شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شوره سر

1. سلام عزیزم
    من دختری بیست و سه ساله ام جدیدا سرم پوسته های بزرگ شوره میزنه نزدیک یکسال من اینحوری شدمالیته پوسته فقط در پشت سرم بود ولی جدیدا تمام سرم را در بر گرفته طوری که تمام سرم بخصوص جلوی مو هایم میخواره و آنقدر خوارش میدهم که قرمز میشه و خون می افتد البته این را بگویم در طایفه مادری  پسر عمو های مادرم نیزز هستند و دو خواهرم و برادر بزرگترم نیز هست من این را نداشتم و لی حدود یکسال درپوست سرم  نمایان شده من از انواع شامپو های ضد شوره خارجی و ایرانی استفاده کرده ام وای هیچ گونه فایده ای نداشت در ضمن دکتر متخصص برای پشت سرم رفتم  گفت  پشت سر شما بر اثر استرس و کمک خوابی یا عصبانیت دارو بهم داد خوب شدم ولی برای مدت کوتاه دویاره برگشت ولی  جلوی مو های من و تمام نقاط سرم نیز  پوسته پوسته میشه و میخواره  البته من گهگاهی رژیم میگیرم برای لاغری شیر مصرف نمیکنم ولی ماست مصرف میکنم حال سوال من این:
    1-شوره بر اثر چی بوجود میاید؟
    2- آیا این شوره ها درمانی دارد ؟
    3-آیا ارثی است ؟(درضمن دایی هایم حتی پدرو مادر بزرگم اینجور نبودند حتی پدر و مادرم نیز اینجور نبودند فقط دو تا از پسر عمو های مادرم اینجور هست )
    لطفا راهنمایی ام کنید بسیار ممنون

2. تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز. اولین توصیه من به شما اینه که استرس رو از خودتون دور کنید و بعد به فکر چاره باشید همین استرس و مدام فکر کردن بهش باعث تشدید چنین مشکلاتی میشه پیشنهاد بعدیم مراجعه به یک پزشک گیاهیه من فکر میکنم به این طریق بهتر بتونید مشکلتون رو حل کنید. استفاده از گیاهانی مثل حنا،کتیرا،گل ختمی،صدر البته به میزان خیلی کم،مورد، روغم سیاهدانه رون نارگیل و زیتون و خیلی چیزای دیگه بهتر از اینه که مدام شامپو عوض کنید و با این مواد شیمایی بخواید مشکلتون رو حل کنید. امیدوارم هرچ ه زودتر مشکلتون حل بشه ولی صبر کردن هم کمکتون میکنه شاید یکم طول بکشه ولی حل نشدنی نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام شما می تونید برای کم کردن شوره ی سر  موهاتون رو با سدر بشویید(یا شامپوی آن)
    موفق باشید....

5. romantic6370 نوشته است: http://noorportal.net/PrintArticle.aspx?id=7761
    http://www.beytoote.com/attire/hair/illness-dandruff-skin.html
    http://oteb.blogfa.com/post-109.aspx
    سلام
    شرمنده من اطلاعات زیادی از خودم نداشتم
    ولی گشتم چندتا مطلب پیدا کردم که جالبه اگه بخونید
    امیدوارم که هرچه زودتر بهتر بشید

سلام عزیزم مطالبتو خوندم  با توجه به پوست های خشک و در اومده ا جنس مو های من چرب با توجه به این من در هفته دوبار حموم میرم ولی اگر یک روز دیر برم سرم  شوره میزنه البته من جدیدا خیلی نمیخوابم کم خوابی و استرس زیادی دارم

6. سلام دوست عزیز خارش سر شما تقریبا ناشی از همین شور سر است و به احتمال زیاد ریزش موهای شما هم زیاد است اصلا جای نگرانی نیست شما باید بعد از استحمام از یک شامپو ضد شوره استفاده منید که بستگی به میزان شوره سر فرق می کنه برای شروع از شامپو سلینوم سولفات یک درصد (که شامپو خوبیه و معمولا جواب میده) استفاده کنید در صورت نیاز دونیم درصد این شامپو هم است طریق استفاده روی خود شامپو نوشته شده موفق و سالم باشید

7. سلام دوست عزيز
    ماليدن مخلوط حنا+سركه سيب خانگي+روغن زيتون(به صورت مساوي- هفته اي يك بار) را به سر توصيه ميكنم شنيده ام بسيار معجزه ميكند براي درمان مو خوره هم بسيار خوب است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید