شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

یه دونه کنار دهانه رحم

1. سلام
    نمیدونم که چطوری مشکلم رو بگم
    من از زمانی که به سن بلوغ رسیدم بعد از هر بار عادت ماهیانه واژنم رو با دست شستشو میدادم در اون زمان اصلانمیدونستم پرده بکارت چیه یا خود ارضایی.. تنها از خون عادتی خیلی بدم میومد واحساس میکردم با این کارم خودم رو تمیز میکنم رفته رفته برام یه عادت شد اصلا به خاطر لذت یا خودارضایی هم نبود تا اینکه این کار بعد از هر بار رفتن به دستشویی انجام میدادم
    به طوری که ترشحات واژنم رو با دست خارج میکردم  دوست نداشتم این ترشحات رو لباسم بریزه حالم بد میشد
    شب زفاف هم خونریزی پرده بکارت داشتم
    حالا 10 سال گذشته نمیتونم این کار رو ترک کنم به هر حال مشکل اصلیم هم این نیست
    نگرانی اصلیم  اینه که مدتیه یعنی حدودا کمتر از یه ساله که بادستم وقتی به دهانه رحم """همون چیزی که یکم سفته با یه سوراخ داره"" میزنم احساس میکنم یه دونه کنار لبه سمت چپش در اومده
    با وجود خجالت زیاد این رو به یه ماما گفتم ولی گفت "مشکلی نیستش اصلا همچین چیزی مشاهده نمیکنم ""
    با این وجود من واقعا حسش میکنم .بعضی وقتا کوچیکه بعضی وقتا اندازه یه ماش میشه
    در ضمن من یه بار زایمان کردم  7 سال پیش
    از IUD  8 ساله استفاده میکنم  3 سال پیش گذاشتم
    2 ساله ازمایش پاپ اسمیر گرفتم نرمال بوده البته یه کم عفونت دارم

لطفا کمکم کنید خیییییییییییییییییییییییلییییییییییییییی خیلی نگرانم

2. maryroya نوشته است: سلام
    نمیدونم که چطوری مشکلم رو بگم
    من از زمانی که به سن بلوغ رسیدم بعد از هر بار عادت ماهیانه واژنم رو با دست شستشو میدادم در اون زمان اصلانمیدونستم پرده بکارت چیه یا خود ارضایی.. تنها از خون عادتی خیلی بدم میومد واحساس میکردم با این کارم خودم رو تمیز میکنم رفته رفته برام یه عادت شد اصلا به خاطر لذت یا خودارضایی هم نبود تا اینکه این کار بعد از هر بار رفتن به دستشویی انجام میدادم
    به طوری که ترشحات واژنم رو با دست خارج میکردم  دوست نداشتم این ترشحات رو لباسم بریزه حالم بد میشد
    شب زفاف هم خونریزی پرده بکارت داشتم
    حالا 10 سال گذشته نمیتونم این کار رو ترک کنم به هر حال مشکل اصلیم هم این نیست
    نگرانی اصلیم  اینه که مدتیه یعنی حدودا کمتر از یه ساله که بادستم وقتی به دهانه رحم """همون چیزی که یکم سفته با یه سوراخ داره"" میزنم احساس میکنم یه دونه کنار لبه سمت چپش در اومده
    با وجود خجالت زیاد این رو به یه ماما گفتم ولی گفت "مشکلی نیستش اصلا همچین چیزی مشاهده نمیکنم ""
    با این وجود من واقعا حسش میکنم .بعضی وقتا کوچیکه بعضی وقتا اندازه یه ماش میشه
    در ضمن من یه بار زایمان کردم  7 سال پیش
    از IUD  8 ساله استفاده میکنم  3 سال پیش گذاشتم
    2 ساله ازمایش پاپ اسمیر گرفتم نرمال بوده البته یه کم عفونت دارم

لطفا کمکم کنید خیییییییییییییییییییییییلییییییییییییییی خیلی نگرانم

سلام دوست عزیز
    خب چرا اینهمه نگرانید؟؟حس اینکه چیزی اونجاست دال بر این نیست که واقعاً مشکلی وجود داشته باشه! بهترین کار اینه که به متخصص زنان مراجعه کنید تا ایشون با معاینات بالینی بهتون بگن که آیا چیزی دراین قسمت وجود داره یا نه؟؟در ضمن اگر زایمان طبیعی کرده باشید این امکان وجود داره که در زمان زایمان مختصر پارگی در دهانه واژن بوجود اومده باشه و در اثنای بهبودیش یه کم گوشت اضافی در این قسمت تشکیل شده و الان با دست زدن بهش فکر میکنید چیزی اونجاست! در صورتیکه فقط اون گوشت وجود داره!در هرحال تنها راه مطمئن که بتونه خیالتونو راحت کنه معاینه متخصص زنانه و بس!
    نگران نباشید مشکلی بنظر نمیرسه
    الحمدالله نتیجه تستهاتونم که طبیعیه پس ابداً نگران نباشید و به متخصصین زنان مراجعه کنید که اصلح ترین کاره
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید