شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاثیر قرصهای ضد اضطراب و افسردگی بررابطه جنسی و بارداری-چطور بفهمیم ارگاسم اتفاق افتاده

1. با سلام

من 1 سال هست که ازدواج کردم و بعد از 2-3 ماه با تحمل درد زیاد موفق به دخول کامل شدم. اما در اغلب موارد از رابطه جنسی لذتی نمی برم و کلافه میشم چند وقت هست از ژل فموره البته به طور نا منظم استفاده می کنم که تاثیر آنچنانی ندیدم.لازم به ذکره که من به دلیل استرس زیاد از قرص آسنترا  و یک چهارم ترانکوپین(1 بار در روز) و بوسپیرون و لاموتریژین (2 بار در روز) استفاده می کنم که بنا به توضیحات بروشور قرصها و گفته پزشک کاهش میل جنسی میاره.در این رابطه با توجه به اینکه سال اول ازدواجم هست چه کارهایی باید انجام داد یا خوراکیهایی خورد که میل جنسی افزایش پیدا کنه؟

1-آیا قرص گیاهی آفرودیت یا افشره گل سرخ موثر است و عوارض دارد یا خیر؟

2-با توجه به اینکه میزان هورمون استروژن من در روز 21 دوره 5.8(از سمت چپ )بود آیا ادامه خوردن این قرصها در باروری تاثیر منفی خواهد داشت یا خیر؟

3-تمایل جنسی من به صورت خفیف 4-5 روز بعد پریود ایجاد میشه که همراه با ترشحات پنیری واژن هست و علیرغم خوردن 3 عدد قرص فلوکونازول به صورت( 1 شب در میان برای درمان عفونت قارچی) جدیدا با خارش دهانه واژن و لب ها همراه هست و در نتیجه موقع دخول به خصوص با کاندوم حالت اسیدی در داخل واژن احساس میکنم.چرا؟؟؟؟؟؟و سوال آخر:

4-در موقع ارگاسم یک زن دقیقا چه حالتی به او دست میده تا بفهمم من تا به حال به ارگاسم رسیدم یا نه؟
    با تشکر فراوان از سایت مفید و ارسال پاسختون به سوالات زیادم

2. با سلام دوست عزیز
    اولا قرص های ضد افسردگی باعث کاهش میل جنسی میشوند,این تجربه شخصیم بود که در طول 3 ماه مصرف قرص ضد افسرگی حتی افکار جنسی هم آزارم میداد و هیچ تمایلی نداشتم که خوشبختانه با قطع دارو به حالت طبیعی برگشت پس نگران نباشید و به جای مراجعه به روانپزشکان محترم کخه فقط دارو تجویز میکنن به یه روانشناس مراجعه کنید تا روحی ارامش روحتون کار بشه.
    و اینکه اگر از قرص ضد بارداری استفاده میکنید اونهم میل جنسی رو کم میکنه,, درمورده ترشح هورمونها باید با متخصص غدد و متابولیسم مشورت کنید.
    و احساس ارگاسم انقباضات موجی در لگن و وازن هستش که چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه و معمولا بعداز اون حالت خانوم دیگه تمایلی به ادامه دخول نداره و احساس ارامش توام با سستی ایجاد میشه.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. bilaki

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    درموردتاثیرقرصهای افسردگی بررابطه جنسی من تجربه دارم متاسفانه تاثیرخوبی ندارن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید