی ... مهم پیشنوازی و حرکات مهمه تا اندازه

من یکی رو میشناسم مشکلش شبیه مشکل تو بوده ازدواج کرده بچه دار شده و به خوشی هم داره زندگی میکنه فک کنم یه 12 سالی هست ازدواج کرده...

خوش باش و زندگی کن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. besting نوشته است: با سلام خدمت ببخشید جای سوالم بد است چون نمیتونستم موضوع جدید بفرستم

اگر ازش درست استفاده کنی به همراه نوازش و از لحاظ گفتاری خوب عمل کنی همینا کافیه .

راستی منم یه سوال دارم اینکه من 24 سالمه . اندازه التم بازم بزرگ میشه ؟مثلا30 ساله بشم یا بیشتر  (الان تقریبا 17 سانت هستش )

6. AMIN2012 نوشته است:
    besting نوشته است: با سلام خدمت ببخشید جای سوالم بد است چون نمیتونستم موضوع جدید بفرستم

اگر ازش درست استفاده کنی به همراه نوازش و از لحاظ گفتاری خوب عمل کنی همینا کافیه .

راستی منم یه سوال دارم اینکه من 24 سالمه . اندازه التم بازم بزرگ میشه ؟مثلا30 ساله بشم یا بیشتر  (الان تقریبا 17 سانت هستش )

دوست عزیز
    باید خدمتتون عرض کنم نخیر طول آلت بعد از اتمام بلوغ جنسی دیگه بیشتر نمیشه و حداکثر طولی که هست تو اون محدوده به دست میاد.اگر این شرایط بود که اکثر آقایون که طول کوتاهتری دارند اینقدر به دنبال دارهای مختلف برای افزایش طول نبودند.طول آلت شما در همین حد است.اگر روزی دیدید طول بیشتر یا کمتر شده بیشتر به تغییر وزن بدنتون برمیگرده تا طول آلت

7. besting نوشته است: با سلام خدمت ببخشید جای سوالم بد است چون نمیتونستم موضوع جدید بفرستم

دوست عزیز
    ببنید احتمال اول در مورد شما،وزنتونه که ممکن تاثیر گذاشته باشه اما با توجه به اینکه میگید رویش مو در صورت نداشتید بهتره توسط یک متخصص ارولوژی و بعد از اون متخصص غذذ معاینه بشید.علت این موضع اینه که طول آلت شما در حالت بدون نعوظ کمه و این بهتره حتما بررسی بشه.چون شما الان در محدوده سنی هستید که امکان مانور دادن برای بهبود شرایط هست و اگر این رو به تعویق بندازید ممکنه چند سال بعد شرایط حال رو نداشته باشید.بعلاوه در مورد تغییر اندازه بیضه ها،خوب دقت کنید و ببنید نسبت به سابق مثلا بچکیتون تغییری در اونها حس میکنید؟؟؟آیا بزرگتر شده اند؟
    در مورد رشد طول آلت باید خدمتتون بگم اگر احتلام رو تجربه کرده باشید ،خیلی بعیده که این طول افزایش پیدا کنه چون احتلام مرحله نهایی از چرخه بلوغ آقایونه.بهتره معاینه بشید بجای اینکه در سایتها مدام دنبال جواب بگردید.این جوابها شمارو راهنمایی میکنن اما در نهایت دلهره شما رو برای آینده برطرف نمیکنن خصوصا اگر بین پاسخهایی که دریافت میکنید تضاد هم باشه

بنده خودم دوستی دارم که در 13 سالگیشون طول آلتشون 7 بود اما بخاطر یه مشکل دیگه به طور اتفاقی به اولوژیست مراجعه کرده بودن و طبق تشخیص پزشک تحت عمل جراحی قرار گرفتند،الان طول آلت ایشون 16 سانتی متره.پس بهتره یکبار ویزیت بشید

8. دوستان نگرانم کردید هر کدوم یه جواب متفاوت میدید       من داخل دوراهی گیر کردم     الت من هنگام نعوظ با اینکه کوچیکه ولی باز خوبه آما در حالت شل کوچیکه که بزور 4 سانت میشه (من جستجو که کردم خیلی از دوستان حتی 1 سانت بوده یا یکی دیگر گفته بود الت من در هنگام شل به طور حلقه حلقه ای جمع میشه و کلاهک ان پیداست)   اگر ممکنه جواب درست سوال منو بدید (راستش من اسرارم به اینه که ببینم اصلا مشکل دارم یا نه چون جراحی مال 7 سانت به پایینه ومورد دیگر راستش من اعتماد به بنفس کافی را ندارم و از دکتر گرفته تا پدر مادر و دوستان خود خجالت میکشم لطفا کمک کنید

9. besting نوشته است: دوستان نگرانم کردید هر کدوم یه جواب متفاوت میدید       من داخل دوراهی گیر کردم     الت من هنگام نعوظ با اینکه کوچیکه ولی باز خوبه آما در حالت شل کوچیکه که بزور 4 سانت میشه (من جستجو که کردم خیلی از دوستان حتی 1 سانت بوده یا یکی دیگر گفته بود الت من در هنگام شل به طور حلقه حلقه ای جمع میشه و کلاهک ان پیداست)   اگر ممکنه جواب درست سوال منو بدید (راستش من اسرارم به اینه که ببینم اصلا مشکل دارم یا نه چون جراحی مال 7 سانت به پایینه ومورد دیگر راستش من اعتماد به بنفس کافی را ندارم و از دکتر گرفته تا پدر مادر و دوستان خود خجالت میکشم لطفا کمک کنید

دوست عزیز
    بنده دقیقا در پست قبلیم به همین سردرگمی در مورد نظرات بچه ها و البته خودم اشاره کردم.گفتم بحث و نتایج متفاوت خواهد شد و شما ممکن نگرانتر بشید
    بنده شرح شمارو خوندم و اصلا نگفتم 9 سانت در نعوظ مشکل داره .بعلاوه اینکه جراحی رو هم برای افزاریش طول به اون شکل که شما فکر کردید نگفتم.بنده دوستم رو مثال زدم.ایشون مشکلی که داشتن این بود که رباطها نگهداره آلتشون کوتاه بوده و آلت به داخل کشیده شده بوده و بعد از جراحی و اصلاح وضعیت،طول واقعی خودشو نشون داده.

بنده به شما گفتم به اولوژیست مراجعه کنید فقط به جهت یک معاینه کلی از ناحیه تناسلی و اطمینان از سلامت کامل اون ناحیه از نظر شکل و فرم و ......این توصیه من به جهت اطمینان خاطرتونه و اینکه بعد از تایید سالم بودن توسط پزشک دیگه دچار دغدغه نمیشید.
    بعلاوه بنده هم مثل سایردوستان تایید کردم که وزن بالاتون ممکن باعث کوتاهتر دیده شدن آلتتون شده باشه و سعی کنید وزنتون رو کم کنید.هم چنین این طول در رابطه میتونه کافی باشه و اصلا دلیل بر عدم موفقیتتون در رابطه نیست

اما مورد آخر در مورد خجالتتون باید بگم،گاهی این خجالتهای نابجا موجب پیشمانی در برخی افراد شده و زمان برای اقدام مناسب رو از دست دادن.بهتره این خجالت رو کنار بذارید و موضوع رو با پدرتون در میون بزارید و باهاشون به یه متخصص ارولوژی مراجعه کنید.پزشک هم در یک اتاق تنها شمارو معاینه میکنه و نتیجه روبهتون اعلام میکنن.اگرهم با پدرتون نمیتونید صحبت کنید با برادر  و یا یکی از دوستان صمیمیتون مراجعه کنید و کامل برای دکتر موضعتون رو توضیح بدید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. با تشکر از پاسخهاتون اقا من نزدیک 3 روزه شروع کردم به رژیم و تمرینات پنیمور حالا که انازه میگیرم طول التم به 11 میرسه یعنی 2 سانت اضافه شده نظر شما چیه بعد ایا تمرینات پنیمور از لحاظ دین اسلام درست است یا نه

11. besting نوشته است: با تشکر از پاسخهاتون اقا من نزدیک 3 روزه شروع کردم به رژیم و تمرینات پنیمور حالا که انازه میگیرم طول التم به 11 میرسه یعنی 2 سانت اضافه شده نظر شما چیه بعد ایا تمرینات پنیمور از لحاظ دین اسلام درست است یا نه

دوست عزیز
    از نظر شرعی را دقیق نمیدونم اما کلا چون در اون شرایط آلت در حالت کمی نعوظ قرار داره و اون تمرینات انجام میشه فکر نمیکنم درست باشه

اما در مورد تاثیر این تمرین هم باید بدونید واقعا این تمرینات اونطور که برخی از افراد تبلیغ میکنن موثر نیست و اصلا روی طول تاثیر نداره چون بافت آلت اصلا عضله نیت که کش بیاد و بلندتر بشه.آلت شامل 3تا سیلندرویه بافت اسفنجی حالته و افزاریش طول در اینها تقریبا میشه گفت دیده نمیشه خصوصا اگر در شرایط شما باشه که ظرف 3روز بخواد 2 سانت اضافه بشه.
    با این اوصاف ممکن شما اصلا در ابتدا اشتباه اندازه گیری کرده باشید.بنظرم بیشتر تمرکز روی وزنتون بزارید تا انجام این تمرینات
    این توصیه منه و نمیدونم نظر باقی دوستان چیه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید